Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Maji çalışması

Aedan

New member
Herhangi bir Maji çalışmasında başka Tanrıların ya da Tanrıçaların adı geçmesi ya da kullanılması sorun oluştururmu?

Esenlikler,

Örnek verebilirseniz yardımcı olmaya çalışırım.

İyi geceler.

Esenlikler

Mesela sözlerinde "ana tanrıça" ya da "Üçüz tanrıça" geçiyor

Esenlikler ,

Demeye çalıştığım büyüler wiccan büyüleri bir spiritüel satanist olarak yapmanın sorunu olur mu?

Esenlikler,

Neden vikan büyülerini uyguluyorsunuz? Büyüleri oldukça güçsüzdür. Burada sunulanlar zaten 33. derece masonlara açılan meditasyon ve büyülerle aynı seviyededir.

Ayrıca "Üçüz Tanrıça", "Beşiz Tanrıça" nedir? Ne idüğü belirsiz varlıklara enerjinizi sömürtmek yerine Leydi Astarte'nin ritüelini uygulayıp hem ondan ricada bulunabilir, hem de gerçek bir hizmet sunabilirsiniz.

Ayrıca istiyorsanız yine aynı şekilde Tanrıların isimlerini de titreterek enerji yükseltip büyülerde kullanabilirsiniz. Merdiven altı yerlerde paylaşılanlara ihtiyacınız yok. Söylediğim yöntemler çok daha etkilidir.

İyi akşamlar.

Aedan said:
Esenlikler ,

Demeye çalıştığım büyüler wiccan büyüleri bir spiritüel satanist olarak yapmanın sorunu olur mu?

Olmaz. Zaten hepsi aynı öğreti üzerinden ilerliyor. Yapabilirsiniz.

greenwall said:

Esenlikler,

Size daha önce de söylediğim gibi; ne öğretisel, ne de okült benzerliğimiz var. Sitedeki kara büyüyle ilgili yazılarımızı okuyun, ve büyüyle ilgili diğer yazılarımızı da okuyun. Farkı anlayacaksınız. Ne zihinsel, ne de büyüsel bir benzerlik bulunmamaktadır.

İyi geceler.

greenwall said:
Aedan said:
Esenlikler ,

Cahil. Böyle mantıksız ve cahilce bir cevap ? Ayğh bir bilgin yoksa susta adam sansınlar cahili cühela.

Bright Truth said:
greenwall said:

Esenlikler,

Size daha önce de söylediğim gibi; ne öğretisel, ne de okült benzerliğimiz var. Sitedeki kara büyüyle ilgili yazılarımızı okuyun, ve büyüyle ilgili diğer yazılarımızı da okuyun. Farkı anlayacaksınız. Ne zihinsel, ne de büyüsel bir benzerlik bulunmamaktadır.

İyi geceler.

Ben SS’i çok iyi bildiğimi düşünüyorum açıkçası. Uzun bir süredir, adanmamın öncesinde de okuyordum. Yanlış hatırlamıyorsam siz bütün öğretilerin paganizm kökenli olduğunu söylediniz konuşmamızda. Kabala’nın veya yeni çağcı dinlerin yani Wicca da dahil aslında paganizm kökenli olduğunu konuştuk. Daha önce size söylediğim gibi bütün öğretiler Satanik. Başka herhangi ezoterik bir şeyi pratik etmekte sorun göremiyorum bu nedenle. Kökü aynıysa yani kökü Şeytansa neden yanlış olsun ki diğerleri? Evet Yahudiler sızdı, bunu anladım. Ama paganizm doğanın çalışma şeklini anlayan bir din değil mi? Bunu Şeytan vermedi mi? Evet verdi. Öyleyse başkası sızmışsa bile hiçbir şey değişmez. Wiccanlar da aynı tanrılara tapıyor. Rahip bütün paganların aynı tanrılar altında olduğunu söyledi. Hatta Yahudiler kirletmiş olsa da Kabala da Şeytan’a ait. Yahudilerin çalmış olması onun gerçekliğini değiştiremez. İyi geceler.

greenwall said:
Ben SS’i çok iyi bildiğimi düşünüyorum açıkçası. Uzun bir süredir, adanmamın öncesinde de okuyordum. Yanlış hatırlamıyorsam siz bütün öğretilerin paganizm kökenli olduğunu söylediniz konuşmamızda. Kabala’nın veya yeni çağcı dinlerin yani Wicca da dahil aslında paganizm kökenli olduğunu konuştuk. Daha önce size söylediğim gibi bütün öğretiler Satanik. Başka herhangi ezoterik bir şeyi pratik etmekte sorun göremiyorum bu nedenle. Kökü aynıysa yani kökü Şeytansa neden yanlış olsun ki diğerleri? Evet Yahudiler sızdı, bunu anladım. Ama paganizm doğanın çalışma şeklini anlayan bir din değil mi? Bunu Şeytan vermedi mi? Evet verdi. Öyleyse başkası sızmışsa bile hiçbir şey değişmez. Wiccanlar da aynı tanrılara tapıyor. Rahip bütün paganların aynı tanrılar altında olduğunu söyledi. Hatta Yahudiler kirletmiş olsa da Kabala da Şeytan’a ait. Yahudilerin çalmış olması onun gerçekliğini değiştiremez. İyi geceler.

