Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Rusya ve Ukrayna savaşı perspektifinde bir kaç soru

TheOnlyKing666

New member
Öncelikle esenlikler sevgili Joy of Satan topluluğu.

Rusya ve Ukrayna savaşı başlayalı 10 ay oldu neredeyse ancak burada hala insanların şahsi fayda sağlamak üzerine kafa yordukları konu başlıklarını görüyorum.
Benim şahsi düşüncem kıyamet gibi bir döneme giriyoruz. Çok ağır enerjiler seziyorum, herşeyin ucundayız gibi geliyor.

Rusya ve Ukrayna meselesinde bizlerin safı neresidir?
Sizler kendinizi bu savaş büyüdüğünde tam olarak nerede konuşlandıracaksınız?
Türkiye için inanılmaz hayati bir döneme girmiş bulunmaktayız bu konu hakkında gelecekten bir öngörü verebilecek birisi var mıdır?
Yahudilerin Aşı, Böcek burger, Covid salgını ve paralelinde savaş ve kıtlık çıkarma arzusu bekledikleri Mesihin İstanbuldan gelmesi gibi rivayetlerin bir arkaplanı ve tutarlı yanı var mıdır?

Cevaplarınızı bekliyorum.
Selam ve sevgilerimle.

Esenlikler,

Rusya ve Ukrayna savaşı, aslında 2 Yahudi olan Zelensky ile Putin'in savaşıdır. Tabii ki düşman sürekli savaş çıkarmayı arzuluyor ve çeşitli ülkeler üzerinden bunu gerçekleştirmeye çalışıyor, ve yapabilirse 3. Dünya Savaşı'na evirip bir distopya kurmayı arzuluyor, ancak Savaş Çıkmasını Engelleme RTR'larımız ve son zamanlarda yaptığımız takvimlerdeki diğer RTR'lar ile birlikte buna karşı savaşıyoruz.

Savaşın bitmesi için bu Yahudilerin resmî makamlardan indirilip yerlerine düzgün, halkını umursayan Centil liderlerin geçmesi gerekiyor. Sudan nedenlerle savaş çığırtkanlığı yapan Yahudiler, sadece halklarına zarar veren parazitlerdir, ve tek istedikleri savaşlar yoluyla Yahudi Dünya Düzeni'ni kurmaya çalışmak, ölüm enerjisi yükseltmek ve benzeri nafile çabalardır.

İyi geceler.

Yaşananlar sürpriz olmaktan uzak ve söz sahibi olanların bile bile girdiği bir yol, bu thread’da yaklaşık 10 akademisyen, politikacı vb. (biri cohen soyadlı) 1996-1997’den başlayarak yaptıkları Rusya-Ukrayna savaşı(!) tahminleri var. https://twitter.com/RnaudBertrand/status/1498491107902062592?s=20&t=ZIWbwCNtVvRl_C6X5-smMA

Konuya ilgili olanlar anlar, Ukrayna ve Rusya arasında olanlar birbirlerinin tepkilerini öğrenmek için yapılıyor biraz da, sınırları nereye kadar zorlayabilirim, diğerleri ne yapacak, dünyanın tepkisi ne gibi gibi. Çünkü Rusya’nın bölge üzerindeki iddialarına dünyanın verdiği tepki Çin’in mesela Tayvan hakkında ne yapacağını şekillendirecek, asıl önemli olan bu.

Söylenecek çok şey var ama bunların değiştireceği bir şey yok, kimin ne yaptığı da aslında pek bir şeyi değiştirmez, aslında genel olarak değiştirilebilecek bir şey yok. Dünya savaşı bilmem ne prensinin öldürülmesinden dolayı çıkmıyor, arkalarında birikmiş bir tarih dolusu sebeple çıkıyor. Tamam Putin çığ başlatan bir çığlık atmış olabilir ama zaten o dağlara yağan tonlarca karın eninde sonunda neye sebep olacağını bilen biliyordu. Benim, senin, onun bilmesi ancak kendimizi kurtarmamıza yardımcı olur, Hollywoodvari, birilerinin dünyanın kaderini değiştirme hikayesi mümkün değil. Kollektif olarak insanların, centillerin bilinci daha yüksek seviyelere çıkana kadar bu böyle sürüp gidecek.

Dünyanın her şeyin kıyısında olması doğrudur ama bireysel anlamda bu bizi etkilemez, çünkü ortalama insan ömrü dünyanın çağ değiştireceği kısacık dönemde bile iki üç kez bitecek kadar. Bizim yapacağımız ritüellere katılmak, önce kendimizi iyiye taşımak, sonra etrafımıza bakmak. Bu arada savaş tek bir kişi olarak düşünürseniz kıyamet gibi gelebilir ama küresel anlamda zaman zaman ilerleme için arzu edilebilir bile olabilir. Niye diye sormayın, bir keresinde hoca çok mantıklı anlatmıştı ama ben anlatamam. Bunun en büyük örneği Hitler’in Almanya’sının hızlı yükselişinin 1. Dünya savaşındaki korkunç kayıplarına dayandırılması. Belki Rusya veya Çin’in çıkaracağı savaş benim için, sizin için kıyamet kopmuş gibi olacak ama yine önceki sefere benzer bir şekilde centillerin ırk bilincini oluşturacak, her şey daha iyi olacak, nereden bilebiliriz? Olmayacağını söyle biliyoruz, HP o zamanki astrolojik yerleşimlerin milliyetçiliği tetikleyici olduğunu söylemişti, şu an öyle değil. Olacak olan şey, hatta olmakta olan şey, Kova çağına giriyor olmamız ve kaos olmaması daha şaşırtıcı olurdu zaten. Kaos veya savaş korkutucu ve acı verici olabilir ama isyanlar böyle olur zaten. Kanser tümörü acısız kesip atılmaz, bebeğinin doğumu acısız olmaz, köleleştirici reptiliyan programlarına acı olmadan isyan edilmez. Belki komünist ruhlu Rusya ve Çin yönetimi altındaki centiller sonunda isyan edecek bu olayların sonunda, kim bilir?

Bizim duruşumuz konusunda, HP Beyaz’ın Beyaz’ı öldürmesine Tanrıların izni olmayacağına yakın bir cümle söylemişti. İki tarafı da destekleyemeyiz, özellikle de Yahudilerin centilleri birbirine kırdığı bir savaşta. Türkiye’nin tarafını soracak olursanız, şu an Rusya gibi duruyor.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back