Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Üniversite sınavı için?

Malec

New member
YONE666 said:
Esenlikler, kandaşlarım.
Gelecek sene üniversite sınavına gireceğim. Derslerime çalışıyorum. Ama bir yandan enerjisel bir maji çalışması yapmak istiyorum. Hangi runler ve hangi olumlamayi kullanmalıyım? Bir şema oluşturmama yardim edermisiniz? Aklım çok karıştı.
Mesela şöyle bir şey düşündüm:
-Trans
-Sari enerjiler invoke (veya altin rengide olabilir emin değilim.)
-40x Wunjo
-40x Mannaz
-40x Sowilo
- 9x"Pozitif, sağlıklı ve durdurulamaz şekilde x fakültesini kazanıyorum."
Vakit ayıran, cevap veren, cevap yazmasa bile yazdıklarımı okuma nezaketini gösteren herkese çok teşekkür ederim.
Güçlü, kutsanmış ve ferah kalın. Tanrilar yolunuza ışık tutsun.

Esenlikler,
Bence olumlamaya "x fakültesini kazanıyorum" yazmak yerine hafıza/zeka güçlendirme tarzı bir olumlama yapmak daha mantıklı olur çünkü istediğin fakülteyi kazanmak zekadan geçiyor en azından zeka güçlendirme büyüsünden sonra böyle bir olumlama kullanmak daha mantıklı. Ben zeka/hafıza arttırma büyüsü yapıyorum ve şu şekilde:
Mannaz(40x)
"Pozitif sağlıklı ve kalıcı bir şekilde her açıdan zekam ve hafızam kalıcı olarak muhteşem miktarlarda artıyor güçleniyor ve deha seviyesinde.(9x)

Ayrıca 3 tane rune kullanmak sizi yorabilir(tabi gelişmişliğinize bağlı) . Eğer yukarıda ki gibi bir zeka büyüsü yapma isterseniz kenaz ve mannaz runesini kullanabilirsiniz.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back