Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Güvenme sorunu. ve mutsuzum.

Yuda

New member
Bir arkadaşa güvendim ama o beni sattı fazla arkadaşım yoktu ama ağladığım ve üzgün olduğum zaman onla konuştum bazı özel konular hakkında konuştum ve ses kaydı aldı ben eş cinsellim ve ailem hakkında sakladığım şeyleri hepsini anlattım ama o ses aldı belki insanlar benimle dalga geçicek ama bebekçe dicek ama zoruma gidiyor ondan nasıl bir intikam alabilirim veya rütüel yapıp tanrılardan yardım isteyebilirim admin umarım bunu yayınlar hepinize iyi günler.

Yuda said:
Bir arkadaşa güvendim ama o beni sattı fazla arkadaşım yoktu ama ağladığım ve üzgün olduğum zaman onla konuştum bazı özel konular hakkında konuştum ve ses kaydı aldı ben eş cinsellim ve ailem hakkında sakladığım şeyleri hepsini anlattım ama o ses aldı belki insanlar benimle dalga geçicek ama bebekçe dicek ama zoruma gidiyor ondan nasıl bir intikam alabilirim veya rütüel yapıp tanrılardan yardım isteyebilirim admin umarım bunu yayınlar hepinize iyi günler.
Esenlikler,

Özel hayatımda gerçek arkadaş dediklerime yaşanılanların çok azını anlatırım ve çocukluk arkadaşıma bile zar zor güvenerek tekrar arkadaş oldum. Arkadaş konusunda dikkatli ol, özelikle de kötü zamanlarında sana destek veren tipleme arkadaşlarına veya arkadaşına dikkat et.

Lise 1 de herkes yönelimim'i merak ediyordu ve bunu öğrenmek için resmen paparazzi gibiydiler hiçbir yerde rahat bırakmıyorlardı ve öğrendiler sonuç ne oldu ? Hiçbir şey tabi şanslıydım ama işimi şansa bırakmadım ve bir insana komplo kurup olay çıkarttım böylece gündemden düştüm ve başka sorunları oldu ve beni rahat bıraktılar.

Sana tavsiyem komplo kurman, insanların açıklarını bulup onları tuzağa düşürüp ellerindeki ses kaydının tamamen silinmesini sağlaman veya bunun yerine onun telefonunu bir saatliğine ödünç almaya çalış ve ses kaydı ile birlikte kopyalarınında silmiş olduğuna emin ol ve daha dikkatli olmaya çalışıp kimseye asla açığını verme.

Ve bu kişi arkadaştan çok düşman bu yüzden Gebo ve Isa rünlerini kullanım onu bağla. Enerjinin daha iyi kanalize olması için bir kalıtsal parçasını bir bağlama büyüsündeki bebeğe koyabilirsin bunun ile birlikte bebeğin yüzüne onun yüzünün fotoğrafını paylaştırabilirsin, Gebo ile Isa'ı fotoğrafa veya bebeğin üzerine çizebilirsin sonrasında rünleri amacına ve bebeğe odaklanarak titretebilirsin sonrası bağlama büyüsünün diğer aşamalarına göre ilerliyor. Eğer malzeme kullanamıyorsan sorun değil. Sadece zihnini ve kendini geliştir, meditasyonlara başla, tanrılara koruması için dua et ve koruma auranı Algiz rünesiyle güçlendirebilirsin.

Umarım yardımcı olabilmişimdir.

İyi akşamlar.^^

Alena666 said:
Alena666 said:
Yuda said:
Ne tür ritüel önerirsiniz.

Esenlikler,

Bağlama ritüeli tabii ki.

Ehwaz ve Isa ise yarayacaktır.

Iyi günler dilerim.

Esenlikler,

Ehwaz ve Gebo rününü nasıl karıştırdım bilmiyorum ama düzeltiyorum. Ehwaz değil, Gebo olacak.

Iyi akşamlar dilerim.

Esenlikler,

Belki dostluk bağlarını güçlendirmek için Ehwaz önermiş olabilirsin.

İyi akşamlar.

Baroness Blossom said:
Yuda said:
Esenlikler,

Özel hayatımda gerçek arkadaş dediklerime yaşanılanların çok azını anlatırım ve çocukluk arkadaşıma bile zar zor güvenerek tekrar arkadaş oldum. Arkadaş konusunda dikkatli ol, özelikle de kötü zamanlarında sana destek veren tipleme arkadaşlarına veya arkadaşına dikkat et.

Lise 1 de herkes yönelimim'i merak ediyordu ve bunu öğrenmek için resmen paparazzi gibiydiler hiçbir yerde rahat bırakmıyorlardı ve öğrendiler sonuç ne oldu ? Hiçbir şey tabi şanslıydım ama işimi şansa bırakmadım ve bir insana komplo kurup olay çıkarttım böylece gündemden düştüm ve başka sorunları oldu ve beni rahat bıraktılar.

