Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Olumlama ve Uyku

Elite

Well-known member
Esenlikler,

Evet. Beyin, programlanmaya çok açık bir yapıdadır.

İyi günler.

Elbette bu durumda olumlamanın etkisini gözlemlemekteyiz. Beyninizi çeşitli yollarla kontrol edebilir ve arzularınız doğrultusunda kendi hayatınıza şekil verebilirsiniz. İradeniz kutsal bir dağ gibi olsun ve ne olursa olsun sarsılmasın. Beyninizin gerçek potansiyeline tanık oldukça büyüleneceksiniz.

Bright Truth said:
Esenlikler,

Evet. Beyin, programlanmaya çok açık bir yapıdadır.

İyi günler.

Beynu nasıl programlayabiliriz? Bazıları bilinç alt programla diyor onun gibi mi?
Esenliklerle

Xerxes547 said:
Beynu nasıl programlayabiliriz? Bazıları bilinç alt programla diyor onun gibi mi?
Esenliklerle

Esenlikler,

Transa girip kendinize olumlamalar yaparak. Örneğin, "X kötü alışkanlığından tamamen koptum, artık hiçbir şekilde onu arzulamıyorum ve bana hiçbir şekilde cazip gelmiyor." Bu şekilde uzun tekrarlar olacak şekilde olumlamanız gerekiyor. Böylece, transta olduğunuz için bilinçaltı bunu daha kolay kabul edecektir [çünkü transtayken direkt zihnin o kısmına etkide bulunursunuz].

Sizin bundan kopma isteğiniz de burada rol oynayacaktır, yine de transtayken bilinç, gardını indirdiği için, olumlamanızın her türlü etkide bulunacağını düşünüyorum.

Sitemizde özhipnoz ile ilgili bir makale var, oradan okuyabilirsiniz.

İyi akşamlar.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back