Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Aşırı Enerjik Olma ve Uyumak İstememe

SonOfFreya

New member
Esenlikler kardeşlerim,

Yaşadığım bir durumla karşılaşmaktayım, ama sorun olup olmadığını tam emin olmadığım için sizlerle danışmak istedim. Geceleri aşırı enerjik ve üretken hissediyorum, bu nedenle uykum gelmiyor ve boş kalmak istemiyorum. Bazen bu nedenle tüm gece uyumuyorum ve doğrusu psikolojik (yada fiziksel) olarak beni etkilemiyor. Hatta ülkemde çok soğuk hava koşulları insanları etkilesede, ben üstümü çıkarıp spor yapiyorum. Böyle olmamın ruhani yada astrolojik bir sebebi olabilir mi?

Şimdiden teşekkür ederim

SonOfFreya said:
Esenlikler kardeşlerim,

Yaşadığım bir durumla karşılaşmaktayım, ama sorun olup olmadığını tam emin olmadığım için sizlerle danışmak istedim. Geceleri aşırı enerjik ve üretken hissediyorum, bu nedenle uykum gelmiyor ve boş kalmak istemiyorum. Bazen bu nedenle tüm gece uyumuyorum ve doğrusu psikolojik (yada fiziksel) olarak beni etkilemiyor. Hatta ülkemde çok soğuk hava koşulları insanları etkilesede, ben üstümü çıkarıp spor yapiyorum. Böyle olmamın ruhani yada astrolojik bir sebebi olabilir mi?

Şimdiden teşekkür ederim

Esenlikler,

Uyumama durumu değil ama soğuk hava koşullarından bende etkilenmiyorum. Böyle olmasının ruhani bir sebebi var mı ? Bilemem ama belki ateş elementimiz yüksek olabilir veya enerjimiz daha yüksek/güçlü/fazla olabilir veya kan değerlerimiz yüksektir. Bu uyumama içinde geçerli. Uyuyamama nedeniniz bedeniniz artık fazla yorulmuyor olması olabilir eğer fiziksel olarak zorluk çekmiyorsanız bence sorun yok.

İyi günler.

Baroness Blossom said:
SonOfFreya said:
Esenlikler kardeşlerim,

Şimdiden teşekkür ederim

Esenlikler,

Uyumama durumu değil ama soğuk hava koşullarından bende etkilenmiyorum. Böyle olmasının ruhani bir sebebi var mı ? Bilemem ama belki ateş elementimiz yüksek olabilir veya enerjimiz daha yüksek/güçlü/fazla olabilir veya kan değerlerimiz yüksektir. Bu uyumama içinde geçerli. Uyuyamama nedeniniz bedeniniz artık fazla yorulmuyor olması olabilir eğer fiziksel olarak zorluk çekmiyorsanız bence sorun yok.

İyi günler.

Esenlikler Baroness,

Çok teşekkür ederim, rahatladım. Ateş elementiyle alalalı olabileceğini doğrusu işte bende düşünmüştüm, çünkü suda kaldığımda 'kuş gibi oluyorum', o şekil ancak mayışıyorum.

İyi geceler

SonOfFreya said:
Esenlikler Baroness,

Çok teşekkür ederim, rahatladım. Ateş elementiyle alalalı olabileceğini doğrusu işte bende düşünmüştüm, çünkü suda kaldığımda 'kuş gibi oluyorum', o şekil ancak mayışıyorum.

İyi geceler

Esenlikler,

Rica ederim, ben genelde yanıyorum bu yüzden kışları çok kalın giyinmiyorum ve hiç hasta olmuyorum hatta bu sebeple "sEn MaDdE mİ kUlLaNıYoN ?" Diyenler oluyor ama benim kullanma olanağım imkansız. Böyle kötü sonuçları da olabiliyor ama iyi tarafından bakarsak hasta olmuyor ve kışlık kıyafet için fazladan para harcamıyorum.

Dediğim gibi eğer uykusuzluk seni rahatsızlık ediyorsa o zaman doktora görünmeni tavsiye ederim.

Bu arada Son of Freya sana hitap ederken bunu sürekli yazmak biraz zor bu yüzden bir nickname'in var mı?

İyi günler.

Esenlikler. Ruhani olarak ilerlediğinize dair pozitif işaretler olması mümkün.

-Enerji hissiyatı kimi durumlarda sıcak olabilir. Bu nedenle enerjiyi hissedebiliyor ve bu konuda açıklığa ulaşıyor olabilirsiniz..
-Kundalininiz harekete geçiyor olabilir. Suşumna meditasyonu yapıyorsanız eğer bu sizin devamlı sıcak hissetmenizi sağlayabilir.

Esenlikler,

Evet birinci öncül çok mantıklı ama suşumna meditasyonu çok karmaşık bir yapıya sahip olduğunundan onu yapamıyorum. Hem çok ileri düzey. Ve pyrokinezi için önemli bir adım gibi duruyor ama ilk Pyrokinezi deneyimim başarılıydı (mum ateşini bellirli bir süre kontrol edebildim ve ailem evde bir mum bile yakmam'a izin vermiyor yani daha uygun bir zamana kadar pyrokinezi yeteneğim sönmesinden korkuyorum) bu yüzden aklıma tek seçenek ateş elementimin yüksek olduğu.

İyi akşamlar.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back