Sana tavsiyem komplo kurman, insanların açıklarını bulup onları tuzağa düşürüp ellerindeki ses kaydının tamamen silinmesini sağlaman veya bunun yerine onun telefonunu bir saatliğine ödünç almaya çalış ve ses kaydı ile birlikte kopyalarınında silmiş olduğuna emin ol ve daha dikkatli olmaya çalışıp kimseye asla açığını verme.

Ve bu kişi arkadaştan çok düşman bu yüzden Gebo ve Isa rünlerini kullanım onu bağla. Enerjinin daha iyi kanalize olması için bir kalıtsal parçasını bir bağlama büyüsündeki bebeğe koyabilirsin bunun ile birlikte bebeğin yüzüne onun yüzünün fotoğrafını paylaştırabilirsin, Gebo ile Isa'ı fotoğrafa veya bebeğin üzerine çizebilirsin sonrasında rünleri amacına ve bebeğe odaklanarak titretebilirsin sonrası bağlama büyüsünün diğer aşamalarına göre ilerliyor. Eğer malzeme kullanamıyorsan sorun değil. Sadece zihnini ve kendini geliştir, meditasyonlara başla, tanrılara koruması için dua et ve koruma auranı Algiz rünesiyle güçlendirebilirsin.

İyi akşamlar.^^

Konularla alakasız insanlara komplo kurup bunla nasıl övüne biliyorsun?
Bazen gerçekten yahudilerin haklı olduğunu düşünüyorum. Ben yaptığı kötülükle övünen yahudi görmedim. gerçekten adamlar en azından bunu gizli gizli yapıyor.
Esenliklerle

Esenlikler,

Beni yanlış anladınız övünmüyorum. Mantıken düşünelim eğer ben o insana komplo kurup olay çıkarmasaydım akran zorbalığına daha şiddetli uğrayacaktım ama şimdiyse normaline göre daha hafif atlatıyorum. Yani sonuçta ben mi yoksa lise yıllarımı zehrin zehiri yapacak olan o pick me fondöten mi ? Seçenekleri göz önüne alınca karar vermek çok basit görünüyor. Yani keyfi değil. Kardeşimizin durumundan bakarsak, benim durumum ile benzer olduğu için yapmasında bir sakınca yok gibi sonuçta kardeşimiz mi yoksa kendisine kazık atan dost bildiği düşman mı ?

Onun kötülük yapmasını değil kendisini korumasını istiyorum.

İyi günler.

Xerxes547 said:
Baroness Blossom said:
Yuda said:
Esenlikler,

İyi akşamlar.^^

Konularla alakasız insanlara komplo kurup bunla nasıl övüne biliyorsun?
Bazen gerçekten yahudilerin haklı olduğunu düşünüyorum. Ben yaptığı kötülükle övünen yahudi görmedim. gerçekten adamlar en azından bunu gizli gizli yapıyor.
Esenliklerle
ben ona çok güvendim ben güvendiğim insanı satmam ama o beni sattı her gün ağlıyorum zoruma gidiyor çoğu şeyimi anlattım oysaki neyse ne yapcamı bilmiyorum korkuyorum keşke bir rehberim olsa.

Yuda said:
ben ona çok güvendim ben güvendiğim insanı satmam ama o beni sattı her gün ağlıyorum zoruma gidiyor çoğu şeyimi anlattım oysaki neyse ne yapcamı bilmiyorum korkuyorum keşke bir rehberim olsa.

İnsanlara güvenme işini minimumda tutmaya çalış ayrıca birisi güvenini kırmak gibi bir hata yapacak olsa bile ne olursa olsun bu seni böylesine etkilemesin..

zavaliebalo said:
Hayat şu anlık ve uzun zamandır böyle bir şey. Tüm hücrelerimizle güvendiğimiz insanlar büyük olasılıkla güvenimizi kıracaklar. Hayatımızdan asla çıkmayacağını sandığımız kişiler büyük olasılıkla çıkacaklar. Seni sonsuza kadar seveceğim dediğin kişiyi büyük olasılıkla sonsuza kadar sevmeyeceksin. Sana sonsuza kadar mutluluk sağlayacağını düşündüğün şey sana kesinlikle sonsuza kadar mutluluk sağlamayacak. Hayatın inişli çıkışlı olduğunu, iyisinin de kötüsünün de olduğunu, ve bunların olması gerektiğini kabul edip sorunlarımızla yüzleşmeliyiz. Bir kere bu mentaliteyi oturttuktan sonra, hiç bir şey kişiye eskisi kadar zarar veremiyor.
çok teşekkür ederim birinde önceden fotoğraflarımda var bir iki tane umarım kötüye kullanmaz ** yaşındayım bilmiyorum ne yapcamı daha hayatın başındayım umarım hayat bana mutluluk getirir erkek olmak zor ve ben bazen kendimi kadınsı hissediyorum bu sorunu nasıl çözebilirim bana ne tavbsiye verebilirsin ne önerirsin.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back