Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Tanrilari görmek ve duymak?

Lili

New member
Duymak için trans deneyebilirsiniz, en işe yarayan yöntem bu bence ama görmek konusunda bilemiyorum. Şahsen ben deneyimlemedim ama büyük ihtimalle o da mümkündür.

Alena666 said:
YONE666 said:
Esenlikler.
1- Aramızda tanrilari görebilecek, duyabilecek, görüp diyabilecek ss ler var mi?
Varsa deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz? Nasıl görünüyorlar?

Esenlikler,

HPS Maxine'in okuduğum bir yazısında, özellikle yetkili/üst demoların ve Şeytan Babanın herkese görünmediği söyleniyordu. Takdir edersin ki baya meşguller. Onlarla da çoğunlukla bilgi vermek vb. durumlar için yüzyüze konuşuyorlarmış. Yani bizler konusunda sorumluluklari olduğu için. Kefine yüzyüze konuşacaklarını ya da onlarla böylesine iletişime geçebilecek bir ss yok diye düşünüyorum aramızda. Ama tabii ki imkansız değil, sadece baya uğraşmak gerekiyor.

Olsada bence gizlilik falan için söylemezlerdi. Sonuçta Demon/ess izin vermeden bunu açıklayamazsın. Ayrıca emin de olamazsın.

Nasıl göründükleri tasvir ediliyor zaten. Bir site vardı, kardeşlerimiz tanrılarımızı çizmişti. Ama kaybettim maalesef, bu arada elinde olan varsa verebilir mi?

Iyi günler dilerim.

Nasıl göründüklerinin söylenmesi ve herkese görünmemesi aklıma her şeyin yalan olduğunu getiriyor

Rusc0n said:
Alena666 said:
YONE666 said:
Esenlikler.
1- Aramızda tanrilari görebilecek, duyabilecek, görüp diyabilecek ss ler var mi?
Varsa deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz? Nasıl görünüyorlar?

Esenlikler,

HPS Maxine'in okuduğum bir yazısında, özellikle yetkili/üst demoların ve Şeytan Babanın herkese görünmediği söyleniyordu. Takdir edersin ki baya meşguller. Onlarla da çoğunlukla bilgi vermek vb. durumlar için yüzyüze konuşuyorlarmış. Yani bizler konusunda sorumluluklari olduğu için. Kefine yüzyüze konuşacaklarını ya da onlarla böylesine iletişime geçebilecek bir ss yok diye düşünüyorum aramızda. Ama tabii ki imkansız değil, sadece baya uğraşmak gerekiyor.

Olsada bence gizlilik falan için söylemezlerdi. Sonuçta Demon/ess izin vermeden bunu açıklayamazsın. Ayrıca emin de olamazsın.

Nasıl göründükleri tasvir ediliyor zaten. Bir site vardı, kardeşlerimiz tanrılarımızı çizmişti. Ama kaybettim maalesef, bu arada elinde olan varsa verebilir mi?

Iyi günler dilerim.

Nasıl göründüklerinin söylenmesi ve herkese görünmemesi aklıma her şeyin yalan olduğunu getiriyor

Herkese görünmemeleri mantıklı değil mi zaten? Her şeyin yalan olması diye bir şey yok bunu aş ve yoluna devam et lütfen. Nasıl göründüklerine gelince, fiziksel görünüşleri belki de o şekildedir ama bize astral hâlde geldikleri için istedikleri gibi görünürler.

satou said:
Rusc0n said:
Alena666 said:
Esenlikler,

Iyi günler dilerim.

Herkese görünmemeleri mantıklı değil mi zaten? Her şeyin yalan olması diye bir şey yok bunu aş ve yoluna devam et lütfen. Nasıl göründüklerine gelince, fiziksel görünüşleri belki de o şekildedir ama bize astral hâlde geldikleri için istedikleri gibi görünürler.

Ben de yola girmek istiyorum ama yıl 2023. 2033'e kadar bir varlık görmek iste ve hiçbir şey yapma yine görürsün. İstemen yeter ama gerçek mi belli değil.

