Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Kafama takılan sorular

satou

Active member
YONE666 said:
Esenlikler,
Aklimi kurcalayan sorularim olacaktı
1- Altin cağ tam olarak nasıl bir dönemdi?
2- Sanırım tanrilar gelince altin çağı yeniden getireceğiz. Tanrilar ne zaman geliyor?
3- Altin cagdaki atalarımız zamanını nasıl geçiriyordu? Avcı toplayıcılar gibi mi? Yoksa teknolojik anlamda gelismisler miydi? Çünkü sanırsam altin çağda medeniyetimiz tanrilarinkine yakınmış diye okumuştum.
4- Biz magnum opusu tamamlayınca veya reenkarne olmadan önce duattayken vaktimizi neyle geçireceğiz?
5- Duat nasıl bir yer?
6- Astral projeksiyondayken oraya gidebilirmiyiz?
7- Bu biraz tuhaf bir soru olacak ama tanrılar ne kadar güçlüdür? Böyle tek elleriyle bir 10 katli binayı havaya kaldırabilirler mi? Kafamdaki tanri modelini oturtmaya çalışıyorum nolur mazur görün.

Sorularımı cevaplama nezaketini gösteren herkese çok teşekkür ederim.

1- Her şeyin şu ankinden kat kat daha iyi olduğu, en azından kaotik olmayan, Tanrılaşan insanların sıkça görüldüğü bir dönemdi.

2- Buna daha çok var çünkü gezegen müsait değil. Öncelikle büyük problemlerden arınmalı.

3- Teknolojinin şu anda olduğu gibi bir düzeye gelmesi için yeterli zaman yoktu yani eğer istila olmasaydı o bahsettiğin gerçekleşebilirdi.

4- Ruh formunda en fazla ne yapılır hiç bilmiyorum ama keyif süremezdik muhtemelen.

5- Ütopya gibi bir yer, hatta büyük olasılıkla evrendeki en iyi yer. Tasvirlerine bakabilirsin.

6- Sanırım evet, mümkün.

7- Çok fazla enerji gerektireceğinden durduk yere öyle bir şey yapmazlar ama yapabilirler mi bence evet. Ben imkansız olmadığını düşünüyorum, bunu biz bilemeyiz tabi.

Rica ederim iyi günler. :D

YONE666 said:
Esenlikler,
Aklimi kurcalayan sorularim olacaktı
1- Altin cağ tam olarak nasıl bir dönemdi?
2- Sanırım tanrilar gelince altin çağı yeniden getireceğiz. Tanrilar ne zaman geliyor?
3- Altin cagdaki atalarımız zamanını nasıl geçiriyordu? Avcı toplayıcılar gibi mi? Yoksa teknolojik anlamda gelismisler miydi? Çünkü sanırsam altin çağda medeniyetimiz tanrilarinkine yakınmış diye okumuştum.
4- Biz magnum opusu tamamlayınca veya reenkarne olmadan önce duattayken vaktimizi neyle geçireceğiz?
5- Duat nasıl bir yer?
6- Astral projeksiyondayken oraya gidebilirmiyiz?
7- Bu biraz tuhaf bir soru olacak ama tanrılar ne kadar güçlüdür? Böyle tek elleriyle bir 10 katli binayı havaya kaldırabilirler mi? Kafamdaki tanri modelini oturtmaya çalışıyorum nolur mazur görün.

Sorularımı cevaplama nezaketini gösteren herkese çok teşekkür ederim.

Esenlikler,

Bazı sorularınıza gerekli cevap verilmiş, kalanlarına da ben ekleme yapayım.

3- Teknoloji aslında çok daha gelişmiş düzeydeydi, ancak ihmalkârlık yüzünden (insanların bir anda bilinç seviyelerinin düşmesi ve bilimden nefret etmeleri gibi) zamanla bu teknoloji yok oldu.

4- Bu yazımızı okuyun.

İyi geceler.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back