Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Hetero birini büyüyle bisexuel yabapilir miyim?

Freyaa

New member
Esenlikler bir soru soracağım ben homoseksüelim ve bir heteroseksüelden hoşlanıyorum pek etik gelmiyor ama onu kendime büyü gibi yollarla âşık etmem mümkün mü yoksa yöneliminden dolayı mümkün değil mi

Esenlikler,

Bu tarz bir kullanım etik değildir. Herkesin zaten kendisine uygun bir insan elbette ki vardır. Sonuçta Mars'ımız belli, Venüs'ümüz belli. Gerçekten Altın Çağ gelip bu kişi SS olana kadar hem onda travma yaratmak, hem de kendinize daha uygun birisini bulabilecekken aksine gitmek en iyi çözüm müdür?

Bunun yerine birkaç yıl büyü yapsanız (en kötü durum için konuşuyorum), negatif karmadan arınsanız zaten eşcinsel ve size uygun birisi karşınıza çıkacaktır. Belki bu kişiyle o kadar tutkulu bir ilişki yaşarsınız ki, sonraki hayatlarınızda da bu böyle devam eder ve ideal bir ilişki yaşarsınız.

Unutmayın, Venüs'ün (aşkın gezegeninin) çalıştığı yol "terazi" ile simgelenir. Dengeli ve iki taraf için de iyi. Bu tarz bir ilişki zamanla ideale dönüşecektir.

İyi geceler.

Bright Truth said:
Esenlikler,

Bu tarz bir kullanım etik değildir. Herkesin zaten kendisine uygun bir insan elbette ki vardır. Sonuçta Mars'ımız belli, Venüs'ümüz belli. Gerçekten Altın Çağ gelip bu kişi SS olana kadar hem onda travma yaratmak, hem de kendinize daha uygun birisini bulabilecekken aksine gitmek en iyi çözüm müdür?

Bunun yerine birkaç yıl büyü yapsanız (en kötü durum için konuşuyorum), negatif karmadan arınsanız zaten eşcinsel ve size uygun birisi karşınıza çıkacaktır. Belki bu kişiyle o kadar tutkulu bir ilişki yaşarsınız ki, sonraki hayatlarınızda da bu böyle devam eder ve ideal bir ilişki yaşarsınız.

Unutmayın, Venüs'ün (aşkın gezegeninin) çalıştığı yol "terazi" ile simgelenir. Dengeli ve iki taraf için de iyi. Bu tarz bir ilişki zamanla ideale dönüşecektir.

İyi geceler.

Teşekkürler 🥲

Bunun bir büyüsü olsaydı bile bu büyüyü uygulayabilecek güce sahip değilsin zaten. Büyüsü tutacak olanlar, bir büyü yapabilecek güce sahip insanlar burada “yapayım mı, nasıl yapayım” gibi sorular sormaya gerek duymaz. Ne yapacaklarını bilecek seviyededirler. Ama yazım tarzına bakınca söylediğim şeyi anlayabilecek bir zeka seviyesinde olduğunu düşünmüyorum. Düzgün cümle kurabilme kabiliyetin bile yok. Bunun dışında, o kadar kibirlisin ki birinin cinsel yönelimini kendin için değiştirmeyi aklına getirebiliyorsun. Kendini bu kadar değerli görmene şaşırdım. Yapamayacağın bir şey olmasına rağmen bunun bir fikir olarak aklına gelmesi senin hem kibirli hem de bencil olduğunun göstergesidir. Eğer yetişkinsen haline acıdım. Yaşın küçükse de senin yaşlarında pırıl pırıl zekalar olduğunu ama senin burada bir embesil gibi davrandığını sana hatırlatmak istiyorum. Sen ve senin kafanda olanlar, gücünüzün yetmeyeceği işler üzerinden mastürbasyon yapıyorsunuz genel olarak. Çok şuursuzsunuz.

