Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

5 soru

daughterofsun666

New member
1) evet ama biyokinezi çok ileri seviye bir çalışma tabi auranı daha çekici olmak üzere vs programlayabilirsin ama dış görünüşünü değiştiren şeyleri şuan kendinden emin değilsen yapmanı önermem.
2)kısık sesle ve harf harf de olur ama diğer şekilde daha etkili olur
3)Bildiğim kadarıyla hayır
4)bunu bilmiyorum
5)Yahudi.Daha fazla söze gerek bile yok

Esenlikler,

Beşinci sorunuz için, Einstein bir yahudidir, yahudiler hakkındaki gerçeği de bildiğinizi düşünüyorum.

İyi geceler.

ThanaReal said:
...
3- Rünler güç kelimeleridir, yani bir demon çıkıpta rün yaratamaz. Doğal olarak varlar ve keşfedilmişlerdir.

Esenlikler,

Rünler, Şeytan Baba tarafından yaratılmıştır. Enerjileri doğada bulunmaktadır, ancak güç sözcüklerini yaratan kişi Şeytan Baba'dır.

İyi geceler.

alexia6512 said:
1- Buradan birisi bana, ben eski manita için ağlarken rünleri kullanarak karizma arttırmaktan bahsetmişti. Kenaz rününden bahsetmişti kendileri. Dış görünüşü, en azından birazcık, değiştirebilir miyiz rünlerle?

2- Rünleri kısık bir sesle, harf harf titreştirebilir miyim? Yoksa ille de tam olarak dolgun, tok bir sesle mi titreştirmeliyim?

3- Her Demonun, tıpkı sigil gibi, bir rünü var mıdır?

4-Çok saçma olacak biliyorum ama ss olduğum zamandan beri ten rengimde bir açılma var. Yüzüm ve vücudum eskiden bu kadar sarı, beyaz değildi. Beslenmeden veya diğer biyolojik şeylerden, hastalıklardan olmadığını biliyorum. Bunu yaşayan var mı? Böyle bir şey mümkün mü?

5- Einstein için neden kötü fikirlere sahipsiniz?
Esenlikler,

1- Fiziksel değişimler için muazzam bir enerji gerekecektir, ve bu da anca ileri seviye gelişmişlikle yaratılabilir.

2- Etkisi epey azalacaktır ancak evet.

3- Enerjileriyle uyumlu oldukları rünler var, ancak bahsettiğiniz şey kendilerine özel ve bizim bilmediğimiz bir şey ise hayır, çünkü Veliaht Prenslerin enerjileri bile 24 rün ile ilişkili.

4- Bunun doğrudan SS ile alakalı olduğunu sanmıyorum. Biyolojik bir açıklama daha olası. Belki sadece bilmediğiniz bir problem varsa, örneğin vücudunuz Güneş'in zararlı ışınlarından korunmak için daha çok gerekli modifikasyonu sağlıyorsa (yani ten renginizi karartıyorsa) ancak bunu geri çevirme hızı azsa belki meditasyonlar sayesinde vücudun daha hızlı işleyişinden ötürü olmuş olabilir.

Bunun harici ruhani bir gerekçesi olacağını sanmıyorum.

5- Çünkü hırsız bir Yahudi'ydi, ve aynı şekilde sadece hırsızlık değil, aynı zamanda yanlış bilgileri de yayan birisiydi. Diskriminant Bey bu konu hakkında daha detaylı bilgi verecektir.

İyi geceler.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back