Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Ensest ilişki

Heraas

New member
Esenlikler. Bunu yazmaya o kadar utanıyorum ki. Ama sormadan da duramayacağım. Yakın zamanda çekirdek ailemden biriyle ensest bir ilişkide bulundum. Bilerek ve isteyerekti. Kendimden iğreniyorum. Tanrılarda benden iğreniyor mudur ya da çok kızgınlarnıdır? Bunun bana ruhani olarak etkileri nedir acaba? Ve tanrılar bana kızgınsa ne yapıp bunu düzeltebilirim?

Bazı büyük hatalar için vicdanınızı rahatlatmak yerine bizzat bedelini ödemelisiniz. Yaptığınız şey kan dondurucu. Hangi akla hizmet veya niçin yaptınız anlamadım. Üstelik devamlı aynı evde bulunacaksınız. Bunun üzerine düşündükçe insan kötü oluyor. Keşke size verilen iradeyi ve aklı daha düzgün bir şekilde kullanabilseydiniz. Bu yaptığınız sapıklıktan daha iğrenç bir şey gibi geliyor. Bir SS iseniz her şey Tanrılarla sizin aranızda ama olumlu dönüşler beklemeyin. Bu gerçekten travmatik ve bir o kadar da berbat bir durum.

Bence üzgün olsun. Dünyada kadın/erkek mi kalmadı ya bu nasıl bir saçmalıktır. Yalansa iğrenç, yalan değilse daha iğrenç.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back