Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Hitler ölmediyse nereye gitti ve nasıl gitti?

Rusko

New member
Esenlikler.

Aklıma takılan 2 tane konu vardı, birisi holocaust birisi Hitler'in durumu. Holocaustın olmadığını codoh.com ile öğrendim ama Hitler hala kafama takıldı.

Hitler ölmedi ise nereye ve nasıl kaçtı? Nereye ve nasıl kaçtığını bilen birisi var mı? Neden bu kadar saklıymış gibi gösteriliyor?

Rusko said:
Esenlikler.

Aklıma takılan 2 tane konu vardı, birisi holocaust birisi Hitler'in durumu. Holocaustın olmadığını codoh.com ile öğrendim ama Hitler hala kafama takıldı.

Hitler ölmedi ise nereye ve nasıl kaçtı? Nereye ve nasıl kaçtığını bilen birisi var mı? Neden bu kadar saklıymış gibi gösteriliyor?

Lord Hitler magnum opus'u tamamlamak için latin amerikada bulunan nazi almanyasının gizli kolonisine gitti ve orada magnum opus'u tamamlayarak ölümsüz oldu ölümsüzlüğe ulaşan biri dünyada yaşayamayacağı için dünyadan götürüldü(Bunlar benim bildiklerim,hatalı noktalar olabilir bright truth daha detaylı olarak cevaplayacaktır eminim)

Rusko said:
Yazan yok çünkü bu sorunun yanıtı da yok.

Tabiki var olmaz mı 🤭. Ama sana söylenilen her cevaba "AmA bİlİmSeL dEğiHl, GöZlEmLeNeBiLeCeK bİrŞeY dEğiHl" dediğin için seni görmezden geliyorum çünkü her dediğimizi büyük bir inatçılık ile reddeden bir insanla fazla uğraşmak istemiyorum ve büyük bir ihtimalle benim gibi düşünen insanların sayısı fazla olduğu içinde artık bazı soruların cevaplanmıyor olabilir. A ama tabi bu gözlemlenebilecek bir durum değil mi ? Yani cevabın bunun olabileceği gerçeğini düşünmelisin. Ya da düşünme zaten kikelerin masallarıyla uyutulmuş bir inatçı insanın sorularını cevaplanın bizi fazla etkileyeceğini sanmam.

İyi geceler.

Hail Διώνυσος said:
Rusko said:
Esenlikler.

Lord Hitler magnum opus'u tamamlamak için latin amerikada bulunan nazi almanyasının gizli kolonisine gitti ve orada magnum opus'u tamamlayarak ölümsüz oldu ölümsüzlüğe ulaşan biri dünyada yaşayamayacağı için dünyadan götürüldü(Bunlar benim bildiklerim,hatalı noktalar olabilir bright truth daha detaylı olarak cevaplayacaktır eminim)

Latin Amerika'ya gittiğine dair inançlarımız dışında bir bilgi var mı?

Baroness Blossom said:
Rusko said:
Yazan yok çünkü bu sorunun yanıtı da yok.

Tabiki var olmaz mı 🤭. Ama sana söylenilen her cevaba "AmA bİlİmSeL dEğiHl, GöZlEmLeNeBiLeCeK bİrŞeY dEğiHl" dediğin için seni görmezden geliyorum çünkü her dediğimizi büyük bir inatçılık ile reddeden bir insanla fazla uğraşmak istemiyorum ve büyük bir ihtimalle benim gibi düşünen insanların sayısı fazla olduğu içinde artık bazı soruların cevaplanmıyor olabilir. A ama tabi bu gözlemlenebilecek bir durum değil mi ? Yani cevabın bunun olabileceği gerçeğini düşünmelisin. Ya da düşünme zaten kikelerin masallarıyla uyutulmuş bir inatçı insanın sorularını cevaplanın bizi fazla etkileyeceğini sanmam.

İyi geceler.

İnatçılıkla alakası yok. Soruyorum "bilgi" var mı sizler sadece inançlarınızı ve t ahminlerinizi yazıyorsunuz. Elinizde hiçbir veri yok, hepsi inanç.

Rusko said:
İnatçılıkla alakası yok. Soruyorum "bilgi" var mı sizler sadece inançlarınızı ve t ahminlerinizi yazıyorsunuz. Elinizde hiçbir veri yok, hepsi inanç.

Esenlikler,

Ne olsun istiyorsun Hitler'in "MaGmUn OpUs ÇaLıŞmAsI yApIyOrUz ÇeĞhK" başlık bir videosu veya fotorafı olması fln mı?

