Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

BİLİM HAKKINDA KAFAM KARIŞTI.

Yuda

New member
Okullarda bize bilim öğretiyorlar ve çoğu şeyi anlatıyorlar ama kanıt pek beni tatmin etmiyor bilim hakkında araştırma yapıyorum evrim felan onun gibi bir çok şey bazı bilim insanları ruhaniyet yok gibi yada telekinezi yok gibi şeyler diyorlar bilim bazı şeyleri halen açıklayamıyor oysaki kafam çok karışıyor bazen bunu buraya yazmak istedim acaba gerçek şey ne ruhaniyeti anlamak onu tanımak istiyorum ama bir yandan sosyal manipilasyonlar mı desem tam emin değilim ne yapmalıyım sizce bana ne önerirsiniz bazen boşlukta hissediyorum bilim ne spiritüel satanizm sitesinde bahsettiler sahte bilim hakkında kafam o kadar çok karıştı benden deneyimli abilerim ve ablalarım varsa bana yardımcı olurlarsa sevinirim şimdiden iyi günler.

Yuda said:
Okullarda bize bilim öğretiyorlar ve çoğu şeyi anlatıyorlar ama kanıt pek beni tatmin etmiyor bilim hakkında araştırma yapıyorum evrim felan onun gibi bir çok şey bazı bilim insanları ruhaniyet yok gibi yada telekinezi yok gibi şeyler diyorlar bilim bazı şeyleri halen açıklayamıyor oysaki kafam çok karışıyor bazen bunu buraya yazmak istedim acaba gerçek şey ne ruhaniyeti anlamak onu tanımak istiyorum ama bir yandan sosyal manipilasyonlar mı desem tam emin değilim ne yapmalıyım sizce bana ne önerirsiniz bazen boşlukta hissediyorum bilim ne spiritüel satanizm sitesinde bahsettiler sahte bilim hakkında kafam o kadar çok karıştı benden deneyimli abilerim ve ablalarım varsa bana yardımcı olurlarsa sevinirim şimdiden iyi günler.

Günümüz dünyasında eğitim sistemi ve öğretilenler çok dikkate alınacak şeyler değil. Bilgi yığını verip ezberlememizi istiyorlar. İnsanlar ruhani olarak gelişmeyip sadece bir şeyler ezberleyerek paraya dayalı bir hayat kurma peşinde, gerçekten acınası. Ruhaniyeti de bilimle açıklayabiliriz. Bilim dediğimiz şey materyale dayalı değil ki sadece, bilim aslında çok geniş bir kavram. Gelişmeyi, bilgi birikimini, gerçekleri bulmayı temsil ediyor. Adı üstünde zaten.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back