Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

40 günlük meditasyon

Homosapien

New member
Merhaba arkadaşlar,Bir sorum olacaktı,40 günlük meditasyon programına başlıycam,günde 1 defa yapmakla 2 defa yapmak arasında çok fark olur mu onu merak etmekteyim, günde 1 defa yapmayı düşünüyordum da o yüzden sordum bir sorun olur mu diye ,cevaplarsanız sevinirim teşekürler

Koruma aurası yaparken güneşi etrafımızda değilde, önümüzde imgelesek olur mu? ben öyle yapıyorum da daha kolay oluyor.
Esenliklerle

Xerxes547 said:
Koruma aurası yaparken güneşi etrafımızda değilde, önümüzde imgelesek olur mu? ben öyle yapıyorum da daha kolay oluyor.
Esenliklerle

Koruma aurası, sizi koruyacak şekilde olmalıdır. Önünüzde bir yuvarlak imgelerseniz size pek faydası olacağını söyleyemem

Homosapien said:
Merhaba arkadaşlar,Bir sorum olacaktı,40 günlük meditasyon programına başlıycam,günde 1 defa yapmakla 2 defa yapmak arasında çok fark olur mu onu merak etmekteyim, günde 1 defa yapmayı düşünüyordum da o yüzden sordum bir sorun olur mu diye ,cevaplarsanız sevinirim teşekürler

Günde 2 defa yapman senin için daha faydalı olur.

ThanaReal said:
Xerxes547 said:
Esenliklerle

Esenlikler,

Ben sadece gökyüzündeki güneşten enerji çektiğimi imgeliyorum, anlamadım nasıl yani? Siz etrafınızda güneşler mi imgeliyorsunuz?

İyi akşamlar.

Esenlikler evet tam söylediğiniz gibi sırayla etrafımızda güneş imgeliyoruz şahsen böyle yapıyorum kendimi bembeyaz gümüş rengi bir enerjinin olduğu sosnuz bir yerde imgeliyorum kendimde ortada oluyorum yavaş yavaş ilk önüme güneş koyup beni ve aurani kavurduğunu imgeleyip çıkan kötü ve negatif enerjileri siyah bir duman olarak imgeliyorum ilk önüme sonra arkama sonra iki yanıma olucak şekilde çok rahat ve kolay oluyor zaten böyle yapılıyor diye biliyorum

ThanaReal said:
Alena666 said:
ThanaReal said:
Esenlikler,

Ayrıca buldum nerede geçtiğini bu bilginin:

Esenlikler,

Hayatımın anlamı, sana zaten bu bilgiyi sormadım. Thersthara doğru söylemiş. Koruma aurasıyla bir alakası yok bu bilginin. Aura temizliğiyle ve temel meditasyonla alakası var. Meditasyonları karıştırıyorsunuz ve insanların da kafası karışıyor. Tavsiyem, şu meditasyonların ne işe yarafığını ve nasık yapıldığını iyice anlamanız.

Yani koruma aurasında etrafınızda güneş düşünmeniz saçma ve gereksiz.

İyi günler.
Esenlikler,

Zaten bu arkadaşlar koruma aurasını aura temizleme zannediyor, bende dedim nasıl ya? Bunlar nasıl güneşler imgeliyor dedim, ayrıca bakarsanız yazılan metne, bir arkama bir önüme güneş hayal ediyorum yazmış.

Ophelia_ said:
Esenlikler evet tam söylediğiniz gibi sırayla etrafımızda güneş imgeliyoruz şahsen böyle yapıyorum kendimi bembeyaz gümüş rengi bir enerjinin olduğu sosnuz bir yerde imgeliyorum kendimde ortada oluyorum yavaş yavaş ilk önüme güneş koyup beni ve aurani kavurduğunu imgeleyip çıkan kötü ve negatif enerjileri siyah bir duman olarak imgeliyorum ilk önüme sonra arkama sonra iki yanıma olucak şekilde çok rahat ve kolay oluyor zaten böyle yapılıyor diye biliyorum

Şimdi burada apaçık belli zaten aura temizlemeyle karıştırdığı.

Birde aura temizlemede güneşten nasıl enerji çekiliyor? Güneş'in önüne geçilip mi? Yoksa odamızda otururken güneş ışınlarının odamıza girip bizi parlattığını mı imgeliyoruz?

İyi akşamlar.

