Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Uyku Problemi

Xerxes547

Member
Bu günlerde uyku problemi çekiyorum normalde başımı yatağa koysam max 1 saate uyurum.
ama şimdi uyuyamıyorum.bir hafta önce internete bu wicca tarzı ufak bir büyü yapmıştım yaptığımda beri uyuyamıyorum sabah saatlerinde 7-8 gibi uykuya dalıyorum. benim için önerebileceginiz uyku çalışması varmı?
Odamı arındırdım,kendimi arındırdım çözüm işe yaramadı napabilirim? gerçekten canımı sıkmaya başladı bu durum.
Esenliklerle

Xerxes547 said:
Bu günlerde uyku problemi çekiyorum normalde başımı yatağa koysam max 1 saate uyurum.
ama şimdi uyuyamıyorum.bir hafta önce internete bu wicca tarzı ufak bir büyü yapmıştım yaptığımda beri uyuyamıyorum sabah saatlerinde 7-8 gibi uykuya dalıyorum. benim için önerebileceginiz uyku çalışması varmı?
Odamı arındırdım,kendimi arındırdım çözüm işe yaramadı napabilirim? gerçekten canımı sıkmaya başladı bu durum.
Esenliklerle

Kenaz runu, adaçayı. Bunlar vücudunuzu rahatlatıp uyumanıza yardımcı olabilir

Yatakta uzanırken ya da öncesinde telefon ile ilgileniyor musunuz? Eğer öyle ise bunu yapmayın.

Yattığınızda kendinize 10-20 kez "Rahat bir şekilde, kolaylıkla uykuya dalabiliyorum." diyerek öz hipnozda bulunabilirsiniz . Hafif bir transa girerek gevşeyebilirsiniz ve nefesinize odaklanabilirsiniz bir süre.

Ama ana neden telefon, bilgisayar ile ilgileniyorsanız onlardır. Bunlarla normal uyku saatinizden 1 saat önce etkileşimi kesin, ister kitap okuyun isterseniz boşluk meditasyonu gibi çalışmalar yapın.

Verdiğiniz tavsiyeler için teşekürler ama bende maalesef işe yaramadı. Yataktayken teknolojik aletleri kullanmam.uyku geliyor yatakta ama yatamıyorum bir uykuya dalamıyorum bunun sebebi büyük ihtimal önceden yaptığım büyü odayı temizledim,kendimi temizledim işe yaramadı napmalıyım? gerçekten artık aşırı bir duruma geldi yatakta 2,3 saat dolanıyorum uykum gelmiyor ama okulda 10 dk uykuya dalıyorum.sizce napmalıyım tavsiyesi olan varmı?
Esenliklerle

Xerxes547 said:
Verdiğiniz tavsiyeler için teşekürler ama bende maalesef işe yaramadı. Yataktayken teknolojik aletleri kullanmam.uyku geliyor yatakta ama yatamıyorum bir uykuya dalamıyorum bunun sebebi büyük ihtimal önceden yaptığım büyü odayı temizledim,kendimi temizledim işe yaramadı napmalıyım? gerçekten artık aşırı bir duruma geldi yatakta 2,3 saat dolanıyorum uykum gelmiyor ama okulda 10 dk uykuya dalıyorum.sizce napmalıyım tavsiyesi olan varmı?
Esenliklerle

Uyku düzeniniz bozuldu çünkü büyüyü hala siz büyütuyorsunuz. İlk önce düşündüğünuz sebebi kafanızdan silin gerisi hallolur. Benim de çok uyku düzensizliklerim oldu ama bunu sorun olarak ele alabilecegim kadar bana zararı yoktu. İşlerime uygun bir şekilde olana kadar - eğer istediğimde uyuyamıyor isem- uzun bir süre uykusuz kalıp böyle yoluna koyuyordum, siz yaptınız mı ya da işe yarar mı bilemem ama size en yararı olacak şey başta yazdığım cümleyi anlamanizdir

Yani tüm gece uyumuyorsunuz ve okulda uykunuz geliyor... Bunda ilginç bir şey yok. Farklı pratikler deniyorsunuz anlaşılan. İhtiyacınız olan tüm bilgiler burada. Büyü için gerekli olan yöntemler burada. Araçlara ya da havalı sözlerin kullanımına gerek yok büyü yaparken. Tek ihtiyacınız olan enerjileri yönlendirebilecek bir zihin ve güçlü bir ruh.

Kullandığınız "büyü" ne büyüsü bilmiyorum. Ancak sorununuzun negatif enerjilerden kaynaklandığını düşünüyorsanız, Algiz ile koruma yapabilir, Surya veya Raum mantraları ile temizlenebilirsiniz.

Temizlenmek için 4 kez auranıza, 4 kez enerji bedeninize, 4'er kez 7 ana çakranıza (Taçtan; Kök çakrasına) sırasıyla Raum veya Surya titretin. Mantralardan birini seçin ve kullanın sadece. Mantrayı titretirken titrettiğiniz bölgeleri altın-beyaz enerjiler ile kaplayın ve temizlendiğini, arındığını irade edin.

Korunma için
18 veya 36 kez auranıza Algiz Rününü titretin. Bunu yaparken auranızın altın-beyaz yoğun enerjiler ile parladığını imgeleyin. Sonra 8 kez afirmasyonu söyleyin:

"Algiz Rününün enerjileri, beni tüm negatif enerjiler, düşünce formları ve lanetlerden tamamen koruyor."

-1 Kez AUM titretin ve kendinizi bir süre daha altın-beyaz yoğun enerjiler içinde imgelemeye devam edin.

Çalışmalarınıza ay boşluktayken başlamayın! Satanik Takvimde ayın boşlukta olduğu zamanları bulabilirsiniz.

Bir SS değilsiniz sanırım, eğer her yerden bir şeyler öğrenip kullanma gibi bir düşünceniz varsa bu sizin canınızı gerçekten yakar. Özellikle işin içine melekler, yhvh giriyorsa. Bu konuda bu yazıya bir göz atın.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back