Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Takıntılı Birinin Büyüsünden Korunmak

Esenlikler.

Vaktinde birliktelik yaşadığım biri var. Ve bu kişi bana fazla takıntılı. Bu kişinin bana aşk büyüsü yapmasından korkuyorum. Eğer ki yaparsa bir SS olarak beni etkiler mi? Meditasyonlarımı yapıyorum. Ama o kişinin de vaktinde Satanist olduğunu biliyorum fakat SS miydi Kitapçı mıydı bilmiyorum.

İyi Günler.

Esenlikler,

Tanrıların doğrudan iradenize karşı yapılan bir büyüde ekstra koruma sunacağını düşünüyorum, ancak yine de genel bir prensip olarak Koruma Auranızı sıkı tutun.

SS içinde kargaşa yaratanlar Beelzebul Baba tarafından cezalandırılır. Hiçbir SS'in, hiçbir SS üzerinde büyüsel bir etkisi olamaz. Bu açıdan endişelenmeyin.

İyi günler.

Bright Truth said:
Esenlikler,

Tanrıların doğrudan iradenize karşı yapılan bir büyüde ekstra koruma sunacağını düşünüyorum, ancak yine de genel bir prensip olarak Koruma Auranızı sıkı tutun.

SS içinde kargaşa yaratanlar Beelzebul Baba tarafından cezalandırılır. Hiçbir SS'in, hiçbir SS üzerinde büyüsel bir etkisi olamaz. Bu açıdan endişelenmeyin.

İyi günler.
Nası yani, benim bildiğim kadarıyla Tanrılar gücümüz yetmiyosa kişisel olarak tarafımıza yapılan saldırılara karşı da koruma sağlıyolar, doğru değil mi ? düşman da aynı şekilde griler veya reptilianlar tarafından korunmuyo mu?

yehofcker said:
Nası yani, benim bildiğim kadarıyla Tanrılar gücümüz yetmiyosa kişisel olarak tarafımıza yapılan saldırılara karşı da koruma sağlıyolar, doğru değil mi ? düşman da aynı şekilde griler veya reptilianlar tarafından korunmuyo mu?

Esenlikler,

Evet, koruma sağlıyorlar, sadece "ekstra" koruma sağlayabileceklerini söylemiştim. Yine de kişi kendisini de her zaman için korumalıdır. Koruma aurası, tehditten bağımsız her gün yapılmalıdır.

İyi geceler.

Bright Truth said:

Esenlikler,

Evet, koruma sağlıyorlar, sadece "ekstra" koruma sağlayabileceklerini söylemiştim. Yine de kişi kendisini de her zaman için korumalıdır. Koruma aurası, tehditten bağımsız her gün yapılmalıdır.

İyi geceler.

Pardon ben yanlış okumuşum, anlayışınız için teşekkür ederim.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back