Güneş ve aura duyunca direk temizlme gledi aklıma attıktan sonra fark ettim kfkskjvmfkv

Esenlikler,
Arkadashlar ben 40 gunluk meditasyon zamanı 1 gün yapamazsam yeniden mi başlamak zorundayım? Yoksa kaldığım yerden devam etsem olur mu?

Esenlikler arkdashlar,Ben 40 gunluk meditasyona basliycam da gunde 2 kez yapmaya kendimi zorlamish gibi hiss ediyorum cok erken kalkmam lazim ve sanki kendimi zorunlu hiss ediyorum anca Ben dusunuyorum da meditasyon Boyle birshey degil sonucta, yani insan kendini zorunlu hisetmemeli, bu yuzden aksamlari 1 kez yapmak istiyorum bu benim acimdan olumsuz bir fark yaratir mi?

Esenlikler, günde 2 Litre suya ihtiyacınız var ve siz 1 Litre yeterli olur mu diye soruyorsunuz. Elbette hiç su içmemekten iyidir ancak ihtiyacınız olandan daha iyi değildir.

Bu program ile bir düzen yaratıyorsunuz, temel pratikleri öğreniyorsunuz, ruhunuzu geliştiriyorsunuz... Kısaca bir adım atıyorsunuz. Bunu elinizden gelen en iyi şekilde yapmalısınız. Bu program sadece bir başlangıç sonuçta.

Śyena666 said:

Esenlikler, günde 2 Litre suya ihtiyacınız var ve siz 1 Litre yeterli olur mu diye soruyorsunuz. Elbette hiç su içmemekten iyidir ancak ihtiyacınız olandan daha iyi değildir.

Bu program ile bir düzen yaratıyorsunuz, temel pratikleri öğreniyorsunuz, ruhunuzu geliştiriyorsunuz... Kısaca bir adım atıyorsunuz. Bunu elinizden gelen en iyi şekilde yapmalısınız. Bu program sadece bir başlangıç sonuçta.
Merhaba,evet dogru soyluyorsunuz yani temel saglam atilmali, peki program bittikten sonra da bu düzende mi gitmeli meditasyonlar? yani günde 2 kez olacak şekilde,yoksa 2 defa olması 40 günlük programa mı ait?

40 günden sonra en kötü durumda temizleme-koruma ve boşluk meditasyonunu her zaman yapmalısınız. Bu kötü durum mesela hasta oldunuz ya da çok yoğunsunuz. Ne olursa olsun bunlara asla ara vermeyin. Ancak bunlar tek başına gelişim için yeterli olmaz. Temizlenmek ve korunmak önemlidir. Zihin kontrolü ve iradenizi güçlendirmekte önemlidir. Ancak adım adım ruhunuzu, zihninizi inşa etmenizde gerekir. 40 günden sonra bunlara devam etmelisiniz:

Sabah
-Aura Temizleme
-Koruma Aurası
-Çakra Döndürme
-Boşluk Meditasyonu
-Hatha Yoga

Akşam
-Aura Temizleme
-Koruma Aurası
-Çakra Döndürme
-Boşluk Meditasyonu
-Tam Çakra Meditasyonu
-Kundalini Yoga
-Temel Meditasyon

İhtiyacınıza göre özel çalışmalar ekleyebilirsiniz. Bu Rünlerle temizlenme ve koruma olabilir. Negatif ve kontrolsüz düşünceleriniz varsa daha fazla boşluk meditasyonu veya transa girerek zihninizi programlamak olabilir... Meditasyon yapmak gerçekten zevklidir. Yaptığınız her bir çalışmanın ayrı bir önemi var ve en temel çalışmalarda bunlar.

Ben günde 3 kez çalışıyorum. Sabah, öğle ve akşam olarak. Bu tamamen sizin kararınız. Mesela Hatha yoga sabah uygun değilse bunu öğlende yapabilirsiniz. Tam çakra meditasyonu akşam için uygun değilse öğlen yapabilirsiniz. Tüm çalışmaları bir seferde yapmayın elbette çünkü her birinin farklı amaçları var, enerjisel açıdan uygun olmaz.

Fazladan bir çalışma yapmak isterseniz bunu kesinlikle yaşamınıza ekleyin. Sadece ruhumuz için çalışarak güç elde edemeyiz; zihnimizi, karakterimizi de farklı şekillerde geliştirmemiz gerekir. Böylelikle ruhunuzda olan gelişim daha saf ve verimli olur.

