Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Demon

Ludovica

New member
Esenlikler ve iyi akşamlar. İlk kez Guardian Demon çağırdığımda çok mutluydum ve her şey çok güzeldi ancak sonrasında çağıramamaya başladım. Sürekli çağırmayı ve sorular sorarak iletişim kurmayı deniyorum ama hiçbir şey hissetmiyorum ve bir türlü iletişim kuramıyorum. Acaba bir saygısızlık mı yaptım diye düşünmeye başladım :/ iletişimi geliştirmek için yapabileceğim bir şey var mıdır?

Ludovica said:
Esenlikler ve iyi akşamlar. İlk kez Guardian Demon çağırdığımda çok mutluydum ve her şey çok güzeldi ancak sonrasında çağıramamaya başladım. Sürekli çağırmayı ve sorular sorarak iletişim kurmayı deniyorum ama hiçbir şey hissetmiyorum ve bir türlü iletişim kuramıyorum. Acaba bir saygısızlık mı yaptım diye düşünmeye başladım :/ iletişimi geliştirmek için yapabileceğim bir şey var mıdır?

Tanrılar çok meşguller dostum, her istyene anında fiziksel olarak gelip cevap vermeleri çok zor olur. Tavsiyem yine türk forumunda astroloji ve tarot başlığı altında önerilen destelerden birini alıp gardiyanına oradan soru sorman. Eğer danışmak istediğin çok önemli bir konu varsa ayin yaparak elbette konuşmak isteyebilirsin ama sıradan soruların için zırt pırt ayin yapmak yerine tarot, sarkaç gibi araçlarla iletişim kurman daha uygun olur.

Ludovica said:

Gardiyan Demon diğer Demonlar gibi çağırılmaz genelde zaten yanındadır ve sadece iletişim kurarsın. Bunun için de astral duyularının yeterince gelişmiş olması gerekiyor. Forumda bu konuyla ilgili yazıları okuyabilirsin. Eğer saygısızlık yapıp yapmamış olduğun konusunda tereddütteysen zaten muhtemelen yapmamışsındır yani rahat ol.

Tanrılarla bağ kurmak zaman alır ve onlarla olan ilişkilerinizi itinayla inşa etmeniz gerekir. Onlarla olan bağlantınıza yalnızca ruhani açıdan bakmayın. Bu çok sığ bir yaklaşım olur. Ne yazık ki birçok insan yalnızca "bir şeyler" hissetmeyi umursuyor, peki onların sizin için ne anlam ifade ettiğini, onlar için ne yaptığınızı, onların sizin için ne yaptığını hiç düşünüyor musunuz?

Onlar zaten bir Spiritüel Satanist olduğunuz için size büyük bir sevgi duyuyorlar ve üzerinize titriyorlar ancak bu da bir yere kadardır. İlişkiler tek taraflı değildir ve Tanrılardan daimi veren taraf olmalarınızı bekleyemezsiniz. Bunu üzerinize alınmayın ve genel bir tazeleme olarak görün.

Koruyucunuz çok ama çok değerli, sizin için dünyaları ifade etmeli ve zamanla onu tanıyacaksınız. Onu keşfetme, onunla gittikçe yakınlaşma hissi size çok ama çok güzel hissettirecek. "Ailem" dediğiniz kişilere yeni birinin katıldığını hissedeceksiniz. Eskiden "ailem" dediğinizde aklınıza belki kan bağınız olan kişiler gelirken, artık Şeytan ve Tanrılarımız da gelecek.

Emin olun, açıklığınız yüksek miktarda olsa ve koruyucunuzu güçlü bir şekilde hissetseniz dahi, eğer üstte dediğim şekilde ilişkinizi güçlendirmediyseniz ve onun size ifade ettiği anlam üzerine düşünmediyseniz bu yine pek kıymetli olmayacaktır. Sakin olun ve zamanın sınırlarını kabul edin. Ruhani gelişiminize odaklanın ve onlarla gün geçtikçe yakınlaşın. Onları hissetmeyi deneyin, onların yolunu keşfetmeyi, onların ayak izlerini izlemeyi deneyin. Düşünün.

Gerçekten onların mucizelerini görmek, onlarla iletişim kurmak için çok şiddetli hislere, bariz işaretlere ihtiyacınız yok. Kıymetli ve mühim olan niyetiniz, bu niyet doğrultusunda gerçekleştirdiğiniz eylemleriniz, kalbinizden gelen hisleriniz ve onları düşündüğünüzde gözlerinizde doğan ışıktır.

Ludovica said:

Esenlikler ;

Normal demonlar gibi ayin yaparak çağırılmaz genelde gardiyan demonlar, algıların açık mı? Buna bağlı birazda yeterince anlamak için korkma yapmamışsındır :)

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back