Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Astral duyular?

Ketçap

New member
"Hissiyatla genellikle ve sürekli tetikte olma,izleniyor gibi hissetmeye neden açabilirler."

Böyle bir durumdan kurtulmak için ne yapılabilir?

Thersthara said:
Astral hisleriniz sizi korkutamaz veya endişelendiremez.

Merhabalar, iyi niyetinizden kuşkum yok ama açıklamanız bana tam doğru gelmiyor. Geçmiş yaşamlarından bazı ruhsal yeteneklere sahip olmak tam bir kontrol sahibi olmak demek mi mesela? Sorunun sahibi için yaptığınız yorum yanlış demiyorum. Sayın Yone, sizi gücendirmek istemem ama ben de bahsettiğiniz şeyleri kendinizi bir beklentiye soktuğunuz için yaşadığınızı düşünüyorum. Sayın Thersthara, dediğiniz gibi yetenek üzerinde çalışarak gelişir ama biri üzerinde çalışmadıysa ona hiç sahip değil diye yok sayacaksak neden astroloji öğreniyoruz, doğum haritalarımızı inceliyoruz ya da geçmiş yaşam meditasyonları yapıyoruz? Bunlar benim fikrim elbette, ama her şey pratikle gelmiyor. Hepimiz ruhsal gelişimimize farklı noktalardan başlıyoruz sonuçta.

Thersthara said:
Eğer kişi bu hayatında bir şeyler üzerine çabalayıp meditasyon yapmazsa veya kendini geliştirmezse bu yetenekler de asla ortaya çıkamaz. Ne kullanmayı öğrenebilir, ne yeteneğin getirdiği farkındalığa sahip olur, ne de o yeteneğin bir değeri kalır.

Size bu konuda katılmıyorum. Dediğim gibi, neyin ne kadar kadar işe yarayacağına girmiyorum. Her bir etken birçok şeyi değiştirebilir ama sizin bakış açınızı sert buluyorum. Her yetenek üzerinde çalışmakla gelmiyor, çalışmak elbette daha anlaşılır bir duruma getirir ama neye sahip olduğumuz bununla başlamaz. Sadece belirtmek istedim.

Pegasus666 said:
Şan dersinin ses rengini düzeltmesi ama sesi güzelleştirmemesi örneğinden hareketle evet.

Başka bir yorum yapmayacağım, herkes inandığı şeyi yüceltmeye edebilir. İyi günler.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back