Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Ruhani Savaş ve Yeni Boyutları

elganas666

New member
Esenlikler,

Yabancı forumlarda dolaşırken bir yazı gördüm. Bu yazı, bir Yüksek Rahip veya Rahibenin birinci elden yazdığı bir yazı değildi. Yazı, Kali Yuga'nın bitişinin yaklaştığını bundan dolayı 2024-2025 gibi Düşmanın daha güçsüz kalacağını ve Ruhani Savaşın boyutlarının artacağını/ivme kazanacağını söylüyordu. Aynı şekilde Yüksek Rahibe Maxine'in 2024-2025 için bunu söylediğini içeriyordu yanlış hatırlamıyorsam. Yüksek Rahibe böyle bir bilgi verdi mi? Bu bilginin doğruluk payı nedir? Astrolojik olarak böyle bir şey var mı?

elganas666 said:
Esenlikler,

Yabancı forumlarda dolaşırken bir yazı gördüm. Bu yazı, bir Yüksek Rahip veya Rahibenin birinci elden yazdığı bir yazı değildi. Yazı, Kali Yuga'nın bitişinin yaklaştığını bundan dolayı 2024-2025 gibi Düşmanın daha güçsüz kalacağını ve Ruhani Savaşın boyutlarının artacağını/ivme kazanacağını söylüyordu. Aynı şekilde Yüksek Rahibe Maxine'in 2024-2025 için bunu söylediğini içeriyordu yanlış hatırlamıyorsam. Yüksek Rahibe böyle bir bilgi verdi mi? Bu bilginin doğruluk payı nedir? Astrolojik olarak böyle bir şey var mı?

Esenlikler,

Baş Rahipler veya Rahibelerden biri böyle bir bilgi verdim mi ? Bilmiyorum. Ama balık çağı ile ilgili olabilir. Ve sonlarına yaklaştığımızdan dolayı Ruhani savaştan daha fazla verim eldeceğimize dair bir tahmin olabilir ki yanlış bir tahmin olacağını sanmıyorum.

İyi Akşamlar.

elganas666 said:
Esenlikler,

Esenlikler gardiyanınızına sormaya ne dersiniz boşuna mı var

Ophelia_ said:

Esenlikler,

Tanrılarla olan iletişim her zaman doğru değildir. İletişim hangi formda olursa olsun, yine alıcının yorumuna kalmıştır, yani gündelik hayatımızdaki gibi %100 doğrulukta bir alım olmaz, sözcükler yine kişiye göre seçilir ve delüzyonel bir durumda ise yine kişinin kendi kafasından, gerçeklikten uzak bir mesaj alınabilir.

Bilginin de düzeyi vardır, o yüzden kimi zaman aranan bilgiye ulaşılamayabilir, çünkü ruh henüz o bilgiyi alacak seviyede olmayabilir.

Tanrılara tabii ki sorulabilir, ki zaten deneyerek iletişim ve bağ gelişir, bundan sonrasındaysa evrendeki en doğru cevapların kapısı açılacaktır, ancak o ana kadar mesajlara her zaman sorgucu yaklaşılmalıdır.

Konuyla ilgili daha fazla bilgi için bu yazıyı okuyabilirsiniz.

Bu uyarıyı geçmek önemli, çünkü özellikle yeni kişiler iletişimin işleyişini bilmedikleri için mesajlarından tamamen emin oluyorlar ve bu da onları yanlış cevaplara itiyor.

İyi geceler.

Bright Truth said:
Ophelia_ said:

Esenlikler,

Tanrılarla olan iletişim her zaman doğru değildir. İletişim hangi formda olursa olsun, yine alıcının yorumuna kalmıştır, yani gündelik hayatımızdaki gibi %100 doğrulukta bir alım olmaz, sözcükler yine kişiye göre seçilir ve delüzyonel bir durumda ise yine kişinin kendi kafasından, gerçeklikten uzak bir mesaj alınabilir.

Bilginin de düzeyi vardır, o yüzden kimi zaman aranan bilgiye ulaşılamayabilir, çünkü ruh henüz o bilgiyi alacak seviyede olmayabilir.

Tanrılara tabii ki sorulabilir, ki zaten deneyerek iletişim ve bağ gelişir, bundan sonrasındaysa evrendeki en doğru cevapların kapısı açılacaktır, ancak o ana kadar mesajlara her zaman sorgucu yaklaşılmalıdır.

Konuyla ilgili daha fazla bilgi için bu yazıyı okuyabilirsiniz.

Bu uyarıyı geçmek önemli, çünkü özellikle yeni kişiler iletişimin işleyişini bilmedikleri için mesajlarından tamamen emin oluyorlar ve bu da onları yanlış cevaplara itiyor.

İyi geceler.

Esenlikler,

Gardiyanımla olan iletişimimden emin olamadım açıkçası. Bir süredir iletişimde zorluk yaşıyorum muhtemelen meditasyonlarımı aksattığımdan dolayı. İşlerim gereği pek vaktim kalmıyor tabi bu bir mazeret değil. En yakın zamanda meditasyonlarımı bir programa oturtma planım var. Bundan dolayı forumlarda sormak istedim. Cevaplarınız için teşekkür ederim :).

İyi Günler.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back