Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Bütün bu anlatılanlar nasıl gerçek olabilir?

Rusc0n

New member
Esenlikler.

Tanrı olmak, özel güçleri olmak gibi bu kadar büyük şeyler nasıl gerçek olabilir?

Rusc0n said:
Esenlikler.

Tanrı olmak, özel güçleri olmak gibi bu kadar büyük şeyler nasıl gerçek olabilir?

Neden olmasın? Bunlar evrende zaten mümkün olan şeyler. Teknolojiyi düşün. Ya internet teknolojisi, ekran sistemleri, elektrik, bunları bizim bulamamış olmamızı geç, ya evrende mümkün olmasaydı? Ama var. Aynı saydığın şeyler gibi. Daha bilmediğimiz birçok şey var ama gelişmişliğimiz ancak bunlara yetiyor. Gelecekte olduğumuzdan daha iyi bir seviyeye gelince Tanrısal özellikler herkeste olacak. Evrenin nasıl varolduğundan çok nasıl bir sürü şeyin mümkün olduğu en ilginç nokta bence..

Rusc0n said:
Esenlikler.

Uzun süredir içinden çıkamadığınız bir sorgulama sürecindesiniz, size verebileceğimiz en iyi tavsiye ruhanîyeti kendiniz deneyimlemek olacaktır. Bir deneyin, kaybedecek neyiniz var zincirlerinizden başka?

Birçok insan bütün her şeyin şartlanma ile olduğunu söylüyor. Ama şartlanma olsa bu kadar insan iyi deneyimler yaşamaz diye düşünüyorum. Kararsızım da

Esenlikler,

Şüphe, gerçek olanı bulma yolunda mühim bir şeydir, ilk ve en önemli adımı tamamladığınız için sizi tebrik ederim. Bunların sizi şaşırtması, ruhaniyetten koparılmış bir ırk olduğumuz için oldukça doğaldır. Bunun hakkında ne yazıldığının veya okunduğunun pek bir önemi yoktur çünkü kişinin deneyimi daha ön plandadır. Sitemizdeki güç meditasyonlarını deneyerek kararsızlığınızın zincirlerinden kurtulmaya, gerçeği görmeye başlayabilirsiniz. Bunun bütün bir resim olduğunu fark etmişsiniz, sıra o resmin nasıl bir resim olduğunu çözümlemede, size devamlılık ve başarılar diliyorum.

mel. said:
Esenlikler,

Şüphe, gerçek olanı bulma yolunda mühim bir şeydir, ilk ve en önemli adımı tamamladığınız için sizi tebrik ederim. Bunların sizi şaşırtması, ruhaniyetten koparılmış bir ırk olduğumuz için oldukça doğaldır. Bunun hakkında ne yazıldığının veya okunduğunun pek bir önemi yoktur çünkü kişinin deneyimi daha ön plandadır. Sitemizdeki güç meditasyonlarını deneyerek kararsızlığınızın zincirlerinden kurtulmaya, gerçeği görmeye başlayabilirsiniz. Bunun bütün bir resim olduğunu fark etmişsiniz, sıra o resmin nasıl bir resim olduğunu çözümlemede, size devamlılık ve başarılar diliyorum.

İyi ama Hitler'in ölüp ölmemesi konusu tamamen havada. Nasıl olacak bu iş bilmiyorum.

Rusc0n said:
İyi ama Hitler'in ölüp ölmemesi konusu tamamen havada. Nasıl olacak bu iş bilmiyorum.

Esenlikler,

Lord Hitler, Eva Braun ile birlikte Güney Amerika'ya kaçtı. Orada ruhani gelişimini tamamladıktan sonra bir Tanrı oldu. Her yıl Lord Hitler'in sözde "intiharı" ile ilgili bir sürü haber görüyoruz, her sene de intihar şekli değişiyor; Siyanür içmiş de, kendi kafasına sıkmış da, bunların hepsi safsatadır. Ruhani açıdan geliştikçe, siz de söylenenlerin doğru olduğunu anlayacaksınız.

İyi akşamlar.

Noctur said:
Rusc0n said:

Esenlikler,

Lord Hitler, Eva Braun ile birlikte Güney Amerika'ya kaçtı. Orada ruhani gelişimini tamamladıktan sonra bir Tanrı oldu. Her yıl Lord Hitler'in sözde "intiharı" ile ilgili bir sürü haber görüyoruz, her sene de intihar şekli değişiyor; Siyanür içmiş de, kendi kafasına sıkmış da, bunların hepsi safsatadır. Ruhani açıdan geliştikçe, siz de söylenenlerin doğru olduğunu anlayacaksınız.

İyi akşamlar.

Kim söyledi? Kanıt var mı?

Rusc0n said:
Noctur said:
Rusc0n said:

Esenlikler,

İyi akşamlar.

Size aylarca bu konuda gerekli açıklamalar ve bilgilendirmeler yapıldı. Sorduğunuz her soruya tatmin edici cevaplar verildi. Buna rağmen bu konuda diretecekseniz artık bizim yapabileceğimiz bir şey kalmıyor. Spiritüel Satanizm bir bütündür. Elbette bazı tarafları yorumlamaya açık olabilir ve kişinin hayat görüşüne göre değişebilir lâkin Hitler konusunda söylenenler ve bunların doğruluğu kesindir. Bu ısrarınızı ruhani gelişiminize yönlendirerek Tanrılarımıza şahsen sorup, cevap alabilirsiniz.

Rusc0n said:
Noctur said:
Rusc0n said:

Esenlikler,

İyi akşamlar.

Saçma sapan laflar. Kim söyledi ne kadar aptalca bi soru ya cidden. Sence kim söylemiş olabilir? Ve sence sana bunun kanıtını senden başka kim verebilir? Eline Adolf Hitler Ufoya binerken çekilmiş paparazzi fotoğrafı tutuşturacak halimiz yok. Ayrıca Hitlerın bunkerında uçuş pisti olduğu bilinen bi gerçek zaten. Araştırsaydın bilirdin. Araştırsaydın Stalin'in Hitlerin bedeninin bulunmadığını bildiğini de bilirdin. Git ruhani olarak yüksel. Bilinç seviyeni yükselt. Tanrılarla konuş, açıklama iste. Kim söyledi ne ya?

- Adolf Hitler Magnum Opusu tamamladı ve Tanrı oldu
+ Kim dedi?

Kuşlar dedi. Kim desin.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back