Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

geleneksel satanizm 🗿

Esenlikler,

Herhangi bir inancı, görüşü, ideolojiyi çürütmeye çalışmak bana kalırsa mantıksızdır. Bu tarz doğru olmayan inançlar ve sapkın düşünceler zamanla yok olmaya mahkumdurlar, kendi kendilerini çürütürler zaten.

Kendilerini geleneksel satanist olarak adlandıran O9A da aynı şeyi yapmıştır ve ne gibi iğrençliklere bulaştığını görebilirsiniz. JoS Türkiye forumunda O9A hakkında kaynaklarıyla O9A nın ne bok olduğunu anlatan bir arkadaşımızın postu mevcut.

Kısacası çürütmeye çalışmaktan ziyade kendi gelişimimize odaklanmalıyız diye düşünüyorum. Zamanla sapkın dinler ve ideolojiler kendi ayaklarına sıkacaktır.

İyi Geceler.

Ophelia_ said:
Esenlikler ne bu geleneksel satanizm nasıl çürütebiliriz?

Esenlikler,

Kendileri çok basit bir sisteme sahip. Ufak bir Göz atmak gerekirse herşeyi kaotik olarak yorumluyorlar. Onların istedikleri şey yıkım ve kaos. Sözde demonlar kaotik yapıda ve onlar için bazı adaklar ve kurbanlar verilmeli. Pekala etrafınıza bakın şimdi de. Her yer yıllarca kan kurbanları veren Yahudilerin sözde dinlerine mensup insanlarla dolu. Ve karşılaştırıldığımız da hiçbir farkları yok. Tabiki sümer tanrılarını "piç" olarak nitelendiriyorlar. İnsanlığı yaratan Lord Enkiyi de aynı şekilde nitelendiriyorlar. Ne kadar nankörce. Bu arada aynı zamanda sümerde kullanılan sümer Rünlerini veren tanrı Marduk'u Allah ile eş tutuyorlar. Gerçekten çok mantıksızca.

Ve zaten O9A'ın çok kabarık bir sabıka dosyası var Ama Joy of Satan'ın tek bir sabıka dosyası yok sadece atılan iftiralar var. Ve tek sözde sabıkalı noktası Nasyonel sosyalizmi desteklemesi. Başka hiçbir şeyi yok. Ama onlarda kan kurbanlarından tutun terör örgütlenmelerine kadar herşey var.

Yani aklı başında bir insan bunları görebilecek kadar açıktır diye düşünüyorum çünkü herşey bariz bir şekilde ortada. Balık çağının sonuna geliyoruz bu yüzden insanlar daha fazla uyanacaktır zamanla.

İyi günler.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back