Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Nerden başlamalıyım?

calore

New member
YONE666 said:
Esenlikler,
Lafı uzatmadan konuya girmek istiyorum. Ülkemizin ve halkımızın bulunduğu durum hiç iç açıcı değil. Siyasi ve kültürel anlamda bir şeylerin değişmesi gerekiyor. Hitlerimizin yaptığı gibi siyasete atılmak ve babaya ve tanrılara en iyi şekilde hizmet etmek istiyorum. Ama yanliz yapamam birinin yol göstermesine ihtiyacım var. Ne yapmalıyım? Nerden başlamalıyım?

Hitler yüksek bir ruha sahipti, buradan başlayın. Kendinizi geliştirdikçe yolunuzu ne tarafa çizmeye başlayacağınızı belirlersiniz

YONE666 said:
Esenlikler,
Lafı uzatmadan konuya girmek istiyorum. Ülkemizin ve halkımızın bulunduğu durum hiç iç açıcı değil. Siyasi ve kültürel anlamda bir şeylerin değişmesi gerekiyor. Hitlerimizin yaptığı gibi siyasete atılmak ve babaya ve tanrılara en iyi şekilde hizmet etmek istiyorum. Ama yanliz yapamam birinin yol göstermesine ihtiyacım var. Ne yapmalıyım? Nerden başlamalıyım?

Esenlikler,

Şuan ülkemizin siyasi durumu gördüğüm kadarıyla hepsi birbirini yiyor. Eğer halkı tamamen kendinize çevirmek istiyorsanız üzgünüm ama bu şuanlık imkansız nedenleriyse şöyle izah edeyim: cumhuriyetin ilk yılları gibi olmasını isteyen kemalist olan bir kesim, aşırı türkçü olup diğer milletleri yerin dibine sokmak isteyen bir kesim var, islamcı olup şeriat düzenini geri getirip ülkeyi islamın korkunç kanunlarıyla yönetilmesini isteyen bir kesim var ve bunların kargaşalarını istemeyen; feminist, LGBT ve destekçileri, hümanist ve yahudilerin ortaya çıkardıkları şeyleri destekleyen bir kesim var. Bunların hepsi birbirlerini yiyorlar ve halkın geneli bunlar olduğu için halkın gönlünü kazanmak imkansız. Hele ki Nasyonel Sosyalist bir yönetim yaratılacaksa üzgünüm ama şuan böyle bir yönetimin açıkça çıkması ile yahudilerin ve goyların dikkatini tehlikeli bir şekilde çektiniz ve sanırım yahudi yalanları sebebiyle halkın belli kesimleri size bir antipati kazandıracak. Şuanda elinizde olanlara bakarsak seçimlerde çoktan elendiniz.

Ve ayrıca Lord Hitler gelişmiş bir ruha sahipti ve siz ise daha bu yolun başında emeklemeden depar atmak istiyorsunuz. Önce kendinizi geliştirin sonra ülkenin durumunu düşünebiliriz ama zaten öncelikli hedefimiz tüm insanlığı uyandırmak bu yüzden tüm insanlık yerine neden bir ülke ile kendi zamanımızı harcamak ile zaman kaybedelim ki ? Ki zaten dünyada birden fazla ülke olduğu düşünülürse bu daha tehlikeli olabilir sonuçta ülkedeki düzen ve yönetimde bebek adımı ile büyür ve gelişir bu durumda NS bir devlet yönetimine geçildiği takdirde yahudilerin açık bir hedefi olmuş oluruz ve bunun nasıl sonuçlara yol açağını düşünürsek, bir ülkeyi NS yönetime geçirmek akıllıca bir seçim olmaz.

Şimdi amacımıza yani kendimizi geliştirmeye ve insanlığı uyandırma ile ilgili uğraşlarımızla devam edelim.

İyi günler.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back