Ve bunlara ek olarak Türkçe siteyi keşfetmeyi unutmayın, okuyun, anlamaya çalışın. Sorularınız olursa önce forumlarda arayın bulamazsanız sormaya çekinmeyin.

Śyena666 said:
40 günden sonra en kötü durumda temizleme-koruma ve boşluk meditasyonunu her zaman yapmalısınız. Bu kötü durum mesela hasta oldunuz ya da çok yoğunsunuz. Ne olursa olsun bunlara asla ara vermeyin. Ancak bunlar tek başına gelişim için yeterli olmaz. Temizlenmek ve korunmak önemlidir. Zihin kontrolü ve iradenizi güçlendirmekte önemlidir. Ancak adım adım ruhunuzu, zihninizi inşa etmenizde gerekir. 40 günden sonra bunlara devam etmelisiniz:

Sabah
-Aura Temizleme
-Koruma Aurası
-Çakra Döndürme
-Boşluk Meditasyonu
-Hatha Yoga

Akşam
-Aura Temizleme
-Koruma Aurası
-Çakra Döndürme
-Boşluk Meditasyonu
-Tam Çakra Meditasyonu
-Kundalini Yoga
-Temel Meditasyon

İhtiyacınıza göre özel çalışmalar ekleyebilirsiniz. Bu Rünlerle temizlenme ve koruma olabilir. Negatif ve kontrolsüz düşünceleriniz varsa daha fazla boşluk meditasyonu veya transa girerek zihninizi programlamak olabilir... Meditasyon yapmak gerçekten zevklidir. Yaptığınız her bir çalışmanın ayrı bir önemi var ve en temel çalışmalarda bunlar.

Ben günde 3 kez çalışıyorum. Sabah, öğle ve akşam olarak. Bu tamamen sizin kararınız. Mesela Hatha yoga sabah uygun değilse bunu öğlende yapabilirsiniz. Tam çakra meditasyonu akşam için uygun değilse öğlen yapabilirsiniz. Tüm çalışmaları bir seferde yapmayın elbette çünkü her birinin farklı amaçları var, enerjisel açıdan uygun olmaz.

Fazladan bir çalışma yapmak isterseniz bunu kesinlikle yaşamınıza ekleyin. Sadece ruhumuz için çalışarak güç elde edemeyiz; zihnimizi, karakterimizi de farklı şekillerde geliştirmemiz gerekir. Böylelikle ruhunuzda olan gelişim daha saf ve verimli olur.

Ve bunlara ek olarak Türkçe siteyi keşfetmeyi unutmayın, okuyun, anlamaya çalışın. Sorularınız olursa önce forumlarda arayın bulamazsanız sormaya çekinmeyin.
Gerçekten çok yardımcı oluyorsunuz çok teşekür ederim ,40 günlük programı bitirdikden sonra sizin yazdığınız programi yapmak yeterli mi ,yoksa bunun yanında 6 aylık programı da yapmalıyım?

Kişisel olarak 6 aylık programı hiç yapmadım. O program 40 günlük programın daha detaylı ve yavaş bir versiyonu. Bence 40 günlük programdan sonra dediklerimi yapmanız yeterli. O zaman farklı çalışmalarda ekleyebilirsiniz. Eter invoke etmek, transa girme, imgeleme pratikleri vb. Yine de temeli üstte verdiğim örneğe göre kurabilirsiniz. Programınız bittiğinde nelere ihtiyacınız var daha rahat görebilirsiniz. Şimdilik elinizden gelen en iyi şekilde programı takip edin. Gelecekte bir sorunuz olursa forumlar üzerinden sormaya çekinmeyin. İyi çalışmalar.

Śyena666 said:

Kişisel olarak 6 aylık programı hiç yapmadım. O program 40 günlük programın daha detaylı ve yavaş bir versiyonu. Bence 40 günlük programdan sonra dediklerimi yapmanız yeterli. O zaman farklı çalışmalarda ekleyebilirsiniz. Eter invoke etmek, transa girme, imgeleme pratikleri vb. Yine de temeli üstte verdiğim örneğe göre kurabilirsiniz. Programınız bittiğinde nelere ihtiyacınız var daha rahat görebilirsiniz. Şimdilik elinizden gelen en iyi şekilde programı takip edin. Gelecekte bir sorunuz olursa forumlar üzerinden sormaya çekinmeyin. İyi çalışmalar.
Anladim, teshekur ederim zaman ayirip cevap verdigin icin.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back