greenwall said:
Bunun bir büyüsü olsaydı bile bu büyüyü uygulayabilecek güce sahip değilsin zaten. Büyüsü tutacak olanlar, bir büyü yapabilecek güce sahip insanlar burada “yapayım mı, nasıl yapayım” gibi sorular sormaya gerek duymaz. Ne yapacaklarını bilecek seviyededirler. Ama yazım tarzına bakınca söylediğim şeyi anlayabilecek bir zeka seviyesinde olduğunu düşünmüyorum. Düzgün cümle kurabilme kabiliyetin bile yok. Bunun dışında, o kadar kibirlisin ki birinin cinsel yönelimini kendin için değiştirmeyi aklına getirebiliyorsun. Kendini bu kadar değerli görmene şaşırdım. Yapamayacağın bir şey olmasına rağmen bunun bir fikir olarak aklına gelmesi senin hem kibirli hem de bencil olduğunun göstergesidir. Eğer yetişkinsen haline acıdım. Yaşın küçükse de senin yaşlarında pırıl pırıl zekalar olduğunu ama senin burada bir embesil gibi davrandığını sana hatırlatmak istiyorum. Sen ve senin kafanda olanlar, gücünüzün yetmeyeceği işler üzerinden mastürbasyon yapıyorsunuz genel olarak. Çok şuursuzsunuz.
Erdem melekleri doluşmuş yine.

Alena666 said:
greenwall said:

Esenlikler,

Yazılarını şokla okuyorum resmen.

Öncelikle huzursuzluk çıkartmak istediğin çok açık. Eğer öyle olmasaydı, böyle alt hesaplardan yazmazdın. Yazdığın 3 yazı var ve hepsi kaba bir üslupla yazılmış. Nefret ya da aşağılama içermeyen tek bir yazın bile yok. Bu iki yüzlülük değil ise nedir? Yok aptal mısın, yok embesil misin, yok çok gülünçsün. Kendine gel, davranışlarına ve konuşma stiline dikkat et.

Özellikle bu kadar nefret dolu olman beni şaşırttı, herkes bir şeyler öğrenmeye çalışıyor. Neden onlara bu kadar kötü davranıyorsun? Yaptığın kimseye gerçeği göstermeyecek, aksine onları gerçekten itecek. Hakaret ederek haksız çıkacağına, düzgün bir şekilde henüz büyü yapabilecek kadar gelişmediğini anlatabilirsin mesela. Kimse senin gibi ezelden beridir burada değil. Kimse annelerinin karnından SS öğretisini ezbere bilerek doğmadı. Bizde sorarak öğrendik, bizde deneyimleyerek öğrendik. Bana düzgün bir şekilde tavsiye edilen her şeyi dinledim ve gerçekleştirdim. Fakat kötü üslubu olan ve bana hakaret eden kimseyi dinlemedim, aksine her sözünü reddettim.

Belki dediklerinde haklısın ama bu şekilde anlatmamalıydın. O embesil ve egoist belki, evet. Ama sen kaba, ikiyüzlü, patavatsız, narsist ve terbiyesizsin. İnsanlara dinimizi anlattığımız yerlerde daha kibar olmalısın. Senin yaptığın bu din için uğraşan insanların emeğine çomak sokmaktır, saygısızlık etmektir. Bu şekilde haklı çıkamazsın, bu şekilde kimse seni dinlemez.

Dürüst olmalısın, patavatsız değil.

İyi günler.

Ezelden beri mi? Sizin gibi bu konularda yeni değilim evet, annem de fal baktığı için zaten yetenekliyim psişik konulara. Ama ezelden beri SS falan değilim. Yaklaşık 1 senedir bu dini araştırıyorum, birkaç gün sonra da adanmamın 5. ayını kutlayacağım. Bir kere başka bir hesabımla 2 tane soru sordum, başka da sormadım. Çünkü boş boş sorular sormaya gerek duymayacak kadar akıllıyım. Sizin aksinize şu seviyede bile büyü yapabiliyorum. Dolayısıyla evet, eleştirecek konumdayım. Narsist değilim, kendimi tanıyorum. Biraz mantıklı olmanızı söyleyen herkese “sanane” minvalinde cevap yazıyorsunuz. Bir tek ben değilim sizi eleştiren. Herkese yapıyorsunuz bunu. Forumda yazı yazmıyoruz diye görmüyor muyuz? Zaten yeterince dürüst olduğum için zorunuza gitmiş. Rahatsız oldunuz işte. Kibar falan da olmayacağım. Kim neyi hak ediyorsa o. Kreşe çevirdiniz burayı.

