Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Satanizm hakkında sorularım

Freyaa

New member
Esenlikler neredeyse 5-6 aydır SS'yim ama artık inanmıyorum ama hala yakınım aklımda bir sürü soru var ama cevaplarını ne kadar arasamda bulamıyorum hepsi sahte gelmeye başladı birkaç soru soracağım

1. Yahudilerin insan olmadığını nereden biliyoruz taç çakraların olmadığını Türkiye forumlarında hayatında yahudi Gören var mı? Nasıl taç çakralarinin olmadığına inanabiliriyoruz bilimsel açıdan Yahudilerin insan olmadığıyla alakalı hiçbir kaynak bulamadım

2. Tanrılara konuşmak bunun kanıtı nedir sarkaç gibi nesneler hakkında internette bir tane bile makale yok yada ben bulamıyorum ya Tanrı diye farklı bir varlıkla konuşuyorsak

3. Tanrıların kanıtı nedir şeytan gerçektir yazısı kesinlikle yeterli değil yeterli olsa da Şeytan'ın kanıtı olamaz o varlıkların şeytan olduğunu nereden biliyoruz hiçbir kanıt bulamadım bu konu hakkında

4. Tanrılar nasıl pagan tanrıları olabilir bunun kanıtı nedir

5. Satanizm paganizmse neden inancımızı Neolaştiriyoruz neden kurban inancımız yok Yada diğer şeyler

6. Satanizmdeki Ruhaniyet doğu Ruhaniyetini batıya uyarlamak değil mi

7. Uzaylılar bir teori değil mi bilimsel olarak kanıtlanmış değil ve düşman dediğimiz şeyin kanıtı ne

8. Tanrıların dünyaya indiğinin kanıtı nedir

9. Paganizm kökenli bir din nasıl sol el olabiliyor

Cevaplarsanız çok sevinirim

Ophelia_ said:
Esenlikler neredeyse 5-6 aydır SS'yim ama artık inanmıyorum ama hala yakınım aklımda bir sürü soru var ama cevaplarını ne kadar arasamda bulamıyorum hepsi sahte gelmeye başladı birkaç soru soracağım

1. Yahudilerin insan olmadığını nereden biliyoruz taç çakraların olmadığını Türkiye forumlarında hayatında yahudi Gören var mı? Nasıl taç çakralarinin olmadığına inanabiliriyoruz bilimsel açıdan Yahudilerin insan olmadığıyla alakalı hiçbir kaynak bulamadım

2. Tanrılara konuşmak bunun kanıtı nedir sarkaç gibi nesneler hakkında internette bir tane bile makale yok yada ben bulamıyorum ya Tanrı diye farklı bir varlıkla konuşuyorsak

3. Tanrıların kanıtı nedir şeytan gerçektir yazısı kesinlikle yeterli değil yeterli olsa da Şeytan'ın kanıtı olamaz o varlıkların şeytan olduğunu nereden biliyoruz hiçbir kanıt bulamadım bu konu hakkında