Esenlikler,

Evet, Kabala'nın ve Yahudi sembolizminin Centillerden çalındığını söyledim ancak günümüzde "enerjileri" değişmiş vaziyette duruyorlar. Yani altı köşeli yıldız ve diğerleri, artık Yahudilerin enerjileriyle dolu.

Pagan inançları doğrudan Tanrılardan gelmekte, bu yüzden onlara bağlı durumdalar ve zaten yaratıcıları da kendileri. Ancak günümüz yorumları sadece astralde parazit oluşturmaya yarayacaktır. Örneğin, yüzlerce farklı görüşte "Satanist" olduğunu iddia eden felsefe bulabilirsiniz, aynı şekilde astralde kim bilir kaç tane "şeytancık" vardır.

Bunlar gerçeklerden uzak yorumlar ve bizim öz dinimizin yerini tutamazlar.

İyi geceler.

Thersthara said:
...
Tanrıların ''Hakkında daha fazla bilgi'' sayfalarında onlar ile alakalı ilahilerden bahsediliyordu. Bu konu hakkında hiç bilginiz var mı? Bahsedilen ilahileri oldukça merak ediyorum, İngilizceleri de bulunmuyor sanırsam.

İyi geceler.

Esenlikler,

Evet, henüz eklenmediler. Eklenince Türkçeye çevrilecekler. Tam olarak Yüksek Rahip Hoodedcobra666'nın ne zaman bunları yazıya geçirmek için müsait olacağını bilemiyorum.

İyi geceler.

Esenlikler,

Peki luciferian macik yapmak sorun oluşturur mu?

İyi akşamlar.

Esenlikler, çok yanlış yerlerde geziniyorsunuz. Kullanmak istediğiniz büyülerin büyü ile yakından uzaktan bir alakası yok. Çift çemberli Tanrı mühürleri, melek isimleri görüyorsanız bir yerde uzak durun. Büyü yapmanız için ortada bir enerji olması gerekir. Bir kaç devrik ve havalı cümle ile büyü yapamazsınız. Kullanmak istediğiniz pratiklerde ne olduğu belirsiz varlıklar ile kendinizi kandırırsınız ancak en iyi ihtimalle. En kötü ihtimalle de hayatınız gerçek anlamda ızdıraba döner.

İnsanlarda olan büyüye bakış açılarının nereden geldiğini çok iyi biliyorum. Filmler, çizgifilmler ve diziler sayesinde insanlar büyülü bir kelime, araçlar kullanarak, anlamadığı cümleler söyleyerek çok büyük güçlere sahip olacaklarını düşünüyor. Bu kocaman bir yalan!

Bizler içimizde olan potansiyeli açığa çıkarıyoruz ve bunu gün geçtikçe geliştiriyoruz. Düşman pratikleri ile ilgilenenler ise başkalarının(YHVH'in) gücü karşılığında onların kölesi haline geliyorlar. Düşman karşılıksız bir yardım yapmaz. Onlara bir şey vermeniz gerekir. Bu da öldüğünüzde ruhunuz olur. Ancak siz ölene kadarda sizi her açıdan sömürmek için her türlü korku politikasını da uygularlar.

Çaba olmadan bu hayatta hiçbir şey elde edemezsiniz. Tanrılarımız bile bizlere bir şeyler vermek yerine onu nasıl elde edebileceğimiz konusunda rehberlik ediyor. Kendileri gibi bizlerinde güçlü olmasını, ilerlemesini, gelişmesini istiyorlar.

Türkçe site ve İngilizce&Türkçe forumları tamamen okuyun. Bu sayede daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

Büyünün nasıl yapıldığı konusunda bu yazıyı okuyun: Büyü nasıl yapılır?

Meditasyon ve yogalarınızı istikrarlı bir şekilde yapmaya devam edin. Önceliğiniz kendi tapınağınızı(ruhunuzu) inşa etmek. Temelini güçlü ve doğru atmalısınız.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back