Ποσειδών666 said:
greenwall said:

Çok mu battı? Sen de erdemli olmayı dene o zaman.

greenwall said:
Ezelden beri mi? Sizin gibi bu konularda yeni değilim evet, annem de fal baktığı için zaten yetenekliyim psişik konulara. Ama ezelden beri SS falan değilim. Yaklaşık 1 senedir bu dini araştırıyorum, birkaç gün sonra da adanmamın 5. ayını kutlayacağım. Bir kere başka bir hesabımla 2 tane soru sordum, başka da sormadım. Çünkü boş boş sorular sormaya gerek duymayacak kadar akıllıyım. Sizin aksinize şu seviyede bile büyü yapabiliyorum. Dolayısıyla evet, eleştirecek konumdayım. Narsist değilim, kendimi tanıyorum. Biraz mantıklı olmanızı söyleyen herkese “sanane” minvalinde cevap yazıyorsunuz. Bir tek ben değilim sizi eleştiren. Herkese yapıyorsunuz bunu. Forumda yazı yazmıyoruz diye görmüyor muyuz? Zaten yeterince dürüst olduğum için zorunuza gitmiş. Rahatsız oldunuz işte. Kibar falan da olmayacağım. Kim neyi hak ediyorsa o. Kreşe çevirdiniz burayı.

Esenlikler,

Fikirlerinizi anlamaya çalışsam da biraz daha agresif olmadan konuşabilirsiniz. Zira sadece karşılıklı olarak tartışmanın alevinin harlanmasına sebebiyet veriyor. Üyelerimizi kısıtlamadan -ancak bir yandan da forumların düzenini koruyarak- konuların ilerlemesini tercih ederiz.

İyi geceler.

greenwall said:
Kreşe çevirdiniz burayı.

Evet evet evet hadi senin taktiğini uygulayalım burayı Monarşi yönetimine alalım herkesi yargılayalım düşük düşürelim sonrasında insanlar gelsin diye bekleyelim. Senin gibi etrafına nefret kusan korkak ve yüzsüz bir insanın fikirlerinin bizdeki yerini gösteriyim:
images

greenwall said:
Ποσειδών666 said:
greenwall said:

Çok mu battı? Sen de erdemli olmayı dene o zaman.
Ne anlattığından daha çok o şeyi nasıl anlattığın önemlidir. Zira yapman gereken şeyleri soyuna sopuna küfür ederek de anlatabilirim ama bu hoş olmaz. Bunun yerine kibarlıkla anlatmayı tercih ederim çünkü doğru olan budur.

Zaten annenden miras aldığın ruhanî yetenekle bunu ayırt edebilirsin, değil mi? Her neyse, Şeytan Baba korusun, umarım bir gün senin kadar yetenekli birisi olamam da insanlarla bu saldırgan ve kırıcı üslupla konuşmam.

Gelişimin bir sınırı yok. Önce insanlarla nasıl konuşulur onu öğren, sonra da ruhun üzerine yoğunlaşırsın.

Baroness Blossom said:
greenwall said:
Kreşe çevirdiniz burayı.

Evet evet evet hadi senin taktiğini uygulayalım burayı Monarşi yönetimine alalım herkesi yargılayalım düşük düşürelim sonrasında insanlar gelsin diye bekleyelim. Senin gibi etrafına nefret kusan korkak ve yüzsüz bir insanın fikirlerinin bizdeki yerini gösteriyim:
images

Senin gibi bir salağı görüp gelmezler daha çok. Kendi sözünü imzasına yazan salak seni.

Bright Truth said:
greenwall said:

Esenlikler,

Fikirlerinizi anlamaya çalışsam da biraz daha agresif olmadan konuşabilirsiniz. Zira sadece karşılıklı olarak tartışmanın alevinin harlanmasına sebebiyet veriyor. Üyelerimizi kısıtlamadan -ancak bir yandan da forumların düzenini koruyarak- konuların ilerlemesini tercih ederiz.