Bende kime ne anlatmaya çalışıyorsam.

İyi akşamlar.

Thersthara said:
Rusko said:
Baroness Blossom said:

İyi geceler.

Esenlikler,

Hitlerin ölmediği ve Holohoax'ın yaşanmadığıyla alakalı yeterli bilimsel kaynakları size hem Türkçe hem de İngilizce kaynakları ile sunduk. Elimizdeki verileri gördünüz. Buna rağmen aklınıza oturmuyorsa şimdilik bu düşünceyi unutun. Meditasyonlarınıza devam edin ve farkındalık geliştirin. Belirli bir farkındalığa ulaştıktan sonra zaten bu tarz düşünceleriniz yok olacaktır.

Şu anda zaten reddetmeye o kadar odaklanmış haldesiniz ki Hitler'in kendisi kapınızı çalsa dahi bir şekilde kendinizin imgeler gördüğü ve akıl sağlığınızın yerinde olmadığı tarzı bahaneler ile geçiştirebilirsiniz. Sorgulamak çok hoş ve güzeldir lakin yeterli kaynaklar olduğu halde ve gerekli açıklamaları yaptığımız halde bu tutum ile cevap yazmanız ve karşı çıkmanız doğru bir tavır değil.

Bazı bilgileri öğrenebilmek için ruhani açıklık ve farkındalık gereklidir. Zamanla bu fikirler zihninize oturacaktır.

İyi geceler.

Hitler'in ölmediğine ya da yaşadığına dair hiçbir bilimsel kaynak yok. Sadece ölmediği inancı var. Zaten bilimsel olarak Philip Charlier'in çalışmaları dışında hiçbir bilimsel çalışma da yok. Sizler sadece kanıt olmadığını söylüyorsunuz, bu bilime girmiyor, ortada bir çalışma yok.

Rusko said:
Thersthara said:
Rusko said:

Esenlikler,

Hitlerin ölmediği ve Holohoax'ın yaşanmadığıyla alakalı yeterli bilimsel kaynakları size hem Türkçe hem de İngilizce kaynakları ile sunduk. Elimizdeki verileri gördünüz. Buna rağmen aklınıza oturmuyorsa şimdilik bu düşünceyi unutun. Meditasyonlarınıza devam edin ve farkındalık geliştirin. Belirli bir farkındalığa ulaştıktan sonra zaten bu tarz düşünceleriniz yok olacaktır.

Şu anda zaten reddetmeye o kadar odaklanmış haldesiniz ki Hitler'in kendisi kapınızı çalsa dahi bir şekilde kendinizin imgeler gördüğü ve akıl sağlığınızın yerinde olmadığı tarzı bahaneler ile geçiştirebilirsiniz. Sorgulamak çok hoş ve güzeldir lakin yeterli kaynaklar olduğu halde ve gerekli açıklamaları yaptığımız halde bu tutum ile cevap yazmanız ve karşı çıkmanız doğru bir tavır değil.

Bazı bilgileri öğrenebilmek için ruhani açıklık ve farkındalık gereklidir. Zamanla bu fikirler zihninize oturacaktır.

İyi geceler.

Hitler'in ölmediğine ya da yaşadığına dair hiçbir bilimsel kaynak yok. Sadece ölmediği inancı var. Zaten bilimsel olarak Philip Charlier'in çalışmaları dışında hiçbir bilimsel çalışma da yok. Sizler sadece kanıt olmadığını söylüyorsunuz, bu bilime girmiyor, ortada bir çalışma yok.

Böyle yazdığıma bakmayın, zor dönemden geçiyorum. Lütfen yardımcı olun.

Rusko said:

Esenlikler Aratosbung, bıraktığın yerden devam ediyoruz anlaşılan. Aynı şüphe ile aylardır mücadele etmek ne kadar eğlenceli?

Aylar önce de aynı soruları sordun, yine aynı cevapları aldın. Yabancı forumlarda da diğer SS kardeşlerimiz gayet anlaşılabilir cevaplar vermiş. Farklı bir cevap mı almayı bekliyorsun yoksa mantıksız şüphelerin için yeterli bir açıklama mı bekliyorsun?

Adolf Hitler Magnum Opus'u tamamladı ve şuanda Tanrılarla birlikte. Uzay gemisi ile mi gitti, yoksa "ışınlanma" ile mi gitti umrumda değil. İnsanlık için yükseldi, tüm gücüyle savaştı ve şuanda da gösterdiği kararlılık ve çaba ile bir Demon olarak gelişimine devam ediyor. Her şeyi anlamak veya bilmek zorunda değilim.

