Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Aklıma takılan bazı sorular 3

Bahzusua

New member
YONE666 said:
Esenlikler,
1.Bir kişi günde kaç maji çalışması yapabilir?
2. Ben ölürsek ailemizi Tanrıların koruyacaktır. Buna yaşamlar boyunca reenkarne olduğum tüm ailelerim dahil mi?
3. Veya ölen dede ve nenelerimiz onları adanmadan önce (ss değilken) kaybedersek onları korurlar mi?
4. Karma nedir? 3 kat yasası olmadığını biliyorum o zaman nedir bu? İyi bisey mi kötü bisey mi?
5. Duatta herkes tanri mi? Yoksa magnum opusu tamamlamayan, ramamlamaya çalışan varlıklar var mıdır?
6. Animeler ve mangalar hakkında ruhu kötü etkileyecek bir durum var mı?
7. Ssler nasıl evlenir? Bununla alakalı özel bir tören vs. var mıdır?
8. Kabalistik kareler ne kadar etkili?
9. Kabalistik Maddesel kazanç kareleri vs. Ne gibi durumlarda kullanılabilir?
10. Maji çalışmasında bizle değil başkasının iradesini etkileyecek çalışmalarda enerjileri invoke mi evoke mi etmeliyiz?
11. Hitlerimizin kavgam kitabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Gerçekten o mu yazdı? Egerki öyleyse çok heyecan verici
12. Yüksek rahip veya rahip nasil olunur?
13. Forumlarda 20 ila 30 yıl arası bir dönemde Tanrıların dünyaya gelebileceği gibisinden bir bir şeyler gördüm bu söylenti doğru olabilir mi?
14. 2. Dunya savaşını öğrenebileceğim güvenli bir kaynak var mıdır?
15. Jos tarafından onaylı başka ss kardeşlerimizin veya hp lerimizin açtığı faydalı internet siteleri var mıdır? Belki çizim, sanat, caps paylaşan siteler bile olabilir.
Sorularıma cevap verme nezaketini gösteren herkese çok teşekkür ederim.
Işıkla kalın değerli, özel ve güzel ailem.

Esenlikler.

Diğer dost sorulara çok güzel cevap vermiş, 14. Soruyuda cevaplamak bana zor gelmez.
Hayır, 2. Dünya Savaşı ile ilgili gerçek bir bilgi bulamazsın. İnternet medyası tamamen yahudilerin elinde. Önceden Holohoax kaynakları biraz olsa doğruydu ama Kanye West ve onun trolleri Holohoax'ı işgal ettiği için maalesef ki şuan tek doğru bilgi edinebileceğin yer Joy Of Satan Forumları.

İyi geceler.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back