İyi geceler.

Esenlikler Bright Truth Bey, ben de size e-mail’den kendimi iyi anlattığımı düşünüyorum. Artık buradaki insanların salaklığına ve forumların imajını kötü göstermelerine tahammül edemiyorum. Peki, daha fazla uzatmayayım sizin hatrınız için. İyi geceler dilerim.

greenwall said:

Aslında bu gönderindeki gereksiz hakaretler hariç savunduğun şeyin özüne katılıyorum ne yalan söyleyeyim. Heteroseksüel bir insanı biseksüel bir insana dönüştürme büyüsü… Artık bu aşk büyüsünün de ötesinde dshhdshdssdhsdh. Şuursuzluk, kibirli olmak ve bencil olmak kısmına da yüzde yüz katılıyorum. “ Sen ve senin kafanda olanlar, gücünüzün yetmeyeceği işler üzerinden mastürbasyon yapıyorsunuz genel olarak.” bu kısım da çok çok doğru.

Büyünün tutması, işe yaraması meselesi çok belli olmaz. Bazı kişilerde eğitilmemiş de olsa saf bir yetenek olabiliyor. Zihnini, yani enerjisini kontrol etmeyi bilmese bile (zihnini henüz eğitmediği için) düşünceleri de niyetleri de gerçekleşiyor iyi ya da kötü. Birine çok öfkelenip ona zarar verebiliyor örneğin. Genelde Akrep ve Plütonik insanlarda gözlemledim bunu.

CinnamonCake said:
Aslında bu gönderindeki gereksiz hakaretler hariç savunduğun şeyin özüne katılıyorum ne yalan söyleyeyim. Heteroseksüel bir insanı biseksüel bir insana dönüştürme büyüsü… Artık bu aşk büyüsünün de ötesinde dshhdshdssdhsdh. Şuursuzluk, kibirli olmak ve bencil olmak kısmına da yüzde yüz katılıyorum. “ Sen ve senin kafanda olanlar, gücünüzün yetmeyeceği işler üzerinden mastürbasyon yapıyorsunuz genel olarak.” bu kısım da çok çok doğru.

😒...

zavaliebalo said:

Esenlikler,

Mars şu anda İkizler'de ve gerilemede. Bu yüzden bu tartışmanın çok ileri taşındığını düşünüyorum.

Tartışmanızın tek nedeni bir trol. Gereksiz bir noktadan yayılmış ve artık bitirilmesi gereken bir tartışma. Alena666 Hanım'a da söylediğim gibi, forumlardaki tartışmalar genel olarak el birliğinin sağlanamamasından ve uyuşmazlıklardan dolayı çıkıyor. Ancak, buradaki asıl dikkat çekilmesi gereken nokta "geliştirmek" olmalıdır.

Elit bir topluluk yaratmak isteyen kim varsa saygı duyuyorum, ancak doğuştan elitizm denen bir şey yoktur. Zamanla insanların gelişimine odaklanmalısınız. İnsanlara fırsat ve zaman verilmeli, ve bu sırada karşılıklı tavsiyeler dikkate alınarak ilerlenmelidir. Birisinin doğası veya konuşma tarzı daha aşağı veya üstün değildir. En azından saf hâllerinde değildir. Geliştirilmelilerdir.

Örnek vermek gerekirse, Başak burçları çok eleştirel oldukları için sevilmezler ancak detayları anında fark etme yeteneklerinden ötürü eğer doğru oldukları noktalar dinlenirse gelişim sağlayacaktır.

