Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Sorular

Noctur

Member
Esenlikler,

1 - Bir eşyayı kutsamak hakkındaki bu yazıyı okuyordum ki sunak kavramına denk geldim, bir eşyayı kutsarken sunak kullanmak zorunda mıyız?
2 - Yeni bir ruh nasıl oluşur? Seks sırasında, iki bireyin enerjilerinin birleşimi ile oluştuğuna dair bir duyum almıştım lâkin emin olamıyorum.
3 - Ölüm programlarının sözde "kutsal" olan kitapları neden bilime ters? Yahudilerin iletişimde olduğu Reptilianların teknolojilerini düşünürsek bu durum mantıksız geliyor.

İyi akşamlar.

1.zorunluluk değildir.genelde altarın kullanılmasının sebebi o hava girmektir Cidiyet anlamında. örnek vermek gerekirse bazı ss lerin
Gece 2-3 saatleri arasında adanma yapması gibi gündüz yapsada pek fark etmiycek, ama bu saatlerde daha huzurlu ve ciddi olur insan.
2.bir ruh anne karnına reankarne edilir yoksa yaratılır. iki bireyin oluştunu pek zannetmem keza enerji karmaşası olabilir. genellikle kadın doğurgan olduğu için annenin enerjisi kullanılır. keza doğumdan önce ve sonra bir kadını incelediğimizde anlarız bu durumu.erkek ise bazı durumlar hariç rahattır
3.ters olmasının sebebi o zamana göre yazılması reptilyanlar genel olarak her durumu kavrayan bilen varlıklar olduğu için ona göre dizayn ederler kitabı.örnek vermek gerekirse muhkem bir ayete bile adamlar kendi yorumu katıyorlar.
Yahudilerle reptilyanlar sık sık bizim gibi iletişime geçmez gerektiği gibi geçerler biz herhangi bir tanrıyla iletişime geçmeye çalıştımızda o gelmese bile bir şekilde bize cevap verir reptilyanlar ise aşırı gerekmedi zaman müdahale etmez. bir yahudi çocuğu eli kılıçlı olan bir çentilden kaçarken yalvarsa bile müdahale etmezler.
İlkez birisine cevap veriyorum, umarım sizi tatmin etmiştir cevaplarım
Esenliklerle

Noctur said:
Esenlikler,

1 - Bir eşyayı kutsamak hakkındaki bu yazıyı okuyordum ki sunak kavramına denk geldim, bir eşyayı kutsarken sunak kullanmak zorunda mıyız?
2 - Yeni bir ruh nasıl oluşur? Seks sırasında, iki bireyin enerjilerinin birleşimi ile oluştuğuna dair bir duyum almıştım lâkin emin olamıyorum.
3 - Ölüm programlarının sözde "kutsal" olan kitapları neden bilime ters? Yahudilerin iletişimde olduğu Reptilianların teknolojilerini düşünürsek bu durum mantıksız geliyor.

İyi akşamlar.

1) Sunak zorunlu değildir. Tanrılarla iletişime geçmek için hiçbir zaman materyal bir şeye ihtiyaç duymayız.

2) Anne karnında kalp oluşmadan, en azından o hücre yaşayan bir organizmaya dönüşmeden ruh içine girmez. Ruhların nasıl oluştuğu hakkında bir fikrim yok.

3) Bu kitapları insanları bölüp yönetmek için yazdılar. İnsanların uyanması gelişmesi işlerine gelmez. Ayrıca yahudiler kutsal kitaplarıyla gerçekler örtüşsün diye bir sürü yalanlar ortaya atıyorlar. Dünyanın yaşının 3bin olduğu, milyon yıllık dinozor fosillerinin yalan olduğu gibi. Sözde kutsal kitapların bilime ters gitmesi yahudilerin bilimsel gerçeklerin farkında olmamalarından değil insanları istedikleri gibi kullanıp yönetmek istemelerinden geliyor.

Şu an ki teknolojiyle auralarımızı çekebilen kameralar yapabiliyoruz. Bilimle çoğu ruhani gerçeği açıklayabiliriz de ama yapmıyoruz. Çünkü yahudiler bunun farkında olduğu için bilim dünyasını da yönetip domine ediyor.

Zaten yahudiler reptilyanlarla her zaman iletişime geçemiyor. Bir SS'in bloğunda ileri gelen yahudi ailelerin toplanıp insan kurban ettiklerini ve bu kan ritüeli yoluyla iletişime geçtiklerini okumuştum. Bunların yolu hastalıklı ve toksik. Kendi tanrıları dahi onları sevmiyor, kullanıyor.

Esenlikler,

Sorularımın biraz yanlış anlaşıldığını düşünüyorum, bu nedenle bir ekleme yapmak istiyorum.

Birinci soruda kast etmeye çalıştığım şey, bir eşyayı kutsamak için sunak kullanmanın zorunlu olup olmadığı idi. Tanrılar ile iletişime geçmeyi ya da bir başka bir şeyi amaçlamıyordum. Spine Bey'e bu konuyu danıştığımda bana sunağın zaruri bir şey olduğunu söyledi, bilmeyen kardeşlerim de böylece öğrenmiş oldular.

İkinci sorumun net bir cevabı yok, bunun hakkında araştırmalarımı sürdürüyorum ki öğrendiğimde buraya mesaj olarak da atarım.

