Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Düşünce Formu

Xerxes547

Member
1.Hizmetçi formunu yaratığım gibi görebilirmiyim yoksa belirli bir süre geçmeli mi?
2.Hizmetçi formunu nasıl geliştirebilirim?
3.Hizmetçi forumları hastalana bilir mi?
4.Kara kitap yazmak istiyorum ama bu kitap somut olmasını istiyorum,çünkü daha verimli oluyor benim için. malum yaşadığımız ülke dolayısıyla bu zor napmalıyim? demek istediğim kitapı yazarken ailemin normal karşılaması ve bana karşı bir yargı oluşturmaması yada bana karısmaması bunun için önerebileceğiniz çalışma varmı?
5.Bazen birşeyler demek veya yapmak istiyorum birileri engel oluyor sizce kimler? yani nebilim bilimsel açıklaması vardır illaki de bazen gerçekten garip oluyor sizce sebebi nedir? başıma belirli olaylar geliyor ve beni daha doğru yola iletiyor.sizce sebebi nedir?
6.Tanrılarla reptilyanların masaya oturmayacaklarına dair elimizde veri varmı? sonuçta biz tanrıların oluşturduğu varlıklarız yarın tanrıların ve reptilyanların barış yapmıycana dair elimizde delil varmı? hakaret vb şey anlamında sormuyorum biliyorsunuz dünyada kimler kimlerle masaya oturuyor 2 tarıfında çok şey kaybetmesine rağmen.
Esenliklerle

Alena666 said:
Xerxes547 said:
1.Hizmetçi formunu yaratığım gibi görebilirmiyim yoksa belirli bir süre geçmeli mi?
2.Hizmetçi formunu nasıl geliştirebilirim?
3.Hizmetçi forumları hastalana bilir mi?
4.Kara kitap yazmak istiyorum ama bu kitap somut olmasını istiyorum,çünkü daha verimli oluyor benim için. malum yaşadığımız ülke dolayısıyla bu zor napmalıyim? demek istediğim kitapı yazarken ailemin normal karşılaması ve bana karşı bir yargı oluşturmaması yada bana karısmaması bunun için önerebileceğiniz çalışma varmı?
5.Bazen birşeyler demek veya yapmak istiyorum birileri engel oluyor sizce kimler? yani nebilim bilimsel açıklaması vardır illaki de bazen gerçekten garip oluyor sizce sebebi nedir? başıma belirli olaylar geliyor ve beni daha doğru yola iletiyor.sizce sebebi nedir?
6.Tanrılarla reptilyanların masaya oturmayacaklarına dair elimizde veri varmı? sonuçta biz tanrıların oluşturduğu varlıklarız yarın tanrıların ve reptilyanların barış yapmıycana dair elimizde delil varmı? hakaret vb şey anlamında sormuyorum biliyorsunuz dünyada kimler kimlerle masaya oturuyor 2 tarıfında çok şey kaybetmesine rağmen.
Esenliklerle

Esenlikler,

1- Elemental yaratabildiyseniz 3. Gözünüz yeterince açıktır, Bu yüzden evet görebilirsiniz.

2- Ona emirler vererek ve enerji yükleyerek.

3- Büyük ihtimalle hayır.

4- Kitabı saklayabilirsiniz. Normal bir kitap gibi kitaplığınızda durabilir. Ailenize neden bunu yaptığınızı soyliyesiniz ki? Bu konuyu saklamak için bir çalışma bilmiyorum.

5- Farkındalık ya da korunma. Çoğu zaman korunduğumuz için bazı kötü şeylerin başımıza gelme ihtimali çok çok aza düşüyor. Ama 6. His de olabilir.

6- Tanrılar bizim düşündüğümüz şeyleri akıl edemeyecek varlıklar değiller. Biz ne düşünüyorsak onun 8-10 farklı versiyonunu bile düşünebilirler.

Ayrıca onları zaten ciddiye almamamız ve bazı başka sebeplerden bu durumdayız. Istilaci salyangozlar gibiler, çabuk ürüyorlar ve çabuk katlediyorlar.

Eminim ki tanrılarımız anlaşmayı düşündü ve hatta denedi fakat reptilyanlar barışçıl bir ırk değiller. Bu yüzden onlarla anlaşmak imkansız.

Kötülüğün efendileriyle anlaşma ne kadar adil ya da mantıklı olur ki? Dünya benzetmesi saçmaydı. Çünkü bir tarafta binlerce yıldır evreni, insanlığı sömüren ve onları kendi tanrılarından ayıran ırk, diğer tarafta ise bütün evren ve insanlığı kurtarmak için binlerce yıldır çalışan ve asla bıkmayan tanrılar var. Bunları hiçbir siyasetçi ya da gangster ile bir tutamayız.

Iyi geceler.

Cevaplar için teşekkürler
1. 40 günlük programı sürekli bozuyor 2,3 güne bozup tekrar başlıyorum sizce görmem ne kadar sürer ?
2.kitapı saklasam da bulurlar. Bazı büyü malzemeleri sakladığımda bile buluyorlar ,ailem müslüman.parazitler bulmaları için herşeyi yaparlar duvarın içinde gizli bölme yapsam bile bulurlar parazitler gerekli bilgiyi ailedeki kişilere veriyordur.ailemde farkında olmadan ne hikmetse? 30 yılda bir odama gelmelerine rağmen Tesadüfen buluyorlar.
Bu yüzden bir çalışma istedim.benim bildiğim bir bağlama büyüsü vardı ama ne kadar işe yarar bilmiyorum bağlama büyüsünün linkini atarmısınız?
40 günlük programı 2,3 günde bozup yapan birinin büyüsü ne kadar işe yarar?
Esenliklerle

Xerxes547 said:
Cevaplar için teşekkürler
1. 40 günlük programı sürekli bozuyor 2,3 güne bozup tekrar başlıyorum sizce görmem ne kadar sürer ?
2.kitapı saklasam da bulurlar. Bazı büyü malzemeleri sakladığımda bile buluyorlar ,ailem müslüman.parazitler bulmaları için herşeyi yaparlar duvarın içinde gizli bölme yapsam bile bulurlar parazitler gerekli bilgiyi ailedeki kişilere veriyordur.ailemde farkında olmadan ne hikmetse? 30 yılda bir odama gelmelerine rağmen Tesadüfen buluyorlar.
Bu yüzden bir çalışma istedim.benim bildiğim bir bağlama büyüsü vardı ama ne kadar işe yarar bilmiyorum bağlama büyüsünün linkini atarmısınız?
40 günlük programı 2,3 günde bozup yapan birinin büyüsü ne kadar işe yarar?
Esenliklerle

Esenlikler,

2. sorunuza cevaben "Björk" rününü kullanabilirsiniz. Kitabınızı kara bir enerjinin içinde imgeleyin. Siyah renk gizlemeye yarar.

İyi geceler.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back