Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Negatif karma çalışması

Malec

New member
Esenlikler,
Negatif karma çalışması yapacağım ama mars geride bir sorun olur mu?
Teşekkürler şimdiden

stayhigh666 said:
Esenlikler,
Negatif karma çalışması yapacağım ama mars geride bir sorun olur mu?
Teşekkürler şimdiden

Esenlikler,

Birşeyi azaltmak için yapılan büyüler kara büyü olduğu için evet sorun olabilir.

İyi akşamlar.

Esenlikler,

Bir sorun oluşturmaz. Yapabilirsiniz.

İyi akşamlar.

Bright Truth said:
Esenlikler,

İyi akşamlar.

Esenlikler,

Ama kara büyü çalışmaları birşeyi azaltmak için yapılan çalışmalar bu yüzden yapmaması lazım değil mi ?

İyi geceler.

Baroness Blossom said:
Esenlikler,

Ama kara büyü çalışmaları birşeyi azaltmak için yapılan çalışmalar bu yüzden yapmaması lazım değil mi ?

İyi geceler.

Esenlikler,

Dediğiniz Marsyen alanlar için geçerli. Karmayı kırmak, bağımsızlık, temizlenme gibi konseptler ise iç gezegenlerden Güneş, Merkür ve Jüpiter tarafından yönetiliyor. Mars'ın burada etkide bulunacağı şey örneğin agresiflik, cinsellik gibi alanlar. İkizler'de gerilediği için bu dönemde elektronik, iletişim gibi alanlara da olumsuz yansıyacaktır ancak doğrudan Merkür gerilemede olmadığı için bu alanlarda büyü yapmak sorun oluşturmayacaktır diye tahmin ediyorum.

Güneş ile Jüpiter ise zaten kendi başına karma kırıcı gök cisimleri.

İyi akşamlar.

Bright Truth said:
Esenlikler,

İyi akşamlar.

Munka ile negatif karma kırma çalışmasına başlamak için doğru zamanı gözlüyordum, bugün uygun mudur yani?

Ποσειδών666 said:
Munka ile negatif karma kırma çalışmasına başlamak için doğru zamanı gözlüyordum, bugün uygun mudur yani?

Esenlikler,

En yakın tarihin 20 Aralık olduğunu hatırlıyorum.

İyi geceler.

Bright Truth said:
Esenlikler,

Dediğiniz Marsyen alanlar için geçerli. Karmayı kırmak, bağımsızlık, temizlenme gibi konseptler ise iç gezegenlerden Güneş, Merkür ve Jüpiter tarafından yönetiliyor. Mars'ın burada etkide bulunacağı şey örneğin agresiflik, cinsellik gibi alanlar. İkizler'de gerilediği için bu dönemde elektronik, iletişim gibi alanlara da olumsuz yansıyacaktır ancak doğrudan Merkür gerilemede olmadığı için bu alanlarda büyü yapmak sorun oluşturmayacaktır diye tahmin ediyorum.

Güneş ile Jüpiter ise zaten kendi başına karma kırıcı gök cisimleri.

İyi akşamlar.

Esenlikler,

Hımm anladım. Peki Bağ koparma büyüsü de yapılabilir mi bu zamanda ?

İyi günler.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back