Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Bi kırgınlık

Xerxes547

Member
Son yaşanan olaylar sonrası bir kırgınlık mı var? tarçınlı kek'le yaşanan olaylardan dolayı. eskiden sorduğum sorulara daha fazla kişi cevap verirdi
Şimdi ise pek görünmüyor gibi.Sanki artık burda istenmiyorum gibime geliyor.Aşk konusundan mıdır yoksa başka konularda mıdır pek bilmiyorum sanki bir kırgınlık var gibi. amacım olay yada benzeri birşey değil.yanlış anlaşılmasın sanki bir kırgınlık var gibime geldi o yüzden bu yazıyı yazıyım dedim
Esenliklerle

Esenlikler,

Lütfen olaylara dramatik yaklaşmayın. Vakti, zamanı, bilgisi olan herkes cevap yazabilir. Burada daha çok siz kendiniz, bir tatsızlık yüzünden algıda seçicilik yapıyorsunuz gibi geliyor.

İnsanların hiç cevap almadığı veya çok az sayıda cevap aldıkları zamanlar olabilir. 1-2 günlük kısa bir süreç içerisinde gereksiz bir algıda seçicilik yapmamalısınız. Bunun yerine genel olarak insanların imkânları dahilinde düşünmelisiniz.

Sorunuz uzun cevap gerektiriyor olabilir ve insanlar bu yüzden cevap vermiyor olabilir, görenlerin bilgisi olmayabilir, bilgisi olanlar görmeyebilir...

İyi günler.

Ekip adına konuşmak gerekirse, böyle bir tutumdan bahsetmek söz konusu değildir. Zaman zaman forumda bu tür dramalar yaşanabiliyor ve buna müdahale etmek durumunda kalabiliyoruz lâkin üye ve üyelerin bilinçli olarak yıldırılması, görmezden gelinmesi gibi bir şey yok. Biz olayları bu kadar büyütmüyoruz. Bir şeyler yaşanabilir ve bu biter. Burası seyircilerin alkış tuttuğu dramaların olduğu bir tiyatro değil, aktif ruhani savaşta olan Spiritüel Satanistlerin buluştuğu, yeni askerlerin yetiştirildiği ve Magnum Opus'u gerçekleştirme uğruna ömürler süren bir gelişim yolculuğunun 21. yüzyıldaki toplanma noktasıdır. Buradaki meditasyon yapan ve güç arayışında olan tüm kardeşlerimiz, resmen Hell'in ordusundandır ve Tanrılarımızla birlikte savaşmaktadırlar.

Böyle yüce bir amaç uğruna yaşayan insanlar olarak, eğer biri Spiritüel Satanizm'i ve bir SS olmanın ne demek olduğunu kavramış ise, kesinlikle böyle ufak olayları büyütmeyecektir. Spiritüel Satanizm, bir açıdan öz denetim demektir. Ne yazıktır ki, ne her Spiritüel Satanist bunu tam olarak gerçekleştirebilmekte ne de çoğu insanın bunu yerine getirmekle bir ilgisi bulunmamaktadır. Sonuç olarak, insanın toy yapısından gelen duygular sebebiyle kontrolden çıkan bir olay, Joy of Satan Türkiye tarafından herkesin esenliği ve iyiliği için kontrol altına alınmıştır. Tekrar ediyorum, burada en önemli şey, barışçıl ortamı sürdürebilmektir. İfade özgürlüğü bizim için muhteşem derecede kıymetlidir ve üyelerimizin kendi iradelerini takip etmelerine izin veririz.

Son olarak son 4 sorunuza baktım ve 3'ü cevaplanmış. En son attığınız soru ise bir hayli subjektif bir çerçevede olmakla beraber, cevaplanması zaman alabilir. Hayatta ilerledikçe sorumluluklarınız artıyor ve inanın buradaki insanların birçoğu belki kısıtlı zamanlarından birkaç dakika tasarruf edip, öyle burada iki kelam edebiliyor. Dolayısıyla endişeye mahal yok ve kardeşlerimiz, kandaşlarımız ve şerefli SS'ler için daima burada olmaya devam edeceğiz.

Cevaplarınız için teşekkür ederim. Bazen böyle düşünceler insanın aklına gelebiliyor.
Esenliklerle.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back