Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Imbolc İçin Andras Ritüeli: Adalet Zamanı

Aeternus

New member
Tüm Satanik ailemize esenlikler dilerim,

Burada Lord Andras için yapılan Ritüeli göreceksiniz. Andras, mitolojideki ismiyle bilinen Ares ve Mars olarak çok özel bir Tanrıdır.

Bugünden başlamak üzere, ritüel art arda 5 gün boyunca yapılmalıdır. Şunun farkında olunmalıdır ki, Tanrıların Ritüellerine katılan tüm SS’ler tarafından deneyimlenen, ritüellerin bilincimizde yarattığı faydalar dışında, bu ritüelin çok güçlü bir enerji de verdiğinin farkında olun.

Yazının devamına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Tüm yoldaşlarımızın kesinlikle yapması gerekiyor. Kendinizi bırakın ve Ares'in gücünü hissedin. Tanıması ve deneyimlemesi çok ama çok özel bir Tanrıdır. Gücü korkutur düşmanı amma aslında güven verir bize. Hayran olun gücüne ama tadın verdiği güvenliği de.

Şeref ve güç ebediyen Lord Andras'a atfolsun!
Andras'ın gücü yüksektir ve herkes tarafından hissedilir!

Esenlikler,

Anladığım kadarıyla her olumlamadan sonra ve rüneleri titretirsen verilen mühüre odaklanmamız gerekiyor ama bellirli yerler var mı? Yani Lord Beelzebul'un rituelinde bir olumlamdan sonra mühüre odak yapmayı rünleri titretiyorduk onun gibi.

İyi günler.

Elinize sağlık Aeternus Hanım. Harika bir çeviri.

Ayrıca bilgelik ışığıyla bizi de aydınlatan, gelişim yolumuzdaki sis perdelerini aralayıp Tanrıların nimetlerini bizimle paylaşan Yüksek Rahibimiz Hoodedcobra666'ya da büyük minnet ve teşekkürlerimi sunuyorum.

Şeref ve Güç Ebediyen Andras'a Atfolsun!

Baroness Blossom said:
Esenlikler,

Anladığım kadarıyla her olumlamadan sonra ve rüneleri titretirsen verilen mühüre odaklanmamız gerekiyor ama bellirli yerler var mı? Yani Lord Beelzebul'un rituelinde bir olumlamdan sonra mühüre odak yapmayı rünleri titretiyorduk onun gibi.

İyi günler.

Oto düzeltme kapatmayı unutmuşum kusura bakmayın. Hemen düzelteyim.

Rünleri titretirken mühüre odaklanıyoruz ve olumlamalardan sonra da mühüre odaklanıyoruz değil mi ? Ama bellirli bir odaklanmayacağımız yer var mı ? Lord Beelzebul rituelinde olduğu gibi orada bir olumlamadan sonra mühüre odaklanmayıp direkt rünleri titretiyorduk yani onun gibi bir nokta var mı burda ?

İyi günler.

Aeternus said:
Bu metin, Joy of Satan Yüksek Rahibi Hoodedcobra666’nın forumlardaki yazısından çevrilmiştir.

Tüm Satanik ailemize esenlikler dilerim,

Burada Lord Andras için yapılan Ritüeli göreceksiniz. Andras, mitolojideki ismiyle bilinen Ares ve Mars olarak çok özel bir Tanrıdır.

Bugünden başlamak üzere, ritüel art arda 5 gün boyunca yapılmalıdır. Şunun farkında olunmalıdır ki, Tanrıların Ritüellerine katılan tüm SS’ler tarafından deneyimlenen, ritüellerin bilincimizde yarattığı faydalar dışında, bu ritüelin çok güçlü bir enerji de verdiğinin farkında olun.

