Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

İslama kinim var

Yuda

New member
lanet olası islam dinine kin dökmek istiyorum aile evindeyim ileriki aylardan sonra lanet olası oruç var onların dinlerini o aptal dinleri ve o aptal tanrıları yahudi yahweyi pislik tanrıya enerji yollamak istemiyorum ama lanet olsun aile evindeyim ve bunu yapmak zorundayım umarım islam dini biter ve onun gibi yahudi yahweyi aptal dinler babam ve aptal ailem ve lanet tanrı neyse içimde hala kin var çocukluğum yazın aptal yatılı din yerlerinde geçti gidip kurandan en nefret ettiğim ayeti gizlice yaktım çünkü bana küfür ediyor ve beni öldürme ile tehtid ediyor o dindar ailemide o dindar aptal yahudi yahweyine tapan soyumunda gelmişi geçmişini her şeyini neyse içimi dökebilceğim yer bura sinir bozucu herkes şimdi yapcağım şey şu o lanet olası aptal tanrınından ne ritüel yapmalıyım bana ritüel önerebilirmisiniz.o aptal yahudi yahweyi pislik tanrının o aptal enerjisini azaltmak için ne yapmalıyım

Yuda said:
lanet olası islam dinine kin dökmek istiyorum aile evindeyim ileriki aylardan sonra lanet olası oruç var onların dinlerini o aptal dinleri ve o aptal tanrıları yahudi yahweyi pislik tanrıya enerji yollamak istemiyorum ama lanet olsun aile evindeyim ve bunu yapmak zorundayım umarım islam dini biter ve onun gibi yahudi yahweyi aptal dinler babam ve aptal ailem ve lanet tanrı neyse içimde hala kin var çocukluğum yazın aptal yatılı din yerlerinde geçti gidip kurandan en nefret ettiğim ayeti gizlice yaktım çünkü bana küfür ediyor ve beni öldürme ile tehtid ediyor o dindar ailemide o dindar aptal yahudi yahweyine tapan soyumunda gelmişi geçmişini her şeyini neyse içimi dökebilceğim yer bura sinir bozucu herkes şimdi yapcağım şey şu o lanet olası aptal tanrınından ne ritüel yapmalıyım bana ritüel önerebilirmisiniz.o aptal yahudi yahweyi pislik tanrının o aptal enerjisini azaltmak için ne yapmalıyım

rtr

Esenlikler,

Buradaki herkes, sizinle aynı duyguları paylaşıyor. Sizi anlıyor ve en içten dileklerim ile bir an önce bu durumdan kurtulmanızı umut ediyorum. Nefretinizi ve kininizi RTR yaparak düşmana yönlendirebilir, onların güçsüzleşmesini sağlayabilirsiniz. Bunu amaçlayan Ters Tevrat Ayinlerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İyi günler.

Esenlikler,
Kuran, İncil, Tevrat vb. yakmamalısınız. Onları yakmak onları astralde kalıcı hale getirir.

Yuda said:

Ben ramazan bayramını çok severim.

Dışarı çıkar ve sokaklarda elektronik sigaramı tüttüre tüttüre dolaşırım.

R. Bayramından bağımsız olarak, eğer bir cuma namazına denk gelmişsem ve o sırada oradan Akrapovic egzozlu Niken GT motosikletim ile geçiyorsam, debriyajı çeker gazı kökler ve "cEmAaTi m*slİMin" tayfaya kısa süreli bir şok yaşatır; ibadetlerini, tıpkı onların bize yaptığı gibi "karınca misali" sabote ederim.

Kısaca; düşmana, ondan olmadığımı onun gözüne sokarak, onu "çıldırtarak" vurgularım. Bu benim için bir zevktir...

Hayırlı ramazanlar. 🙂

Ahahaha 🤣 güzelmiş ama Ben Ramazan ayında açlıktan ölüyorum. Ki yemek yemek benim için dünyadaki en zevkli 2. Aktivitedir. Bu yüzden şimdiden para stoklayıp leziz restoranları ve kafeleri keşfetmeye başladım.

ThanaReal said:
Esenlikler,

Çok şanssızmışsınız aileniz sebebiyle, daha Ateist olduğunuzu bile söyleyemiyorsunuz herhalde ben Satanist oldum derseniz kafanızı keserler :D

Umarım, bu durumdan kurtulursunuz.

İyi günler, Baron Hope von Blossom.

Esenlikler,

Söylemeden kendileri bir şekilde öğrendiler zaten Ama beni öldürmediler ama keşke ölseydim diyebileceğim bir 1,5 yıl yaşattılar sağolmayasıcalar . Çocukken uğradığım psikolojik baskıyı hesaba katarsak kendileri tam bir "Melektir".

Umarım.

Sizede iyi günler. ^^

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back