Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

HP Maxine ve Şeytan

Pammy

Active member
Alena666 said:
Esenlikler,

Yüksek Rahibe Maxine, Şeytan Babayla nasıl tanıştı? Tanıştığında gayet genç yaşlarda olduğunu hatırlıyorum, 14-15 diye aklımda kalmış . Şeytan Babanın onu seçmesinin bir sebebi illaki vardı fakat ona nasıl ulaştı?

O Genç yaşında HP Maxine korkmadı mı? Ve onlara nasıl inandı? Insan olan şüphe eder sonuçta.

Bununla ilgili bir yazısı varsa atabilir misiniz?

İyi geceler Kardeşlerim.

Ben adanmadan önce HPS Maxine’in bütün vaazlarını okudum. O yüzden yazı atamam. Bunlar parça parça bir çok vaazda geçiyor. Ama hayır, Satanist olmadan önce uzun bir ateistlik dönemi var. Hristiyan ailede doğmak, ergenlik ve aklın oturmasıyla ateistlik, çok sonraları ateistik Satanizm ama bir şeylerin oturmamasıyla Spiritüel Satanizm. Hatta 14-15 yaş civarı olması lazım bir cadılar bayramı partisinde başka bir kızın el falına baktığını ve olumsuz şeyler söylediğini, bu yüzden öğrenmeye başladığını (kız hatalı yorumlamış da diyor vaazında) ve sonra astrolojiyi de öğrenmeye başladığını söylüyor. Hangisi olduğunu bilmediğim bir kitap okurken ‘‘denemekten ne zarar gelir ki’’ mantığıyla gözlerini kapatıp çakrasına odaklandığını ve yaşadığı şeyle şok olduğunu da söylüyor başka bir vaazda. Geçmiş hayatlardaki gelişmişlikten gelen doğuştan yeteneği sayesinde çok hızlı ilerliyor. Babamızı ilk hissettiğinde bir tür hayalet sandığını ve ona kim olduğunu sorduğunu, sonrasında Satanizm’in karşısına çıktığını yazdığını da hatırlıyorum. Kronolojiyi karıştırmış ve ayrıntılarda hata yapmış olabilirim ama Satanizm ile karşılaştığında yetişkin bir kadın. ‘‘Neden onu seçti?’’ Kendini geçmişte kanıtlamış bir ruh olduğu için muhtemelen.

https://www.joyofsatan.org/www.angelfire.com/empire/serpentis666/SERMONS.html

Maxine vaazlarından birinde Şeytan'ın ona yaptığı şeylerden dolayı sarıldığını, Maxine'in karşılık istemeden her şeyi sadece Şeytan'ı sevdiği için yapmasını takdir ettiğini anlattığını hatırlıyorum. Hani şu ruhumu sana adarım ama sen de bana istediklerimi verirsen olayı çok yaygın ya.

Maxine ruhunu dinleyerek kendi kendine Şeytan Baba'ya geldi sanıyorum. 13 yaşında yoga yapmaya başlıyor ve omurilikten gelen biyoelektiriği ilk o zaman hissediyor. 2000lerin başında kiliseye karşı yapılan bir toplu ayine katılıyor ve bunun sonucu olarak katolik kilisesi ifşalanıyor. Tanrıları serbest bırakmayı da o zamanın birkaç ilerlemiş JoS üyesi ile orgazm enerjisini yönlendirerek yapıyorlar. Kendisi çok ilerlemiş bir ruh evet ama o bile Şeytan'ı bir sene boyunca görmediğini, görünce çok şaşırdığını çünkü kırmızı ve boynuzlu bir varlık beklediğini söylüyor.

Tanrılar için gerçekten varlığı şaşırtıcı birisi olmuş ve onu tanımak istemişler sanırım çünkü hepsi iş yerinde çalışırken ya da normal vakitlerde Maxine'i ziyaret etmiş. Onları yüzyıllar sonra serbest bırakan kişiyi merak etmişler bence. Maxine Şeytan'ın özel olarak görevlendirdiği birisi değil yani. Sezgileri çok güçlü özel bir ruh ve çok özel şeyler yapmış harika, ilham verici, güçlü bir kadın.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back