Çok yakında, devam niteliğinde başka bir Ritüel daha gelecek. Gereksiz sözcüklere fazla takılmadan, Ritüel kendisini anlatacaktır. Imbolc yarın ve tüm herkesin bu Büyük Tanrı'yı onurlandırmak için bu Ritüele katılması mutlaka şarttır. [ÇN: Yüksek Rahip’in olduğu bölgede bu ritüel paylaşıldığında tarihler 3 Şubat, ülkemizde ise 4 Şubat ve Güneş’in doğuşuyla birlikte Imbolc başlayacak. Yani 4 Şubat’tan başlayarak 8 Şubat’a kadar, toplam 5 gün boyunca bu ritüeli gerçekleştirmeniz gerekiyor.]

Joy of Satan, Ulu Tanrı, Savaş Lord'u Andras'ı selamlıyor ve hep birlikte onun kutsamalarına ve korumalarına ortak olmayı sabırsızlıkla bekliyoruz. Andras'ın sayfası da ileriki bir tarihte güncelleştirilecektir.

ANDRAS'IN GÜCÜ RİTÜELİ - Ritüel Aşağıdadır:

10 kez titretin: FEHU, LAGUR, BERKANO

Ve ardından BİR KEZ olumlayın:

Andras, savaşın lideri, kutsanmışsın, sen ki savaştaki Kral,
Lord Beelzebub'un ordusunda bir komutan olarak duruyorsun,
Bizim tarafımızda en çok saygı duyulansın ve düşmanlarımız tarafından da en çok korkulan,
Seni kutsamak için Adınla sana dostane ve onurlandırıcı riüteller yapıyoruz.

Seni Adınla çağırıyorum: "A, AN, ANDRA, ANDRAS, MA, MAR, ANDRAS, ANDRA, AN, A"

10 kez titretin: ANSUZ, SOWILO, ALGIZ

Şeytan’ın ve Tanrıların tüm adanmış takipçilerinin sevinci,
Sana hürmetle, sana sevgiyle ve sana saygıyla yaklaşıyoruz. Lütfen bizi kabul et, Yüce Lord.

Sana saf bir niyet ve kutsamalarımızla, armağanlarımızla ziyarette bulunuyoruz,
Beelzebul’un İsmiyle, gücüne kabul et bizi, Weald’ın Yüce Kralı.

10 kez titretin: KENAZ, SOWILO, WUNJO

Sen ki savaş lordlarının savaş lordusun, sana yüksek bir ses ile şunları söylüyoruz: “Bizler Şeytan’ın Sadık ve korunmakta olan takipçileriyiz ve seni büyük bir sevinçle yüceltiyoruz, koruyucu lord!”

Biz takipçiler ve aileler olarak senin koruma kalkanın içinde duruyoruz, çünkü sen bizi korumak için güçlü kılıcın ve hızınla yardımımıza yetişiyorsun ve bize haykırarak şunları söylüyorsun: “Şeytan’a inanan Tanrıların savaçılarına ve onların ailelerine yardım ettiğim için, size yardım etmeye geldim.”

10 kez titretin: TIWAZ, SOWILO, THURISAZ

Düşmanlarımız karşında duramaz,
Öfken dizginlenemez, hem Tanrılar hem de insanlar tarafından bilinir, ilahi Ares.
Bizi, küçük çocuklarınızı ve takipçilerinizi ezmeye çalışan düşmanlara karşı adaletine sığınan bizler, senin merhametinle karşılaşıyoruz,
Dizginlenemez haklı öfkeniz, büyüktür Adaletiniz!

10 kez titretin: ALGIZ, SOWILO, BERKANO

Ey Andras, cesaret ve yiğitlik sunan, azim ve kan kırmızısı gibi hayat veren, sana ve adına dua eden herkesi kutsa.
Ey yüce Andras, Beelzebul ve Şeytan’ın merasının koruyucusu, sen adaletin altın mızrağısın.
Ey Yücelerin Yücesi, başımızı saygıyla eğiyoruz, savaşı ve yargını olmaya çalıştığımız asil kişilerden uzak tutasın.

Sonrasında 10 kez “SATANAS AENAOS” titretin ve 10 kez şunları titretin: ANDRAS, ARES, MARS, EVLOGITOS, AENAOS

Sonrasında 1, 3 VEYA 10 kez olumlayın:

AUM

Sensin tüm bunlar, Lord Andras!

