Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Trans aşamasındaki tecrübelerim ve sorularım

Parzeal

New member
Esenlikler,
Trans aşamasına girdiğimde sanırım sezgisel yeteneklerim açılıyor genelde bazı şeylerin bana temas ettiğini hissediyorum örneğin çok sık başıma gelen bi durum astrale çıkmak istediğimde genelde ayaklarımdan bir şeyler beni tutuyor ellerini hissediyorum bilinçaltı ile ilgili bi durum mu bilmiyorum ama çok sık yaşadım ve artık herhangi bir korku duygusu bile oluşturmuyor bende ,sadece olumsuz değil bazı zamanlar iyi enerji veren sarılma gibi ,bir şeyin elimi tutması gibi şeylerde hissediyorum sebebi sizce nedir ve trans halini verimli nasıl kullanabilirim yani neler yapabilirim son zamanlarda bu konuda kendimi geliştirmeye başladim ve çok sıkça tecrübe ediyorum çok farklı ilginç şeyler yaşıyorum bu esnada örnekleri dediğim gibi bu temas durumları ,ilginç sesler ,trans derinliğine göre farklı titreşim yoğunluklarını hissetme gibi birde bazı zamanlarda göz kapaklarım saydamlaşırcasına önümdeki açıyı çevreyi görebiliyorum göz kapaklarım kapalı olmasına rağmen

Parzeal said:
-sebebi sizce nedir
-trans halini verimli nasıl kullanabilirim

Enerjiyi hissediyorsunuz. Biri elinizi tutmuyor ama el çakralarınızı hassaslaşıyor olabilir mesela.

Meditasyonlarınızı o halde yapabilirsiniz.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back