Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Aklıma takılan bazı sorular 2

Elite

Well-known member
YONE666 said:
Esenlikler, özel ve güzel ss ailem.
Bazı sorularım olacaktı. İzninizle başlıyorum:
1- örneğin Türk bir centil, Türk olmayan beyaz bir centille (mesela İtalyan, Alman vs. )duygusal ve cinsel birliltelik yaşamasınin ruhani anlamda olumsuz etkileri var mıdır?
2- Ben anlamıyorum. Tanrilar reptilyanlara binlerce yıl önce nasıl yenildi? Sonuçta kertenkeleler tanrılara nasıl karşı koyabilir? Ruhani anlamda bu kadar güçlüler mi?
3- vücuttaki prana(Umarim doğru yazmışımdır ;)) miktari nasıl arttirilir?
4- y*hova nasıl var oldu? Onu kim yarattı?
5- y*hova nasıl gözüküyor?
6- nikola tesla bizim gibi ss miydi?
7- wicca hakkında ne düşünüyorsunuz? Olumlu mu olumsuz mu?
8- altin şafak hermetik cemiyeti hakkında ne düşünüyorsunuz?
9- hayatımızdaki Müslümanlar veya hristiyanlara karşı tavrimiz nasıl olmalı? Bazen kendimi yanliz hissediyorum. Arkadaş olmalı miyiz? Özellikle bazıları çok dogmatik.
10- Turkiyedeki dogma, bilinçsiz ve tanrilardan haberi olmayan insanlar için ne yapacağız?
11- astral parazitler nedir? Nerden geliyorlar? Onları kim yarattı?
12- 3. Dunya savasi çıkma ihtimali var mı? HP hoodedcobra nin bir toplu rtr vaazinda yahudilerin bir dünya savaşı planladıklarını okumuştum. Ondan sordum.
13- dünyada kaç ss vardır? Sayımızı bilmek istedim.
Sorularımı cevaplama nezaketini gösteren herkese şimdiden teşekkür ederim. Işıkla kalın.

Esenlikler,

1- Fenotiple ilgili bir konu. Genellikle Akdeniz milletlerinin birbirleriyle birliktelik yaşamasında sorun yoktur, ancak Beyaz Irkın iki ayrı ucu olan Norveçli biriyle, daha koyu hatlara sahip İspanyol birisinin birliktelik yaşaması tabii ki saf olanın erimesiyle sonuçlanacaktır. Ancak daha Nordik hatlı Fransızlar, İngilizler, Kuzey İtalyalılar vs. bu açıdan sorun yaşamayacaklardır.

Millet içinde soruyorsak da, çok ayrı genetik uçlar bulunmadığı için fenotip daha göz ardı edilebilir gibi geliyor. Örneğin sarışın bir Alman ile kahverengi saçlı bir Alman evlenebilir, sonuç olarak genetikleri neredeyse aynı ve çocuk aslında "karışmış" olmuyor.

2- Reptilyanlar aklınızın almayacağı kadar çok fazla sayıdalar ve gelişmiş bir türler. Fazlasıyla merhametsiz, robotsu ve nefret dolular. Kovan bilinciyle hareket edip tek odak noktaları olarak türlerinin diğer türleri istila edişini belliyorlar.

Bizim türümüzse çok daha büyük bir potansiyel barındırıyor fakat Reptilyanlar kadar gelişmiş değiliz. Eğer onları ruhani olarak geçseydik, onlar da bizim gezegenimize zarar veremezlerdi. Tanrıların koruması sadece bir dereceye kadar mümkün olabilir.

Kısacası, bu tıpkı Gandalf ve diğer İstarilerin, Gondor'a on binlerce yıldır Sauron tehdidine karşı beton ve mermer götürüp "Alın, sağlam şehirler inşa edin, savunmanızı güçlü tutun." dedikten sonra Gondorluların, "he he" şeklinde cevap vererek aylaklıklarına geri dönüp Ork ordusu saldırınca da "Gandalf nerede?" demesi gibi. Gandalf hâlbuki arkadan büyü yapmış ancak ne savunacak asker yetiştirilmiş, ne de duvar örülmüş.

Reptilyanların bize saldırabilmesi tamamen bizim kendi hatamız. Tür olarak gelişemedik, kendimizi üst seviyelere çıkaramadık. Büyük balık, küçük balığı yutabilir, kendisinden büyü balığa ise dişlerini geçiremez. Biz sürekli küçük balık olarak kaldık.

4- Yahudiler ve Reptilyanlar yarattı.

5- Küp şeklinde.

6- Evet, SS'ti.

7- Olumsuz düşünüyoruz.

9- Sizi sömürüp zarar veren kimseyle arkadaş olmak zorunda değilsiniz. Kimseye de dininizi ve onlara aykırı gelebilecek düşüncelerinizi söylememelisiniz. Dininden bağımsız iyi kişilerle arkadaşlık edebilirsiniz.

10- Joy of Satan'ı herkese duyurmaya çalışıyoruz. Eğer insanlar Spiritüel Satanizmi bilirlerse, en azından bir çıkış kapıları her zaman olacaktır. Bu kapıyı açmak veya açmamak ise kendilerine kalmış bir tercihtir. Tercihlerinin spiritüel bedellerini de, ödüllerini de kendileri çekeceklerdir.

11- İnanç, duygular, büyüsel irade. İlk ikisi bilinçsiz şekilde oluşur, üçüncüsü ise bir büyücü veya büyücüler grubu tarafından yaratılır. Bizim asıl tedbirli olduklarımız bu kategoridekiler.

12- Sanmıyorum. Tanrılar koruyacaklardır. Yahudilerin her zaman bir kötü "istekleri" var. Ancak iradesi en üstün olan, bu Dünya'nın sahipleri ise Tanrılardır. Yahudiler, bu açıdan hiçbir zaman amaçlarına ulaşamayacaklar. Sadece küçük zaferleriyle kalıp bunlarla övünecekler. Şeytan'ın Zaferi ve İradesi mutlaktır.

13- Belki birkaç yüz bin.

İyi günler.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back