İsmin anıldığında, takipçilerin adaletsizlikten korunur.

İsminin gücü biliniyor, sen ki savaşın ustası ve efendisisin.

Şeytan’a adanmış ruhlara koruyuculuk yapıyorsun

Bilgelerin evini destekleyen bir koruma direği olarak senin tarafından kutsandık,

Andras, Ares, Mars, savaş lordumuz, Joy of Satan sizi selamlıyor.

AUM

Son Adım:

Bunu yaptıktan sonra, ANDRAS’IN Joy of Satan’daki mührü üzerine meditasyon yapabilirsiniz. Kendinizi odaklayın ve Lord Andras’ın enerjisini alın.

Ritüel bittiğinde ayriyeten birkaç dakika boyunca kendi üzerinizde sakince meditasyon yapmanız elzemdir.

ANDRASS.jpg

Lord Ares'e selamlar olsun! Yüce ve savaşçı olan Tanrımız her daim yanımızda olsun. Çeviri için ellerinize sağlık.

Bu muazzam çeviriniz için teşekkürler, Aeternus Hanım.

İnanıyorum ki tüm kardeşlerimiz bu ritüele katılacak.

Şeref ve Güç Ebediyen Andras'a Atfolsun!

Esenlikler,

Ah keşke mugetsu da olsaydı o Lord Andras'ı çok severdi ve eminim ki burada tüm heyecan ve coşkusunu belli ederdi. Sahi o nerde aylardır forumlarda çevrim içi değil. O iyi mi ? Sizin veya başka bir yetkilinin onun hakkında bilgisi var mı? Gerçekten çok merak ettim.

İyi günler.

Baroness Blossom said:
Esenlikler,

Ah keşke mugetsu da olsaydı o Lord Andras'ı çok severdi ve eminim ki burada tüm heyecan ve coşkusunu belli ederdi. Sahi o nerde aylardır forumlarda çevrim içi değil. O iyi mi ? Sizin veya başka bir yetkilinin onun hakkında bilgisi var mı? Gerçekten çok merak ettim.

İyi günler.
Mugetsu Hanım, uzun zaman önce ekibimizden ayrıldı.

Kendi özel hayatına odaklanmak istediğini ve gelişimini tek başına sürdürmek istediğini söyledi.

ThanaReal said:
Esenlikler,

3 sorum var.

1- 2.5 saat sürüyor 1 tanrı ritüeli, normal mi anormal mi?

2- Mühüre meditasyon nasıl yapılıyor?

3- En sonda bahsedilen kendi halimize yapılan meditasyon boşluk meditasyonu mu?

İyi akşamlar.
1. 2.5 saat çok uzun. Rünik titreşimleri çok uzun tutuyor olabilir misiniz?

2. Burada mühürden kasıt, Şenu'dur. Rünleri titretirken Şenu'nun gittikçe parladığını imgeleyebilirsiniz.

3. Hayır. Hissettiğiniz enerji üzerine meditasyon yapmalısınız.

ThanaReal said:
Spine said:
ThanaReal said:
Esenlikler,

3 sorum var.

1- 2.5 saat sürüyor 1 tanrı ritüeli, normal mi anormal mi?

2- Mühüre meditasyon nasıl yapılıyor?

3- En sonda bahsedilen kendi halimize yapılan meditasyon boşluk meditasyonu mu?

İyi akşamlar.
1. 2.5 saat çok uzun. Rünik titreşimleri çok uzun tutuyor olabilir misiniz?

2. Burada mühürden kasıt, Şenu'dur. Rünleri titretirken Şenu'nun gittikçe parladığını imgeleyebilirsiniz.

3. Hayır. Hissettiğiniz enerji üzerine meditasyon yapmalısınız.

Esenlikler,

1- Tüm nefesimle izlandik titreşim uyguluyorum. Tüm nefes = 1 tekrar

2- Lord Andras'ın Mührü vardı, ve Şenu da vardı. Yani mühürden bahsedildi, Şenuyu biliyorum zaten.