Eğer birisi sert bir üsluba sahipse de bu yine geliştirilip daha iyi bir forma sokulabilir. Bu demek değildir ki forumların sadece böyle insanlara ihtiyacı var. Hayır, JoS Muhafızı Blitzkreig'a bakın, kendisi çok iyi bir uzlaştırıcı. Yüksek Rahip Hoodedcobra666 ise yer yer daha sert olabiliyor ancak büyük bir liderlik yeteneğine sahip. Burada ikisi de kutuplarda değil ve yeteneklerini en iyi şekilde kullanıyorlar. Örneğin, Yüksek Rahip Hoodedcobra666 sert üslubuyla yer yer haddini aşan kişilere yerlerini gösterebiliyor, ancak aynı zamanda kendi kişiliğini en iyi şekilde kullandığı için büyük bir liderlik yeteneğine sahip ve motivasyon verici birisi. Büyük atılımlar yapabiliyor.

Gördüğünüz gibi, burada tek yapılması gereken "tavsiye vermek". İnsanlar gelişir veya gelişmez. Eğer umudunuzu yitirmişseniz de görmezden gelebilirsiniz. Daha iyi bir topluluk kurmanın en iyi yolu budur.

İyi akşamlar.

Esenlikler, iletişim için kötü zamanlardan geçeceğimizi önceden söyleyebiliriz bence Astroloji başlığı altında. Bu sayede yazılarımızı yazmadan önce şunu kendimize söyleme alışkanlığını edinebiliriz: "Bir şeyleri anlatırken ve anlamaya çalışırken dikkatli olmalıyım. Öfke ile hareket etmeden önce düşünmek için zaman harcamalıyım." Bu cümle aklımıza geldiğinde daha dikkatli olabiliriz. Kişisel fikrim böyledir.

Bunu, havaların soğuması ve yerlerin buz tutması olarak düşünebiliriz. Yerlerin buzlu olduğunu bilmiyorsak gerekli önlemleri almayız ve kaza geçirebiliriz ancak yerlerin buz tuttuğunu bilir, gerekli önlemi zamanında alırsak yolda giderken daha dikkatli oluruz ve kazaların önüne geçebiliriz.

Bir sorunu fark etmek, o sorunu çözmek için ilk adımdır. Bir çok kişinin ben dahil, Mars'ın gerilemede ve İkizler'de olduğu için iletişim konusunda sorunlar yaşacayağımızı bilmediğini tahmin ediyorum.

Astroloji başlığı altında şunu yazabiliriz böyle zamanlar gelmeden önce:

"DİKKAT!!! Yanlış anlaşılmalar, iletişim sorunları yaşamak için enerjilerin uygun olduğu bir haftaya giriyoruz. Şu tarihe kadar iletişim kurarken dikkatli ve sakin bir şekilde hareket edin."

Aklıma gelen en iyi fikir bu şuanda. Yoksa her bu tarz zamanlarda böyle sorunlar yaşayabiliriz.

Bright Truth said:
zavaliebalo said:

Mars şu anda İkizler'de ve gerilemede. Bu yüzden bu tartışmanın çok ileri taşındığını düşünüyorum.
Cehaletten başka hiçbir sebebi olduğunu düşünmüyorum. Gökteki hiçbir gezegenle veya yıldızla alakası yok bu tür bir durumun, zira ömrüm boyunca Ne Mars gerilemede olduğu zaman gereksiz saldırgan oldum ne de başka bir şeyde. Hiçbir zaman farklı hissetmedim. Maalesef cehaletimizden, kendimizi 1 iken 5 sanmamızdan kaynaklı.

Śyena666 said:

Esenlikler, iletişim için kötü zamanlardan geçeceğimizi önceden söyleyebiliriz bence Astroloji başlığı altında. Bu sayede yazılarımızı yazmadan önce şunu kendimize söyleme alışkanlığını edinebiliriz: "Bir şeyleri anlatırken ve anlamaya çalışırken dikkatli olmalıyım. Öfke ile hareket etmeden önce düşünmek için zaman harcamalıyım." Bu cümle aklımıza geldiğinde daha dikkatli olabiliriz. Kişisel fikrim böyledir.

Bunu, havaların soğuması ve yerlerin buz tutması olarak düşünebiliriz. Yerlerin buzlu olduğunu bilmiyorsak gerekli önlemleri almayız ve kaza geçirebiliriz ancak yerlerin buz tuttuğunu bilir, gerekli önlemi zamanında alırsak yolda giderken daha dikkatli oluruz ve kazaların önüne geçebiliriz.

