Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Kimse beni anlamıyor

Yuda

New member
Selam merhaba adımı vermicem ancak kimse beni anlamıyor ne ailem nede çevrem belki ilgi için diceksiniz ama canım çok sıkılıyor hayatın amacını arıyorum meditasyon yapıyorum yaşamam için bir hedef ve sebebim yok efendi şeytandan yardım istiyorum kendi ruhumu nasıl öldürebilirim evet gerçekten saçma ama ben ebediyen yok olmam mümkün mü belki dalga geçceksiniz ama her gün ağlıyorum her şeyim ters tepiyor başarılı olsam bile üzülüyorum kendi ruhumu ebediyen yok etmem mümkün mü ?

Esenlikler,

Acı, gerilemede yatar. Bu dünyada bilgelikten uzak olma durumu kadar acı bir şey yoktur. Bunu edebi bir afili söz olarak söylemiyorum. Hayata bakış açınız zamanla ve ruhani gelişimle değişecektir. Önümüzdeki perşembe günü mutluluk için Jüpiter Karesi yapabilirsiniz örneğin.

Üzüntü, yalnızlık gibi duygular hayatın bir parçasıdır, ancak "kalıcı" değildir. Bunu "kalıcı" yapacak şey, sizin en fazla vazgeçişiniz olacaktır. Ruh ise hemen yok olmaz. Yaşamlar boyu sönmesi gerekir, ancak bu yaşamlar boyu hayatınız daha da kötüye gidecektir. Mutluluk ise birkaç çalışmaya ve birkaç yıllık emeğe bakıyor.

Hayatı anlamsız görmenizin nedeni anlamını henüz görmeyişinizdendir. Tanrılar ise yaşamla doğrudan iç içedir. Yaşam, sandığınız kadar kötü bir şey değildir. Aksine Tanrılıkla en çok ilişkili olan Taç Çakrası ve Epifiz Bezi, doğrudan "mutluluk" sentezlerler.

Şu anda yaşamı en iyi kavrayan ve varoluşununu tadını çıkaran Şeytan Baba dahi şiirinde şöyle geçirir:

"Cennet benim şarabım ve Cehennem benim kavurucu yelimin sıcağıdır.
Yıldızlar ben yükselene değin bana güçlük getirdi.
Hizmetkârların efendiye secdesi gibiydi.
Ve tüm evrendekiler bana seslendi
Ey Tanrı, Bizi doğru yola ilet."

Dediğim gibi, depresyondaysanız farklı düşünecek olabilirsiniz, ancak Koruyucu Demonunuzdan yardım isteyin ve bir ruhani Jüpiter Karesi yapın. Zamanla savaşçı ve bilge bir mentaliteye sahip olacaksınız ve geçmişe bakarak ne kadar ilerlediğinize bakacaksınız. En dipten yükselişin keyfine varacaksınız, yılmamayı öğreneceksiniz, yaşamı öğrenmenin ve bunu değerlendirmenin zevkine varacaksınız.

İyi geceler.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back