Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Fransızların, Hitler'in kafatasını doğrulaması.

Rusko

New member
https://www.google.com/amp/s/m.yeniakit.com.tr/amp/haber/468515/hitlerin-esas-olum-sebebi-dogrulandi
Bu gerçek mi?

Hitler'in silah arkadaşları hala yaşıyorsa o dönemde ne gibi söylemlerde bulundu acaba?

Philip Charlier 2017 yılında 2. kez Hitler'in kafatasını kanıtladı. neden bu olayın üstünü kapatıyorsunuz?

Rusko said:
Philip Charlier 2017 yılında 2. kez Hitler'in kafatasını kanıtladı. neden bu olayın üstünü kapatıyorsunuz?

Kaynak at. Hitlerin olduğu iddia edilen bir kafatasının parçası çıkarılıyor sığınaktan. 1945te bu dünyadan fiziken ayrılmış bir adamın öldüğünü kime ait olduğu bilinmeyen bir kemik parçasıyla nasıl kanıtlamış?

Kara Güneşin Askeri said:
Pişt!

Acı,nöro-asosiyasyonu ile haddini bildirmenin inisiyatifini üzerime alıyorum.

Her kıçın kaşındığında reaktif değersiz sorularına,proaktif cevaplar aldıkça kafanın kalınlığı gitgide artıyor!

Salt Gerçeklik;Spritüel Satanizm&Nasyonal Sosyalizm Et&Tırnak teşbihi gibi TABUDUR!

Samimiyet ve cevap kotasını dolduran bu güruh'a artık asla karşılık verilmemesini ehemmiyet ile rica ediyorum.

Lanet,kan ve iliğine çöreklensin!

Kaybol!

Bu kadar sert çıkışmaya gerek yok. İnsanlara anlayış ile yaklaşmalıyız.

Akay Alaz said:
Rusko said:

Kaynak at. Hitlerin olduğu iddia edilen bir kafatasının parçası çıkarılıyor sığınaktan. 1945te bu dünyadan fiziken ayrılmış bir adamın öldüğünü kime ait olduğu bilinmeyen bir kemik parçasıyla nasıl kanıtlamış?

Kaynak Philip Charlier. Patalog adam patalog

Thersthara said:
Kara Güneşin Askeri said:
Pişt!

Acı,nöro-asosiyasyonu ile haddini bildirmenin inisiyatifini üzerime alıyorum.

Her kıçın kaşındığında reaktif değersiz sorularına,proaktif cevaplar aldıkça kafanın kalınlığı gitgide artıyor!

Salt Gerçeklik;Spritüel Satanizm&Nasyonal Sosyalizm Et&Tırnak teşbihi gibi TABUDUR!

Samimiyet ve cevap kotasını dolduran bu güruh'a artık asla karşılık verilmemesini ehemmiyet ile rica ediyorum.

Lanet,kan ve iliğine çöreklensin!

Kaybol!

Esenlikler,

Spiritüel Satanizm'i gerçek yapan şey sorgulanarak bulunmasıdır zaten. İnsan varoluşunu, evreni, bedenini sorgulamadan nasıl bulabilir ki tanrıları?

Bu kullanıcı da bizim kendimize deneyimlerimiz ve yaşantılarımız ile kanıtladığımız bilgileri ''yazılı olarak'' kanıtlamamızı istiyor. ''Benim elimde'' bahsettiği mevzu hakkında savunabileceğim bir kaynak yok. O nedenle elinde kaynağı olan birinin atmasını bekliyorum.

Satanizme ve Nasyonal Sosyalizme olan bağlılığınız bana oldukça ilham veriyor ve kalbimi ısıtıyor lakin bu kadar agresif davranmaya gerek yok. Sorgulama becerisini göstermiş bir insana ne kadar sert çıksa da daha yumuşak tepki vermeliyiz. Zİra sorgulamadan gerçek bulunamaz. SATAN antik dillerde ''Gerçek'' anlamına gelen bir isimdir aynı zamanda.

İyi geceler.

Ben ciddi bir kanıt bekliyorum. Kanıt yok ise ölmüştür.

Rusko said:

Geçen “Siz istediğiniz kadar kadar ben XY kromozomlu olsam da kendimi kadın hissediyorum diyin, 100 sene sonra kemiklerinizi bulan bilim insanları size erkek diyecek” diyen birine bir patolog çıkıp “Aslında kemiklerden erkek mi kadın mı anlamak çoğu zaman
zor. Genelde tahmin yürütüyoruz,” dedi. Savunulan şeyi geçelim ama cinsiyetini anlamak çok zorken x kişisi olduğu yüzde yüz kanıtlanabiliyor, öyle mi? İlgin varsa iskeletten cinsiyet ve yaş tayinini, mümkünatını araştır abicim. Hem zaten üstüne konuşulmuş şeyleri tekrar açmaktansa forumun arama fonksiyonunu kullanmanızı tavsiye ederim. Bir de, biz müslüman olmadığımız için insanları dinimize geçirmek için savaşmıyoruz. Gerek de yok. Ruhu aitse eninde sonunda olur, biz en fazla o arada yardım ederiz. Yani insanlar size bir şeyler kanıtlamak için ölüp bitmiyor.

https://ancient-forums.com/viewtopic.php?p=350829#p350829

Yeni Akit linki konusunda bir şey demek istemiyorum.

Pammy said:
Rusko said:

Geçen “Siz istediğiniz kadar kadar ben XY kromozomlu olsam da kendimi kadın hissediyorum diyin, 100 sene sonra kemiklerinizi bulan bilim insanları size erkek diyecek” diyen birine bir patolog çıkıp “Aslında kemiklerden erkek mi kadın mı anlamak çoğu zaman
zor. Genelde tahmin yürütüyoruz,” dedi. Savunulan şeyi geçelim ama cinsiyetini anlamak çok zorken x kişisi olduğu yüzde yüz kanıtlanabiliyor, öyle mi? İlgin varsa iskeletten cinsiyet ve yaş tayinini, mümkünatını araştır abicim. Hem zaten üstüne konuşulmuş şeyleri tekrar açmaktansa forumun arama fonksiyonunu kullanmanızı tavsiye ederim. Bir de, biz müslüman olmadığımız için insanları dinimize geçirmek için savaşmıyoruz. Gerek de yok. Ruhu aitse eninde sonunda olur, biz en fazla o arada yardım ederiz. Yani insanlar size bir şeyler kanıtlamak için ölüp bitmiyor.

https://ancient-forums.com/viewtopic.php?p=350829#p350829

Yeni Akit linki konusunda bir şey demek istemiyorum.

Yaş tayini yapmamış ki, sadece eski film ile yeni filmi karşılaştırmış. Sizlerin elinde bilimsel bir veri var mı?

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back