Rusc0n said:
Ben de yola girmek istiyorum ama yıl 2023. 2033'e kadar bir varlık görmek iste ve hiçbir şey yapma yine görürsün. İstemen yeter ama gerçek mi belli değil.
Esenlikler,

Sizi tebrik ediyorum beyefendi. Yani bu kadarı şüphe ve şüpheci zihin yapısıyla nasıl bu zamana kadar hayatta kaldınız gerçekten hayretle bakıyorum. Bu kadar şüpheci olmayın, hayır size "ZORLA GERÇEK BU İNAN A*K" demiyorum çünkü inanıp inanmamanızın burada kimseye bir faydası veya zararı yok eğer bunu düşünerek yapan bir trollseniz sadece hem kendinizin hemde bizim zamanımızı harcıyorsunuz yapmayın ha yok değilseniz o zaman bir psikolok'a veya psikiyatri uzmanına gidin çünkü durumunuz normal değil bu kadar şüpheci olma durumu sizi ilerde hasta edebilir.

İyi akşamlar.

Alena666 said:
Rusc0n said:
Alena666 said:
Esenlikler,

Iyi günler dilerim.

Esenlikler,

Öncelikle yazımı sakin ve yatıştırıcı bir üslupla okumanı öneriyorum. Çünkü yazarken aynen öyleydim ve aksi şekilde okursan saldırgan bir tavrım varmış gibi durabilir.

Senin aklına da neler geliyormuş öyle be kardeşim, bir bitmediler...

Bak şimdi empati kurarak cevaba gidelim. Şimdi sen bir Tanrısın, öyle düşün . Birçok işin var; malum savaştayız, bilmem kaç lejyon senin emrin altında, kendi özel hayatın var, gelişimine devam ediyorsun, koruyucusu olduğun kişiler var, sadece insan ırkına değil başkalarına da yardım ediyorsun ve belki aynı anda binlerce kişi seni çağırıyor. Bazıları sadece küçük şeyler için, bazıları gerçekten gerekli sebeplerden, bazıları var mısın diye seni çağırmaya çalışıyor. Hepsinin yanına gidemiyorsun ama hepsini duyuyorsun. Düşünsene milyonlarca ses ve düşünce kafanın içinde yankılanıyor. Hepsi için bilincini bölüyorsun, bir sürü sen var. Belki yoruluyorsun ama buna değiyor.

Sonra bir çocuk diyor ki, "neden yanıma gelmedi, bence yoklar". Tüh ya, daha yahudilerin uzaylı olduğuna inanmayan çocuğun yanına niye gitmedi. Şansa bak ki bu çocuk her şeyden şüphe ediyor ama bunu şüphe ettiği şeyleri anlamaya da çalışmıyor... E Tanrı ne yapsın. Gidip çocuğun suratına suratına "Hey küçük, bak ben burdayım! Varım." dese, çocuk duyar mı? Duyamaz çünkü kulaklarını tıkamış.

Samimi söylüyorum; Bence, zihnindeki dağınıklığa bir çözüm bulmalısın. Hiçbir şeyi yüzeyden bakarak anlayamazsın. Eğer bu huyunu düzeltmezsen hayatın boyunca (olamayan) vatanını arayan bir yahudi gibi ordan oraya savrulup durursun. Ve eğer gittiğin yerlerde aynen o yahudiler gibi huzursuzluk çıkartırsan, onlarla aynı kaderi paylaşırsın. Kovulursun. Ve ciddi anlamda hep ama hep yüzeysel bakarak, hayatının neden bu kadar kötü olduğunu düşünürsün. Cevabın ise, diğerlerinin kötü olduğu ve senin suçun olmadığı olur.

Eğer düzelmek ve kafandaki sesleri susturmak istiyorsan, kendini sıkmayı ve kafa patlatacak kadar düşünmeyi bırak. Gerçeği arıyorsun değil mi? Gerçek sorgulanmaktan korkmaz. Şüphelerini kabul et ve onlara verilen cevapları sakin kafayla düşün. Sana uyuyorsa diğer şüphene geç, eğer uymuyorsa neden uymadığını söyle bizde yardımcı olalım. Tamam mı?

Iyi akşamlar dilerim.

Peki anladım. neden tanrılarla görüşmek bu kadar zor? görüşmeyip işaret aldım bak demek garibime gidiyor.

Tanrılarla duyulara dayalı deneyimler yaşamak ileri düzeydir ve zaman alabilir. En basit sonuca çıkacak olursak, optimum düzeyde ruhani gelişmişlik zaruridir. Deneyimler hakkında daha fazla bilgi için sitemizdeki şu yazıyı okuyabilirsiniz.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back