Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Rtr Sözü

raidenonna

New member
Benim için çok önemli bir olayın gerçekleşmesi için Tanrilarimiza dua ettim ve karşılığında da bir rtr miktarı verdim. Onlar gerçekleşmesi için yardım etti fakat bir sorun ortaya çıktı,gerçekleşen şey beni çok yoruyor.Cogu zaman eve saat 10 gibi geliyorum ve neredeyse gün aydinlanana kadar da ayrı olarak ders çalışıyorum.Eve gel yemek ye ders çalış olarak geçiyor günlük rutinim (evet meditasyon ve üzerine çalıştığım kinezileri bile yapamiyorum).Gelecek yıldan sonra bu durum bitecek ve bana koca bir yaz tatili kalacak,bu sözü o zaman gerçekleştirsem sorun olur mu?

raidenonna said:
Benim için çok önemli bir olayın gerçekleşmesi için Tanrilarimiza dua ettim ve karşılığında da bir rtr miktarı verdim. Onlar gerçekleşmesi için yardım etti fakat bir sorun ortaya çıktı,gerçekleşen şey beni çok yoruyor.Cogu zaman eve saat 10 gibi geliyorum ve neredeyse gün aydinlanana kadar da ayrı olarak ders çalışıyorum.Eve gel yemek ye ders çalış olarak geçiyor günlük rutinim (evet meditasyon ve üzerine çalıştığım kinezileri bile yapamiyorum).Gelecek yıldan sonra bu durum bitecek ve bana koca bir yaz tatili kalacak,bu sözü o zaman gerçekleştirsem sorun olur mu?

Tanrılar gerçekleştirebileceğin şeyleri ve durumları biliyor bu yüzden anlayışla karşılar yani bence sorun olmaz ama bilemiyorum.

Alena666 said:
raidenonna said:

Esenlikler,

Keşke tutamayacağın sözleri vermeseydin, boşuna söz vermeden önce düşünün ya da yapabileceğiniz kadar söz verin demiyorlar ya...

Büyük ihtimalle anlayışla karşılarlar. Ama en azından bir yarım saat bile dinine ayıramıyor musun?

Meditasyonları bir zorunluluk ya da iş olarak değil, dinlenme ve zihnini boşatma anı olarak düşün.

Ortada verdiğin bir söz var (hem de tanrılara) günde en az 1 tane bile olsa yapmaya çalış. Ama yapamazsan, orası tanrıların bileceği iş.

En azından biraz bilinçlenme yaşadın, bundan sonra yapmazsın.

İyi günler dilerim.

Normalde günlük 2 tane yapıyorum ama gerçekleşen olay,hayatımı 8 aylığına böyle etkileyecek ne yazık ki. Tanrılara daha büyük rtr sözleri de verdim ve tuttum fakat şuan olan durum çok farklı gerçekten. Sadece dinime değil uyumaya bile zaman ayıramıyorum,2de uyuduysam 7.30da kalkmam gerekiyor ve uyanma hazırlanma derken saat 8 oluyor.Saat 8de evden çıkınca bile okula zor yetisiyorum. Eski okulum için 5de kalkıyordum meditasyonumu rtrimi yapıp okula gidiyordum ve eve geldiğimde saat 2 oluyordu,yani rtr ve ders çalışma için yeterli zamanım kalıyordu fakat şuan böyle değil,böyle olacağını tahmin etmemiştim. Okulla bu durumu düzeltmek için görüşmek lazım fakat ne yapabilirler orasını bilemem.

ThanaReal said:
Esenlikler,

Tanrılara söz vermek için bir ritüel gerek mi? Tanrılara gerçekleşmesini istediğim bazı olaylar için 75 RTR söz verdim ve bunu:

"Şeytan Baba, ....'yı bana sağlarsan sana 75 RTR söz veriyorum" şeklinde bir diyalog kurarak söz verdim. Bunu Lord Satan duymuş mudur? Ritüele gerek var mı?

İyi günler.

Esenlikler,

Hayır, gerekmez. Ritüellerin yapılması önemlidir ve formalitedir, ancak imkânınız yoksa ve gönülden bir söz vermişseniz onu yerine getirmekle yükümlüsünüz, aksi türlüsü büyük bir küfür olacaktır. Sözler ve yeminler tanrılar için çok önemlidir. Yerine getirebileceğinizden emin olun.

Ayrıca lütfen Türkçe tümcenin içine "Satan" eklemeyin. Satanas veya Şeytan deyin...

İyi günler.

raidenonna said:
Alena666 said:
raidenonna said:

Esenlikler,

Keşke tutamayacağın sözleri vermeseydin, boşuna söz vermeden önce düşünün ya da yapabileceğiniz kadar söz verin demiyorlar ya...

Büyük ihtimalle anlayışla karşılarlar. Ama en azından bir yarım saat bile dinine ayıramıyor musun?

Meditasyonları bir zorunluluk ya da iş olarak değil, dinlenme ve zihnini boşatma anı olarak düşün.

Ortada verdiğin bir söz var (hem de tanrılara) günde en az 1 tane bile olsa yapmaya çalış. Ama yapamazsan, orası tanrıların bileceği iş.

En azından biraz bilinçlenme yaşadın, bundan sonra yapmazsın.

İyi günler dilerim.

Normalde günlük 2 tane yapıyorum ama gerçekleşen olay,hayatımı 8 aylığına böyle etkileyecek ne yazık ki. Tanrılara daha büyük rtr sözleri de verdim ve tuttum fakat şuan olan durum çok farklı gerçekten. Sadece dinime değil uyumaya bile zaman ayıramıyorum,2de uyuduysam 7.30da kalkmam gerekiyor ve uyanma hazırlanma derken saat 8 oluyor.Saat 8de evden çıkınca bile okula zor yetisiyorum. Eski okulum için 5de kalkıyordum meditasyonumu rtrimi yapıp okula gidiyordum ve eve geldiğimde saat 2 oluyordu,yani rtr ve ders çalışma için yeterli zamanım kalıyordu fakat şuan böyle değil,böyle olacağını tahmin etmemiştim. Okulla bu durumu düzeltmek için görüşmek lazım fakat ne yapabilirler orasını bilemem.
Tanrı aşkına, hayır! Yapma bunu kendine. Hiçbir ruhani, maddi veya manevi ara vermez, kendi başına kalıp belki hiçbir şey yapmadan durmak bile olsa kendine zaman ayırmazlık yapma. Ne çözeceğin sorular ne de alabileceğin başarılar sağlığın, dinin, psikolojin, ruhun ve zamanın kadar önemli bu kadar aşırıya kaçınca. Ki beyin öyle al kardeşim şunu diyerek zorla zorla bilgi sokulan bir şey değildir ki! En çok şey öğrendiğin sıra uyuduğun sıra mesela, beyin uyanıkken bilgileri alıp uyurken de öğreniyor. Eğer bu kadar fazla şeyi bu kadar yoğun, sıkışık ve aralıksız alırsan bir süre sonra zihninde biriken tüm o bilgiler patlar, ciddi diyorum. Biz hâlâ insanız sınırlarımız ve ihtiyaçlarımız var en temel ihtiyaçlardan bazıları da sağlıklı cinsellik ve kendine zaman ayırma, anlaşılan ikisi de yok.

Şeytan Babanın yardımı sayesinde sonunda eski rutinime geri dönüyorum.Yardımlarınız için teşekkürler.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back