5. Satanizm paganizmse neden inancımızı Neolaştiriyoruz neden kurban inancımız yok Yada diğer şeyler

7. Uzaylılar bir teori değil mi bilimsel olarak kanıtlanmış değil ve düşman dediğimiz şeyin kanıtı ne

Sadece 1 e cevap vereceğim geri kalanlar uzun sürer ve bana kalırsa bunu cevaplamak bazı taşları yerine oturtmanıza yardım eder.
Yahudiler fiziksel anlamda burunları hariç normal bir insana benziyorlar haliyle yahudiler insan değildir sözünün kanıtı biyolojik bir şey olamaz.Ancak bu kanıtın olmadığı anlamına da gelmez.
Dünyadaki istisnasız bütün dinler çok tanrılıydı ancak Yahudiler bütün insanlığa tek tanrılı din kazığını attılar(birkaç gün içinde islamın yahudilik olduğunun kanıtlarını burada paylaşacağım).Bu tek tanrılı din İslam Hristiyanlık ve Yahudilik üçlüsünden ibaret değil.Mısırda akhenaton döneminde aton tek tanrılı sisteme geçildi. Aton ⇒Adon⇒Adonai(bağlantıyı yakalamışsınızdır diyerek diğer konuya geçeceğim)
Satan/SaTaNaMa kelimesi.Satanama mantrası doğuda meditasyonlarda kullanılırdı.Herhangi bir arama motoruna SaTaNaMa yazarsanız ne demek istediğimi anlarsınız.Aynı şekilde Satanama kelimesi de Avrupa dillerine Satan ve varyasyonlarıyla geçmiştir(Türkçeye de Şeytan)
İngilizce Satan
Almanca Satan
Fransızca Satan
Ermenice Satanan(okunuş esaslı)
Gürcüce Satana
Bu SaTaNaMa mantrasıyla bağlantılı olan Satan gôrüldüğü üzere pek çok dilde Satan şeklinde geçmiştir.Ve bu SaTaNaMa mantrası sağlığı pozitif etkilemektedir
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3903052/
(Kirtan kirya bölümü)
Sağlığı pozitif etkileyen bu mantra bütün dillerde rağbet görüyor ancak İbranicede Satan(Şatan) düşman demek.
Yani Yahudiler çok tanrılı sistemimizi yıktılar aynı zamanda Satan/SaTaNaMa ya karşı açıkça bir savaş açtılar.SaTaNaMa,yani Şeytan bizim Tanrımızdır.Onların ise düşmanı

Siyasette de otu boku yiyip kendilerini çentik gibi gösteriyorlar.Çok basit bir örnek obama.kimde sorsak Obama'ya zenci der ancak Obama bir yahudi.Yahudiler tarafından eğitildi,Yahudiler tarafından başa geçirildi ve Yahudilerin istekleri doğrultusunda hareket etti.

Bu ırkın bu yüzden insan olmadığını söylüyoruz.Satanama/Şeytana savaş açtıkları için ve centil kılığına girip insanların anasını ağlattıkları için.

Yorumunuz için teşekkürler ama kafamda hiçbir şey oturmadı aynı metnin farklı hallerini bin bir kere okudum yine de teşekkürler

Ophelia_ said:

Esenlikler,

1- Kendileri söylüyorlar. Bizzat Haham Laitman, ünlü bir Kabalacı haham, kendilerinin "insanlığı düzeltmek" için yollanan bir tür olduklarını açıkça beyan ediyor.

Ayrıca kabalistik ruh tasvirlerine de bakabilirsiniz, bu ruh tasvirleri aslında Yahudi ruhunu göstermektedir, ve Centil tasvirlerinden epeyce farklıdır.

Son olarak, İsrail'de vatandaşlık almak için yapılan DNA testleri de cabası.

Daha birçok çılgınlık görebilirsiniz. "Tek bir tanrı var" ve bütün insanlık bunu bilmezken, 6 bin yıl boyunca Yahudilere peygamber mi yolladı? Üstüne üstlük "En üstün ırk Yahudilerdir, Centilleri köle yapın." mı dedi? Hangi güruh, kendi "günahlarını", düşman gördüğü varlıklara yollar? Tavuklara günah yükleme işlemini yapar?

2- Bunu gelişmiş bir ruh kavrayabilir. Dediğiniz şey başlarda kaçınılmazdır, ancak geçmişten beri var olan güç sözcükleri bunun için varlar. Zamanla alakalı tanrılarla aranızdaki bağ güçlenecek, onlarla olan ilişkiniz gelişecek, ve ayrıca genel olarak ruhun ve zihnin güçlenmesiyle de ayırt edebilme yetisine erişeceksinizdir.

3- Bunun hakkında sürekli etimolojik kanıtlar paylaşılıyor. Sitedeki son yazılara biraz bakabilirsiniz, daha fazla kanıt da var.

4- Aynı şekilde etimolojik ve mitolojik kanıtlar.

5- Çünkü orijinal pagan dinlerinde de yoktu. Bir düşünün, tüm yazılarınız yakılıyor, çarpıtılıyor, sonra Haham Şimon size çıkıp "Oyy veeey, senin ataların kurban veriyordu!" diyor. Hâlbuki eskiden atalarımız, mitolojileri anlayabilmek için sözlüklere sahipti, rahiplerimiz vardı. Şimdi ne bunları anlayabilecek rahipler kaldı, ne de kendi başımıza çözümleyebileceğimiz kaynaklar.

