Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Düşman birinin ruhunu tamamen yok etmek mümkün mü?

HailSATANHailDemons

New member
Bir düşmanın ruhunu yok etmek mümkün mü? bir daha reenkarne olamayacağı bir şekilde yok etmek sömürmek vs. eğer mümkünse bunun etik durumu nedir yani düşmanımızın bize verdiği zarar ne kadar olursa tanrılar bunu yapmamıza kızmaz

Alena666 said:
HailSATANHailDemons said:
Bir düşmanın ruhunu yok etmek mümkün mü? bir daha reenkarne olamayacağı bir şekilde yok etmek sömürmek vs. eğer mümkünse bunun etik durumu nedir yani düşmanımızın bize verdiği zarar ne kadar olursa tanrılar bunu yapmamıza kızmaz

Esenlikler,

Parazitleri yakabilirsin. Kastın yahudiler ise, onlar zaten kendi kendilerine bunu yapıyorlar. Sürekli reenkarne oluyorlar ve enerjileri bitene kadar katliam çıkartıyorlar.

RTR'larla genelde onları sömürüyoruz. Ve eğer öyle ruhunu emmek gibi bir şey olsaydı tabii ki etik olurdu. Keşke öyle bir şey olsaydı.

Iyi günler dilerim.

bir yahudiden bahsetmiyorum mesela centil ama bana karşı büyük bir kötülük yaptı böyle bir durumda yapılabilir mi?

Evet mümkün ama burada iki soru var.
1-Yeterince güçlü müsünüz? Bir ruhu yok edebilecek güçte olmanız cidden çok ileri bir seviye olmalı...

2-Bunu yapmak etik midir? Bu sormanız gereken en önemli soru... Size kötülük yapılabilir ama yapılan bu kötülüğün karşılığı nedir? Birinin ruhunu yok etmek istemeniz için o insanın gerçekten kötü olması gerekir. Burada kötülük olarak bahsettiğiniz şey oldukça önemli. Tanrılar merhamet ve anlayışın ne olduğunu öğrenebileceğimiz muhteşem öğretmenler, etik ve adil davranmak için onlara bakın.

Her zaman etik bir sınır vardır. Size yapılana adil bir karşılık vermeniz gerekir. Gerektiğinde fazlasıyla da karşılık verebilirsiniz ama insanlar çoğu zaman basit olaylar için yoğun öfke ve nefret duyabiliyor. Siz de böyle misiniz bilmiyorum ancak duygularını sağlıklı bir şekilde kontrol edebilen çok az insanla karşılaştım. Genelde negatif duygularda aşırıya kaçma eğilimindedir insanlar. Öfke ile değil, sakin bir zihin ve ruh ile karar verin.

Size tavsiyem gelişiminiz için çabalamaya devam edin. Eğer bahsettiğiniz kişi şu anda size zarar veriyorsa bu zararı ortadan kaldırmak için çalışmalar yapın, gerekiyorsa Tanrılardan yardım rica edin.

Mars'ın gerilemede olmadığı bir zaman adil bir şekilde karşılık verebilirsiniz, vermeniz gerekiyorsa.

Alena666 said:
Esenlikler,

Nasıl yani ölüm büyüsü ruhu mu yok ediyor??? Cidden bu yorumuna aşırı şaşırdım. Bana hu bilgiyi verdiğin için teşekkür ederim, kimseye yapmayacağıma kesinlikle emin oldum. Hayır, danışılacak bir durum yok. Kimseye karşı öyle büyük bir nefret duyabileceğimi zannetmiyorum...

Insan diyince aklıma genelde sizler geliyorsunuz. Bu yüzden "insanları yok etmek" denilince, sinirleniyorum. Hiçbir zaman Babamızın o sözünde ki yok edilecek şeyi, yahudilerden başka bir varlık olarak algılamamıştım.

Iyi günler dilerim.

Esenlikler,

Hayır. Ölüm büyüleri insanların ruhlarını kemiren bir kurt değildir. Sadece o kişiyi öldürürsünüz ve o lanet'in izleri onda kalır ve reankarne olduğu hayatta fln görülebilir. Ki zaten birisini öldürmek çok kolay bir şey değilken ruhunu tamamen öldürmek hiç ama hiç kolay birşey değildir. Bir kere normal ölüm büyülerinde olduğundan 100 kat daha güçlü olmanız lazım.

Unutmayın ki amaç o kişiyi öldürmek ruhu değil yani ruhu öldürmez.

Ama benim böyle bir şey yapmaya niyetim var ruhu tamamen öldüremesemde onu doğdu hayatta felaketlere mahkum edebilirim. Bu da ölümden sonraki hayatında onu lanetlemek gibi oluyorum bunun içinde baya güçlü olmanız lazım.

Sahip herşeyi başarmanız için ihtiyacınız olan tek şey Güçlü olmak. Sadece azim ve gayret değil. Çünkü bunlar güçlü olmak için ihtiyacınız olan şeyler.

İyi günler.

Thersthara said:
Esenlikler,

Ruhu yok etmek sandığınız kadar zor değil. Kendi Ruhunuza bile basitçe 33 Vinasa titrettiğinizde ruhunuzun gelişmişlik seviyesine göre kendinizi yaralarsınız.

Kişi hangisini amaçlıyorsa bunun adına bu büyüyü yapar. ''Hedef, en negatif biçimde varoluşun tüm katmanlarında ölüyor tamamen ve ebediyeten yok oluyor'' tarzı bi afirmasyon kullandıysanız o kişinin ruhunu öldürmekle kalmayıp ruhunun her yansıyışını ve kalan izini de yok etmiş olursunuz.