Üçüncü soruda kast etmeye çalıştığım şey, sözde "kutsal" olan kitaplar o zamanlarda elde edilemeyecek bilimsel bilgelere sahip olsaydı, o bilgilerin doğruluğu bugün bilim ile kanıtlandığında, bilim ile örtüştüğünden dolayı daha fazla insan bu tuzağa düşecekti. Düşmanın böyle bir şey düşünemeyecek olma olasılığını düşük bulduğumdan dolayı, kendimce bunun nedenini sorguluyordum ki bir başkasının bakış açısından bakma ihtiyacı hissettim. Bizim gelişmemizi istemediklerinin farkındayım elbette, cevaplarınız için minnettarım lâkin benim baktığım açıdan bakan birini göremediğim için biraz hayal kırıklığına uğradım. Kast ettiğim şeyi temel alarak cevaplarınızı yeniden yazarsanız çok mutlu olurum.

İyi geceler.

Noctur said:
Esenlikler,

İyi akşamlar.

Esenlikler,

1- Sunaklar daha çok Tanrılarımızı onurlandırmak amacıyla SS'lerin odalarına yerleştirebileceği köşe masalarıdır. Verdiğiniz bağlantıdaki talimatları biraz incelediğimde, her şeyin Tanrılara edilen dualar yoluyla gerçekleştirildiğini görüyorum. Yani onlar istedikçe her şey olacaktır.

2- Anne rahminde epifiz bezi geliştiğinde veya doğum esnasında oluştuğu söyleniyor. Ve evet, anne-babadan da karma alındığı için onların da yeni doğan bir ruhta da payları bulunacaktır.

3- Reptilyanlar bu tarz şeylerle ilgilenmezler. Onlar hiyerarşinin tepe noktası oldukları için ayak işlerine Grileri yollarlar. İslam'ı hazırlayan Grilerdi, Hristiyanlık ise Yahudilerin çeşitli Centil tapınaklarına sızmasıyla, Centillerin özüne hitap eden kaliteli bilginin toplanmasıyla yaratıldı.

Dönemin bazı bilim dışı görüşleri düşünüldüğünde, Yahudilerden gelen apar topar bilgiyle bir şeylerin yazılıp çizilmesi doğaldır.

Bunun harici, düşmanın da yüksek oranda alegori kullandığını biliyoruz. Nasıl bizim alegorilerimiz ruhu açmaya yönelikse, onlarınkisi de bağlamaya yönelik. Örneğin bir miti okuduğunuzda, anlayış seviyenize göre bundan belirli bir bilgi ve ders edinirsiniz. Düşman metinlerinde ise tam aksiyle karşılaşırsınız. Ruh seviyeniz yüksekse doğal olarak bir iticilikle yaklaşırsınız. Burada "sol beyini" kullanmaya gerek yok.

Örneğin, günümüzde ayeti büke büke yine Müslüman kalanlar da var. Kendim sayısız tanrıtanımaz ve müslüman vakayı gözlemlediğim için, öyle ya da böyle "akıl" lafının arkasına sığınarak bir şeyleri gerekçelendirmeye çalıştıklarını da biliyorum.

Zihin, beden ve ruh; bilincin altında yer alıp ona uymaya çalışırlar. Bilinci yüksek birisine ne kadar İslam propagandası da yapsanız bu araçlardaki antitoksinler, zehrin nüfuz etmesine izin vermeyecektir. Müslümana da ne kadar argüman götürseniz Müslüman kalacaktır.

Tabii, burada bilginin önemini yadsımıyorum. Örneğin, Kuran'ın Türkçesini bile okumayan ve içinde ne var yok bilmeyen Müslümanlar, okuduklarında bilinçlerince bir aydınlanmaya kavuşabilirler. Demek istediğim, bilgi tetikleyici rol oynayabilir ancak bu konu bazında, dönüştürücü olarak çalışabileceğini düşünmüyorum.

İyi akşamlar.

Pegasus666 said:
3-Mesela Demiri biz indirdik diyor. Bir Yahudi icadı kitapta demiri biz indirdik ifadesi yer alırsa demiri Yahudiler indirmiş gibi olur. Fakat biz Asur ve Mısır kaynaklarından biliyoruz ki Demiri indiren yani demiri yeraltından çıkarıp ticaretini yapanlar Fenikelilerdir. Bartelmi Diaz'dan binlerce yıl önce Ümit Burnu'nu dolanan yine Fenikelilerdir. Fenikeliler yani Kenanlılar saf ari Araplardır.

Gerçek hayatta da söylerim, bu arkeoloji bilimi, tabletlerin, yazıtların ortaya çıkışı vesaire İslamı bitirdi.

Esenlikler,

Fenikelilerin kökeni konusunda, Yüksek Rahip Hoodedcobra666 aslında bir Yunan kolonisi olduklarını, zamanla bağlarının koptuğunu söylemişti. Bu yazıyı okuyabilirsiniz.

İyi akşamlar.

Esenlikler,

Verilen cevaplar için müteşekkirim. Zahmet edip sorularımı en kapsamlı şekilde yanıtlayan Bright Bey'e ise ayrıca teşekkür ederim.

İyi geceler.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back