3- Nasıl yapabilirim? Sadece tüm dikkatimi enerjiye odaklayarak mı? Hissettiğim gerçekten çok muhteşem, sanki elektrik çarpıyormuş gibi.

İyi akşamlar.
1. Dilerseniz bunu kısaltabilirsiniz. Daha kısa şekilde titretebilirsiniz. Elbette 2.5 saat vermek sizin kişisel ajandanızda bir problem oluşturmuyorsa, böyle yapmak daha iyi olabilir. Biraz da size kalmıştır.

3. Rahatlayın ve enerjinin tadını çıkarın. Üzerine düşünün, kendinizi akmaya çalışan bir su gibi düşünün ve yolunuzu keşfedin. Genellikle bu aşamada kişisel deneyimler yaşanır ve somutlaştırmak güçtür. Enerjiye olan anlayışınızı kuvvetlendirmek, Lord Ares ile yakınlaşmak, onun enerjisine alışmak için kullanabilirsiniz.

Spine said:
Mugetsu Hanım, uzun zaman önce ekibimizden ayrıldı.

Kendi özel hayatına odaklanmak istediğini ve gelişimini tek başına sürdürmek istediğini söyledi.
Esenlikler,

Anlıyorum.

Umarım şuanda iyidir ve gelişimine dikkat ediyordur..

İyi günler.

Arkadaşlar ritüeli yapan tüm kardeşlerimizin deneyimlerini duymak istiyoruz. Ritüel zaten kendi başına çok güçlü ve yüksek bir itinayla yapıldığı taktirde çok şaşırtıcı deneyimler yaşayabilirsiniz. Gerçekten hayranlık duyduğum Savaş Tanrısının huzurundaymış gibi olmak, onun gücünü vücudumda hissetmek tarifi imkansız bir deneyimdi. Gerçekten güç hissettim. Kesinlikle bu ritüeli yapın, dileyenler her gün, 8 Şubat sonrası dahi yapabilirler. Ayrıca Ares ile ilişkinizi geliştirmek için da harika bir fırsattır.

Spine said:
Arkadaşlar ritüeli yapan tüm kardeşlerimizin deneyimlerini duymak istiyoruz. Ritüel zaten kendi başına çok güçlü ve yüksek bir itinayla yapıldığı taktirde çok şaşırtıcı deneyimler yaşayabilirsiniz. Gerçekten hayranlık duyduğum Savaş Tanrısının huzurundaymış gibi olmak, onun gücünü vücudumda hissetmek tarifi imkansız bir deneyimdi. Gerçekten güç hissettim. Kesinlikle bu ritüeli yapın, dileyenler her gün, 8 Şubat sonrası dahi yapabilirler. Ayrıca Ares ile ilişkinizi geliştirmek için da harika bir fırsattır.

Uygun bir ortamda bulunamadığım için 2 gündür elimden geldiğince sessiz ama doğru bir şekilde yapmaya çalıştım. İlk gün pek bir şey hissedemediysem de bugün güzel bir enerji hissettim çok sakin (düzenli anlamında), huzur verici bir enerjiydi.

Spine said:
Esenlikler,

Deneyimim: ritüeli az önce yaptım ve gerçekten muazzam bir güce sahip gerçekten her tanrı ve tanrıça ile iletişim veya dua veya seslenişten sonra muazzam bir enerji hissediyorum ve bu tarif edilemezdi ve sanırım bu ritüeli 5 gün bitsede yapmaya devam edicem. Ve ritüel esnasında aklıma gelen kök çakra ile bağlantılı olabilir diye bir düşünce geldi ve ateş elementi ile güçlü bir bağlantısı olduğu ile ilgili düşüncelerdi.

Deneyimlerim bunlar.

İyi geceler.

Spine said:

Esenlikler,

Ritüelin başından itibaren Yüce Tanrımızın enerjisini hissetmeye başladım.Enerjisi tarif edilemeyecek kadar muazzamdı.Ayrıca hafif bir yanma hissiyatıda yaşadım(enerjiden dolayı değil de daha çok element’den gibiydi)

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back