Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Evin Sahibinin Öldükten Sonra Evine Geri Gelmesi

Baron Hope Von Blossom

Active member
ThanaReal said:
Esenlikler,

Şimdi öncelikle bir ev var ve bu ev A şehrinde, ama bu evin sahibi olan kişi B şehrinde intihar ediyor. Benim ailemden birisi bahsi geçen evde kalmıştı. Aile üyem olan kişi bu evde kalırken bir gün uyandı ve iç çamaşırlarıyla birlikte yarı çıplak bir adam gördü ve bu adam fiziksel bir şekilde o evde değildi, aile üyem "Burdan git!" şeklinde o kişiye çıkıştı.

Şimdi ölen bir insanın ruhu hala astral düzlemde dolaşır, ve üstelik o kişi hala eski bedenini hatırlar değil mi? Yani şimdi bir insan var adı ABC olsun, bu insan öldüğünde eski hayatı olan ABC'yi hatırlar mı?

Ve aile üyem bir halüsinasyon mu gördü yoksa ruh mu gördü? İç çamaşırlı ruh mu olurmuş?

İyi geceler dilerim.

Esenlikler,

Görünümü bizi pek ilgilendirmiyor ama anlattığınızdan hiçbir şey anlamadım lütfen daha sadeleştirerek anlatın.

İyi günler.

Esenlikler,

Evet, durum böyle gözüküyor. Ölen kişiler genelde öldüklerini bile fark etmezler, bu yüzden bu şahıs da evine tekrar dönmüş olabilir. Lord Anubis'ten yardım isteyebilirsiniz.

Bazı varlıklar, belirli bölgelerle daha fazla bağ kurar, bu yüzden de bu alanlara giren kişiler o varlığa daha da açılır. Yani bu şahıs kendi eviyle doğal olarak bir bağ kurduğu için, ölünce de oraya yerleşen kişilerin de onu görebilmesi daha olası bir hâl almaktadır.

İyi geceler.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back