Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Meditasyonlar Hakkında Soru

hendeskap

New member
40 günlük meditasyon programında sabah ve akşam yapmamız gereken meditasyonlar hakkında bir sorum var.

Akşam yapmamız gereken meditasyonları gece yarısından önce yapmam pek mümkün değil bu sebeple akşam yapmam gereken meditasyonları gece yarısından sonra 2-3 gibi yapsam bir sorun olur mu? Gece yarısından sonra yaptığım için yaptığım meditasyonlar bir sonraki güne mi sayılır yoksa aynı gün içerisine mi dahil olur?

Benim bildiğim kadarıyla da güneş doğduktan batana kadar sabah, güneş battıktan tekrar doğana kadar da akşam olarak sayılıyor ama yine de teyit etmek istedim. Okulum olduğu için sabah meditasyonlarımı uyandıktan sonra elimi yüzümü yıkayıp direkt yapmak istiyorum akşamkileri de gece yarısından önce pek müsait olamadığımdan dolayı 2-3 gibi yapmayı ve aynı zamanda RTR'larımı da bu saatlerde yapmayı düşünüyorum.

hendeskap said:
Benim bildiğim kadarıyla da güneş doğduktan batana kadar sabah, güneş battıktan tekrar doğana kadar da akşam olarak sayılıyor ama yine de teyit etmek istedim. Okulum olduğu için sabah meditasyonlarımı uyandıktan sonra elimi yüzümü yıkayıp direkt yapmak istiyorum akşamkileri de gece yarısından önce pek müsait olamadığımdan dolayı 2-3 gibi yapmayı ve aynı zamanda RTR'larımı da bu saatlerde yapmayı düşünüyorum.

Evet, bu şekilde yapabilirsiniz. Güneş doğana kadar vaktiniz var, doğduktan itibaren diğer gün başlamış oluyor.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back