Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Ben ne yaptım?

Panta Rhei

New member
Ne olursa olsun kesinlikle ama kesinlikle gerçek dünyada kimliğinizi ifşa etmeyin. Bu kadar net ve basit. Eğer bulunduğunuz ortam kaldırıyorsa Müslüman olmadığınızı söylersiniz, en fazla Spiritüalist olduğunuzu söyleyin ki bunu da eğer durum sizin için kötü giderse İslam ile birleştirir, aradan sıyrılırsınız. Bu hasta ruhluların ne yapacağı belli olmaz. İnanmadığınız bir kimlik altında yaşamanın zor gelebileceğini biliyorum ancak düşmanın yarattığı bu yalanlarla dolu dünyada dikkatli olmak, mutlak bir zaruriyet.

Hissettiğiniz enerjiye gelince, böyle bir konuda Şeytan'ın size olumlu mesaj vermesi beni şaşırttı açıkçası. Eğer gerçekten Babamız ise bir sorun olmayabilir ama bunun beyninizin oynadığı bir oyun olabileceği ihtimalini de düşünmüyor değilim.
YONE666 said:
cunki harika birisi ve iyi bir ss olabilirdi.
Şuna gelince, yeterince uzun süre bulunduğunuz zaman insanların gerçekte kim olduklarını ve en "yüce" SS'lerin bile ne tür kötü eylemlerde bulunabileceğini göreceksiniz. Bu yüzden bu tutumunuzdan derhal vazgeçmenizi öneririm.

Alena666 said:
YONE666 said:
Spine said:
Ne olursa olsun kesinlikle ama kesinlikle gerçek dünyada kimliğinizi ifşa etmeyin. Bu kadar net ve basit. Eğer bulunduğunuz ortam kaldırıyorsa Müslüman olmadığınızı söylersiniz, en fazla Spiritüalist olduğunuzu söyleyin ki bunu da eğer durum sizin için kötü giderse İslam ile birleştirir, aradan sıyrılırsınız. Bu hasta ruhluların ne yapacağı belli olmaz. İnanmadığınız bir kimlik altında yaşamanın zor gelebileceğini biliyorum ancak düşmanın yarattığı bu yalanlarla dolu dünyada dikkatli olmak, mutlak bir zaruriyet.

Hissettiğiniz enerjiye gelince, böyle bir konuda Şeytan'ın size olumlu mesaj vermesi beni şaşırttı açıkçası. Eğer gerçekten Babamız ise bir sorun olmayabilir ama bunun beyninizin oynadığı bir oyun olabileceği ihtimalini de düşünmüyor değilim.
Şuna gelince, yeterince uzun süre bulunduğunuz zaman insanların gerçekte kim olduklarını ve en "yüce" SS'lerin bile ne tür kötü eylemlerde bulunabileceğini göreceksiniz. Bu yüzden bu tutumunuzdan derhal vazgeçmenizi öneririm.
Cevap için teşekkür ederim. Haklısınız daha dikkatli olacağım. Acaba bunun için herhangi bir astral parazit bana musallat olmaz değil mi? Düşününce biraz korktum ve sadece 1 kişiye açıklamıştım.

Esenlikler,

Söyledin diye olmazlar. Sadece kafana çok takma ve takıntı haline getirme yeter. Sana bir şey yapamazlar, onlardan ya da onların getireceklerinden korkma. Ateş olsalar da cürmüm kadar yer yaksalar... Eğer kötü hissedersen korumanı güçlendir kâfi.

Yahudi olmadığını düşünüyorum söylediğin kişinin, şimdilik bir sıkıntı yok gibi. Büyük ihtimalle kafasina bile takmayacak ve yakın zamanda unutacak. Sadece artık daha dikkatli ol. Ve eğer sana ssle ilgili herhangi bir şey söylerse zaten şüphe duyduğunu, emin olmadığını falan söyle. Iler ki zamanlarda konuyu açarsa, inanmıyorum de geç.

Her söylediğin kişide kendini biraz daha tehlikeye atmış olacaksın, ne olur ne olmaz kimseye söyleme.

İyi akşamlar dilerim.

Kesinlikle çok haklı bir cevap. "Söyledin diye olmazlar" çok doğru. Harika özetlemişsin.

Ben kızılderili bir yerliye -beyefendi Cree sanırım- uzun uzun anlattım dinimizi. Kendisi ibrahimi dinleri reddeden, hristiyanlığı da aklını ve kendi ırkının mitolojisini araştırarak terk etmiş Türklere çok meraklı, Göktürk bayrağını evine asan, Turan savunan çok zeki bir adam. Bu kadar açık olmasına rağmen anlamadı. Hatta anlamak istemedi. Çünkü sen söyledin diye olmazlar.

Enerjiyi yanlış yorumladığını düşünüyorum. Henüz yenisin ve daha keskin işaretler istemelisin. Hisler yanıltıcı olabilir. Anlatacağın insanlar tehdit oluşturmayacak insanlar olsun. Üzerinde otoritesi olan insanlara -ailen, öğretmenlerin- bahsetme. Herkes her şeyi anlayamaz.

Ben yeterince özgür ve açık görüşlü bir ortamda yaşıyorum ve paganım diyorum sadece. Kutsal olduğu iddia edilen bütün inançlar paganlardan çalıntı ve insanlığın gerçek dini budur demişliğim de çoktur. Burada önemli olan nokta riske atmamak. Dikkatli olun, açıkça düşüncelerimizi belirtecek özgürlükte değiliz henüz. İlla bir şey yapmak istiyorsan onların bağlı olduğu inançların tutarsızlıklarına ve saçmalıklarına dair kanıtlar sun ama yine de satanist kelimesini kullanma derim, fazla riskli.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back