Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Meditasyonları Yapmakta Zorluk Çekiyorum

ThanaReal said:
Alena666 said:
Esenlikler,

Ve uyarmadan geçemeyeceğim, sakın artık yapamıyorum ya da ''yoruldum ya sonra yaparım'' gibi düşüncelere kapılma. Çünkü "yorgunluğun" asla geçmiyor. Umudunu kaybetme ve denemeye devam et.

İyi günler dilerim.

Esenlikler,

"Yoruldum" tarzı bir şey oluyor bende ama yapmaktan vazgeçmem fakat 40 günlük programın 8. günündeyim ve meditasyonlar(AT,KA,BM,Çakra Döndürme, Tam Yogik Nefes) 1 saatimi alıyor. Aura temizleme için 1-2 dakika yazarken bende 20 dakika sürüyor. Meditasyon yaptıkça süre kısalacak mı? Ve 1 saat meditasyon yapmak beni yoruyor.

Yaptığınız meditasyonların 1 saati bulması gayet doğal aslında, endişelenmeyin. Orada 1-2 dakika demesi sizi yanıltmasın, sadece genel hatlarıyla yapıp üzerine fazla yoğunlaşmazsanız anca o kadar sürer. Eğer fark etmişseniz PDF'te AT,KA,BM için "eliniz kanda dahi olsa bunları yapın" diyor. Yani eğer acele etmeniz gerekiyorsa, fazla vaktiniz yoksa detayları atlayıp genel hatlarıyla 1-2 dakikada bile yapabilirsiniz.

Meditasyonları ne çok kısa sürede yapıp bitirin, ne de çok uzun tutarak kendinizi yorun. Süresinden çok yoğunluğu ve verimliliği daha önemli burada.

Aura Temizleme için isterseniz Surya veya Raum mantrasını 111 kez tüm ruhunuza titreterek temizleyebilirsiniz. Titreşim, neredeyse bütün durumlarda imgelemeden daha etkilidir. Bu hem daha etkili olacaktır hem de sizi fazla yormayacaktır. Ben bu şekilde temizliyorum ruhumu ve auramı, aşağı yukarı 17-20 dakika sürüyor.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back