Bir sorunu fark etmek, o sorunu çözmek için ilk adımdır. Bir çok kişinin ben dahil, Mars'ın gerilemede ve İkizler'de olduğu için iletişim konusunda sorunlar yaşacayağımızı bilmediğini tahmin ediyorum.

Astroloji başlığı altında şunu yazabiliriz böyle zamanlar gelmeden önce:

"DİKKAT!!! Yanlış anlaşılmalar, iletişim sorunları yaşamak için enerjilerin uygun olduğu bir haftaya giriyoruz. Şu tarihe kadar iletişim kurarken dikkatli ve sakin bir şekilde hareket edin."

Aklıma gelen en iyi fikir bu şuanda. Yoksa her bu tarz zamanlarda böyle sorunlar yaşayabiliriz.

Esenlikler,

Yani az önce sakin bir kafa ile gözlemlediğim kadarıyla artık bu iletişimin yanlış olması fln değil direkt saygısızlık, küçük düşürme ve aşağılama. Ne Benim Ne de Alena'ın yemediği hakaret kalmadı. Yani bu arkadaş artık bize gidin akıl hastanesinde fln yatın diyecek yarın herhalde. Ve kusura bakmayın ama cidden bu forumda ne Alena'ın ne de benim ne de diskriminant'ın bu tarz bir şeye maruz kalmamızın hak olduğunu düşünmüyorum ya. Bunun sadece göksel bir durum sonucu olduğunu düşünmüyorum. Bence onca emeğimizin karşılığı cidden böyle iğrenç bir duruma maruz kalmak olduğunu düşünmüyorum. Bu yüzden ya şu Greenwall mıdır nedir hesaplarının gönderilerini engelleyebilir miyiz rica etsem Bright Truth bey ? Yani cidden daha hala bize o kadar hakaret eden bir insanın konuşmaya hakkı "astrolojik" nedenler ile de olsa olduğunu düşünmüyorum.

İyi geceler.

Baroness Blossom said:
Esenlikler,

Yani az önce sakin bir kafa ile gözlemlediğim kadarıyla artık bu iletişimin yanlış olması fln değil direkt saygısızlık, küçük düşürme ve aşağılama. Ne Benim Ne de Alena'ın yemediği hakaret kalmadı. Yani bu arkadaş artık bize gidin akıl hastanesinde fln yatın diyecek yarın herhalde. Ve kusura bakmayın ama cidden bu forumda ne Alena'ın ne de benim ne de diskriminant'ın bu tarz bir şeye maruz kalmamızın hak olduğunu düşünmüyorum ya. Bunun sadece göksel bir durum sonucu olduğunu düşünmüyorum. Bence onca emeğimizin karşılığı cidden böyle iğrenç bir duruma maruz kalmak olduğunu düşünmüyorum. Bu yüzden ya şu Greenwall mıdır nedir hesaplarının gönderilerini engelleyebilir miyiz rica etsem Bright Truth bey ? Yani cidden daha hala bize o kadar hakaret eden bir insanın konuşmaya hakkı "astrolojik" nedenler ile de olsa olduğunu düşünmüyorum.

İyi geceler.

Esenlikler,

Bu kişi zaten bir troldü. İletişimde aksaklıkların olabileceğini söylediğim kişi Zavaliebalo rumuzlu üye.

İyi geceler.

Bright Truth said:
Esenlikler,

Bu kişi zaten bir troldü. İletişimde aksaklıkların olabileceğini söylediğim kişi Zavaliebalo rumuzlu üye.

İyi geceler.

Esenlikler,

İkisi de aynı eleman gibi görünüyor. Konuş tarzları afraları fln aynısı sanki ve bu yüzden öyle söyledim. Ve eğer aynı kişiyse ve burada bize yeni adanmış üye SS olma eğitimi vermeye çalışıp kendini çok kibirlenerek bize böyle davranması hoş değil. Umarım dediğiniz sadece astroloji tabanlı bir aksaklıktır ve aynı kişiler değildir.

İyi geceler.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back