Anlamadığım şeyler gördüğümde bunun için sözde bilimsel açıklama ve kanıtlar aramıyorum... Düşmanın gücü dünyada azımsanacak bir güç değil. Her yerdeler ve bu gücü kullanmayada çekinmiyorlar. Her sene çıkan Holocaust filmleri bunun küçük bir örneği... Adolf Hitler'in Magnum Opus'u tamamladığını nasıl bir belge ile kanıtlayabiliriz? İstersen odamda küçük bir uzay gemisi inşa ederek ziyarete gidip bir kaç fotoğraf çekinerek dönebilirim???

Mantıklı şüphelere sahip olduğunu düşünüyorsan hayır mantık böyle çalışmıyor. Küçük parçaları bir araya getirerek bir bütün oluşturursun. Büyü var mı? Var. Tanrılar var mı? Var. İnsanlığı yokoluş ve köleliğe sürükleyen """kişiler""" var mı? Var. Bu kötülüğe karşı çıkan ve mücadele eden insanlar oldu mu ve olmaya devam ediyor mu? Evet. Adolf Hitler'in Tanrı olduğuna dair fiziksel bir kanıt var mı? Yok. O zaman diğer kısımlarda yalan...

Kendi kendine sorun yaratıyorsun sadece. Bu sorunda daha fazla üstüne düşünerek çözülemez. Yapman gereken gelişim göstermek. Eğer bir gerçeği göremiyorsan, görebilecek gözün yoktur. Bu hayatta gerçekler sadece fiziksel gözler ve kulaklar ile gözlemlenebilir şeyler olmak zorunda da değil. Gerçeği görmek çok daha fazlasıdır.

Aylar önce de bu tarz bir konu açmıştın ve bir cevap yazmıştım. Gelişim için çaba göstermen gerektiğini vurgulamıştım. Sen ise anlaşılan 6 ay boyunca sürekli şüphelerinle boğuşarak stresli ve depresif bir şekilde arayış içine girdin.

Günlük ne kadar meditasyon yapıyorsun?

Hangi çalışmaları yapıyorsun?

Ruhun ve zihninde bir gelişim olmadan evrende ki her şeyi görebileceğini düşünüyor musun cidden...

Ve lütfen klasik cevaplarından verme. Sahip olduğun şansın farkında bile değilsin. İnsanlar kayıp bir şekilde sistem tarafından dayatılan hayatları yaşıyor. Ne kendileri, ne başkaları ne de evren hakkında bir anlayışa sahipler. Rüzgarda savrulan yaprak gibiler ama sen burada kendini geliştirmek için gerekli bilgilere sahipsin. Tanrılarla iyi ilişkiler kurabilir ve onların ailemiz olduğunu görebilirsin. Bir çok insanın saçmalık ve yalan dediği güçlere sahip olabilirsin ama sen gereksiz bir şüphe ile kendine acı çektirmeye devam ediyorsun. Gerçekten istediğin varoluş bu mu?

Benimde aklıma yatmayan düşünceler ve şüpheler gelir, bunu sorgularım, sorarım. Eğer anlayamıyorsam nedenini Tanrılara sorarım. Cevap zihnimde belirir bir çok zaman. Bir cevap bulamıyorsam, sorun değil bu soruya cevabımı gelecekte bulurum, gelişimime devam edecek ve daha fazla bilgelik elde edeceğim. Bir kaç soru veya şüphe gördüklerimi, yaşadıklarımı ve yapabildiklerimi değiştirmez. İlerlemeye devam edeceğim derim. Yapman gereken de bu. Ateş hayat kıvılcımıdır. Hareketi temsil eder. Hareket etmez ve olduğun yerde şüphelerden yarattığın bataklığa saplanırsan seni daha da derine çeker ve sonunda sadece pişmanlık ve keder ile dolu bir ruh olursun...

Sözlerimi anlayabiliyorsun değil mi?

Sorunların varsa zihnin ve hayatın ile ilgili bunu çözebiliriz. Ama çaba senden gelecek, bir başkasından değil. Eğer bir problem varsa özel olarak mailden de ulaşabilirsin ama yine aynı soruları soracaksan sana edebileceğim hiç bir yardım yok, bu cümleleri zamanım olmamasına rağmen senin için yazarak fazlası ile yardımcı olmaya çalıştım zaten. Anlamak isteyen insan için bir kaç kelimede yeter. Karar senin, hep senin olduğu gibi. Bir 6 ay daha harcayabilirsin istersen şüphelerin için ya da yeterli gelişimi elde ederek şüphelerine ışık tutabilirsin.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back