Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Şüphe ve Demonlarla iletişim hakkında

Vivivi

New member
Esenlikler,

Bu aralar Satanizm hakkında biraz şüpheliyim, o yüzden Şeytan veya herhangi bir tanrıyla iletişime geçip onu deneyimlemek istiyorum. Bunu açıklığım olmadan yapabilir miyim? 40 günlük programdaki meditasyonlardan başka bir meditasyon yapmadım.

Teşekkürler.

Esenlikler. Eğer henüz ruhani açıklığa kavuşmamışsanız görmek ve duymak anlamında deneyim beklemek şüphelerinizi daha çok arttıracaktır. Bu mantıksızdır. Eğer deneyim için kastettiğiniz şey işaret ise hemen yarın veya şimdi olmasını beklemeyin. Ben işaret istediğim zamanlarda her zaman ummadığım anlarda bir şeyler oluyordu. Eğer bir işaret almazsanız, bir anda her şeyi yok görüp arkanızı dönmeyin. Daha sonra tekrar deneyin ve deneyimleyin. Burada bunlara inanacak olan sizlersiniz.

Aeternus said:
Esenlikler. Eğer henüz ruhani açıklığa kavuşmamışsanız görmek ve duymak anlamında deneyim beklemek şüphelerinizi daha çok arttıracaktır. Bu mantıksızdır. Eğer deneyim için kastettiğiniz şey işaret ise hemen yarın veya şimdi olmasını beklemeyin. Ben işaret istediğim zamanlarda her zaman ummadığım anlarda bir şeyler oluyordu. Eğer bir işaret almazsanız, bir anda her şeyi yok görüp arkanızı dönmeyin. Daha sonra tekrar deneyin ve deneyimleyin. Burada bunlara inanacak olan sizlersiniz.

Maalesef ki tanrılarla iletişim için aylarca belki de yıllarca bekleyemeyecek kadar çok şüphelerim var. Cevabınız için teşekkürler.

Alena666 said:
Vikivi said:
Esenlikler,

Bu aralar Satanizm hakkında biraz şüpheliyim, o yüzden Şeytan veya herhangi bir tanrıyla iletişime geçip onu deneyimlemek istiyorum. Bunu açıklığım olmadan yapabilir miyim? 40 günlük programdaki meditasyonlardan başka bir meditasyon yapmadım.

Teşekkürler.

Esenlikler,

Hayır, yapamazsın.

Gözlerini açmadan etrafı göremezsin değil mi?

Astral duyular üzerine çalış, adan ve onlarla iletişime geçmek için uğraş. Zamanla senin çabanla birlikte zaten olur istediğin.

Iyi günler dilerim.

Cevabınız için teşekkürler.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back