6- Hayır. "Doğu ruhaniyeti", "batı ruhaniyeti" gibi bir şey söz konusu değil. Teknik aynı teknik, değişen şey güç sözcükleri. Herr Himmler ve Thule Organizasyonu da aynı şekilde hem Hindistan'dan bilgiler getiriyorlardı, hem de rünleri diriltmeye çalışıyorlardı.

Aslında Herr Himmler'in Hindistan'dan bilgi getirebilmesi bile kendisinin Hindu yogilerce ne kadar saygı duyulduğunun bir göstergesidir. Eğer arada bir bağlantı olmasaydı, ser verip sır vermemiş bu insanlar Herr Himmler ile Herr Hitler'e "tanrılarımızın avatarları" demezlerdi.

7- Hayır aslında, sayısız UFO kaydı ve şahit kişi bulunuyor.

8- Sol el inancı değiliz. Sağ el, sol el gibi bir şeye inanmıyoruz. Evet, ruhani gelişim kişiseldir, ancak buradaki Tanrıların rehberliğinin de farkındayız.

İyi geceler.

Ophelia_ said:

2. Soru: Eğer tanrıları bilmek istiyorsan gel sen de konuş onlarla, hatta eğer sarkaç yetmediyse oujia tahtası kullan, o da yetmedi astral duyu kas meditasyon kas sırf kendi gözünle de gör tanrıları, eğer hâlâ inanmayacaksan ve inanmak istemiyorsan sana Atatürk'ün yaşamış olduğunu bile kanıtlayamayız, belge göstersek sahte dersin, ses ve videoya photoshop ülkeye baksan başkası kurdu der her türlü kılıf uydurursun inanmak istemesen.

belki bu yönetmlerle onunla konuşmuyorsak yazıyorum ne diyorsunuz

Bright Truth said:
Ophelia_ said:

Esenlikler,

1- Kendileri söylüyorlar. Bizzat Haham Laitman, ünlü bir Kabalacı haham, kendilerinin "insanlığı düzeltmek" için yollanan bir tür olduklarını açıkça beyan ediyor.

Ayrıca kabalistik ruh tasvirlerine de bakabilirsiniz, bu ruh tasvirleri aslında Yahudi ruhunu göstermektedir, ve Centil tasvirlerinden epeyce farklıdır.

Son olarak, İsrail'de vatandaşlık almak için yapılan DNA testleri de cabası.

Daha birçok çılgınlık görebilirsiniz. "Tek bir tanrı var" ve bütün insanlık bunu bilmezken, 6 bin yıl boyunca Yahudilere peygamber mi yolladı? Üstüne üstlük "En üstün ırk Yahudilerdir, Centilleri köle yapın." mı dedi? Hangi güruh, kendi "günahlarını", düşman gördüğü varlıklara yollar? Tavuklara günah yükleme işlemini yapar?

2- Bunu gelişmiş bir ruh kavrayabilir. Dediğiniz şey başlarda kaçınılmazdır, ancak geçmişten beri var olan güç sözcükleri bunun için varlar. Zamanla alakalı tanrılarla aranızdaki bağ güçlenecek, onlarla olan ilişkiniz gelişecek, ve ayrıca genel olarak ruhun ve zihnin güçlenmesiyle de ayırt edebilme yetisine erişeceksinizdir.

3- Bunun hakkında sürekli etimolojik kanıtlar paylaşılıyor. Sitedeki son yazılara biraz bakabilirsiniz, daha fazla kanıt da var.

4- Aynı şekilde etimolojik ve mitolojik kanıtlar.

5- Çünkü orijinal pagan dinlerinde de yoktu. Bir düşünün, tüm yazılarınız yakılıyor, çarpıtılıyor, sonra Haham Şimon size çıkıp "Oyy veeey, senin ataların kurban veriyordu!" diyor. Hâlbuki eskiden atalarımız, mitolojileri anlayabilmek için sözlüklere sahipti, rahiplerimiz vardı. Şimdi ne bunları anlayabilecek rahipler kaldı, ne de kendi başımıza çözümleyebileceğimiz kaynaklar.