Ruhu bedenden ayırmak için ise başına onu öldürecek bir şey gelmesini sağlayabilirsiniz. ''Hastalıktan ölüyor. Kaza sonucu ölüyor. En şiddetli şekilde acı içinde ölüyor...'' Afirmasyon, sizin iradenize ve insafınıza kalmıştır.

Ruhu bedenden ayırmak için de ölüm büyüsü yapılabilir. Bu diğerine göre daha zor veya kolay olabilir. Ruh ve beden arasındaki bağları hedef yok etmek, ruhun kendisini yok etmekten daha kolaydır.

Ruhları parçalanmaz sağlamlıkta elmaslar sanmayın sakın! Kişi bile rahatlıkla kendi ruhunu parçalayabilecek eylemlerde bulunabilir. Hatta bunun için bir eyleme bile gerek yoktur. Ruh, eylemsizliklerle de yok olur.

Hayati ihtiyaçlarınızı sonuna kadar kısarsanız ve dünyayı ''Işıkla beslenen 15 kilo gurular'' gibi haftalarca sadece oturarak geçirirseniz zaten ruhunuzun kendi kendini tüketme hızı ''ışık hızına'' çıkar. Nirvana, aslında kişinin kendi ruhunu yok edip ''ebedi huzura ve aydınlığa'' ulaşmasıdır bu yüzden.

Eğer yeteri kadar güçlü bir ruhunuz var ise 33 Gün arka arkaya yeterli sayıda Hagalaz ve Thurisaz ile düşmanlarınızı yok edebilirsiniz. Etik algınıza göre cezası ruhunu yok etmek olur mu bilmem ama zaten ölüm büyüleri bunu amaçlar.

İyi geceler.

Esenlikler,

Yine de bu dediklerini yapabilmek için çok güçlü olmak lazım. Zamanında seninde yakından tanıdığın bir SS Thurisaz ve Hagalaz'ı kullanarak bir büyü şeması tasarladı ve büyüyü yaptı ama yaptığı kişi hala yaşıyor ve o zamandan çok daha yüksek standartlarda. Yani thersthara dediğin şeyleri yapabilmek için çok güçlü olmak lazım.

Bu zamana kadar Yahudilere ve enerji depoları olan Yahwe'e zararlar verebilmemizin tek sebebi kolektif bir şekilde saldırmamız. Ve gelişim SSlerin hepsi güçlü olarak saldırmamızı tavsiye ediyor. Ama bu zamana kadar saldırmamıza rağmen şuana kadar tamamen yok edilmiş değil ama çok yaklaşıyoruz.

Yani öyle ya da böyle herşeyi başarmanın tek bir anahtarı var o da güçlü olmak. Bunun farkında olmamız lazım.

Güçlü bir ruh herşeyi başarabilir ama sadece güç olup irade olmadığında daha da kötüsü olur. Ki bunun örneğini eski Baş Rahip Salem Burke de net bir şekilde şahit olduk. Yapmamız gereken tek şey stratejik davranmak. Verdiğim 2 örnekten dersler çıkarmalıyız. Geçmişin hatalarını pervasızca gömmek yerine onlara bakıp gelecekte o hataları tekrarlamamak için çabalamak ve hatalardan ders alarak geleceğimizi şekillendirmeliyiz.

İyi akşamlar.

"Asla Sanskritçe ile lanetlemeye çalışmayın. Onu kendi ruhunuzdan ayıramazsınız ve sonunda kendinizi lanetlersiniz. Ve bu, siz yaptıktan sonra kendinizden silmesi çok zor bir şeydir. Sanskritçe derin ve ciddi bir araçtır, diğer şeyler gibi değildir.

Ve asla Vinasa'yı kendi üzerinizde veya bunun gibi bir şey için kullanmaya çalışmayın. Vinasa'nın amacı ve kullanımı tam anlamıyla bir ruhu yok etmek ve silmektir, böylece artık var olmaz..."

Bir kişinin Sanskritçe ile lanetlemek mümkün mü diye sorusuna, SS kardeşlerimizden Ol argedco luciftias bunları yazmış. Gönderi

Konu lanetlemek gibi yıkımla ilgili konular olduğunda sözlerimize biraz daha dikkat etmeliyiz. Bu tarz çalışmaları yapması tehlikelidir eğer kişi zihninde tam bir hakimiyete sahip değilse, enerjileri yönlendirme konusunda uzman değilse. Bu tarz konularda enerjileri yönlendirmek için Tanrılardan da yardım alınabilir ancak özellikle aramızda olan yeni insanları gerekli şekilde uyarmalıyız. Kendilerine veya başkalarına istenmeyen şekillerde zarar vermemeleri için.

Başka insanlara bir şekilde etki etmek olduğunda amacımız, kişi etik ve adalet gibi kavramların farkında olmalıdır. Herkesin adalet ve etik kuralları aynı değil, bazıları bunlardan bir haber bile. Bu yüzden her zaman gerekli uyarılar yapılmalı.

Bunu okuyanlara,

Bir insanı lanetlemeden önce gerçekten ciddi bir şekilde düşünmek için zaman harcamalısınız, öfkenizin dindiği, kendinizi sakin hissettiğiniz bir zaman karar vermelisiniz. Hangi suçlar hangi cezaları hak eder bunu kendinize sorun, bir cevap bulamazsanız Tanrılara rehberlik etmeleri için ricada bulunun.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back