6- Hayır. "Doğu ruhaniyeti", "batı ruhaniyeti" gibi bir şey söz konusu değil. Teknik aynı teknik, değişen şey güç sözcükleri. Herr Himmler ve Thule Organizasyonu da aynı şekilde hem Hindistan'dan bilgiler getiriyorlardı, hem de rünleri diriltmeye çalışıyorlardı.

Aslında Herr Himmler'in Hindistan'dan bilgi getirebilmesi bile kendisinin Hindu yogilerce ne kadar saygı duyulduğunun bir göstergesidir. Eğer arada bir bağlantı olmasaydı, ser verip sır vermemiş bu insanlar Herr Himmler ile Herr Hitler'e "tanrılarımızın avatarları" demezlerdi.

7- Hayır aslında, sayısız UFO kaydı ve şahit kişi bulunuyor.

8- Sol el inancı değiliz. Sağ el, sol el gibi bir şeye inanmıyoruz. Evet, ruhani gelişim kişiseldir, ancak buradaki Tanrıların rehberliğinin de farkındayız.

İyi geceler.
Esenlikler yazınız için çok teşekkürler ama 4 ve 3. Sorular icin hala cevap bulamıyorum kaynak atar mısınız sitede ki yazılara da baktım yeterli değildi tarihsel ve bilimsel kanıtlar atabilir misiniz Etimolojik kanıtlar da yeterli değil kaynak atarsanız çok sevinirim

Ophelia_ said:
Esenlikler yazınız için çok teşekkürler ama 4 ve 3. Sorular icin hala cevap bulamıyorum kaynak atar mısınız sitede ki yazılara da baktım yeterli değildi tarihsel ve bilimsel kanıtlar atabilir misiniz Etimolojik kanıtlar da yeterli değil kaynak atarsanız çok sevinirim

Esenlikler,

Leydi Astarte'nin hiyeratik bilgi sayfasını okumanızı öneriyorum. Orada bir sürü bağlantı (örneğin İrlanda mitolojisindeki kadim, sarı saçlı ve yılanla ilişkilendirilmiş bir halk) gösteriliyor. Benzer bir halk olarak Annunakiler, Sümerlerde karşımıza çıkıyor. Aynı şekilde sitemizde yine bu tarz sayısız sayfa var. Size "bu sayfaya bakın" demek isterdim ancak genel olarak her köşede görülebilir.

Meditasyonlarımızda Sümer isimlerini, Yunan isimlerini, Mısır isimlerini, Sanskritçe mantraları, rünleri ve yine sayısız eski kültürlerle ilişkili güç sözcüğünü kullanıyoruz. Eğer endişelendiğiniz gibi farklı tanrılar olsaydı mantıken birisi çıkıp bunu bize çoktan açıklardı.

SaTaNaMa'nın ""genetiği"" gençleştirdiğine ilişkin bilimsel bir makale: https://wholesomeresources.com/1862/1862/?sfw=pass1668724834

Gördüğünüz üzere, Magnum Opus amacımız ile uyumlu ve İnsanlığın Yaratıcı ve Ölümsüz tanrısına yaraşır bir işlev. Yani hiçbir şekilde bir çelişki yok. Aydınlanmış yogiler bile en güçlü mantranın "SaTaNaMa" olduğunu söylerler ve yüzlerce yıldır brahmanlar arasında bu bilgi aynı şekilde kalmıştır. Bu da "Benim Adım Gerçektir/Ben Gerçeğim" gibi anlamlara gelmektedir. Bu Yogiler tarafından "en üst" olarak değerlendirilmiş mantrayı defalarca ve defalarca kez tekrarlamış Rahiplerimiz veya yakın gelişmişlikteki kardeşlerimiz, sizce bu "Gerçek Kimlik" farklı bir şey olsaydı çoktan keşfetmez miydi?

Yine aynı şekilde Sanat Kumara, Ebedi Gençlik demektir. Satanama-Sanat-Satanas-Wodanaz ilişkisini kurmuş olmalısınız...

İyi geceler.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back