Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Çeşitli sorularım

Sorgucu

New member
Esenlikler. Çeşitli sorularım var şimdiden teşekkürler.
(Baya uzun olmuş soru listesi bu yüzden uzunca açıklamanıza gerek yok bir kaç cümlede mantıklı ve doyurucu açıklamalarla cevap verseniz yeter. Bazı sorulara benimde cevaplarım, çıkarımlarım var ama bide sizden duymak istedim.)

Roma döneminde Tanrıları eğlendirmek için yapılan olimpiyatlarda ölümüne mücadele sonucu ölen insanlar Tanrılara kurban gidiyordu. Bu ne iştir?

Hindistanda kast sistemi diye bir düzende var aşırı baskıcı ve sert. Daha sonra İslam'ın gelişi ile düzen değişiyor bu seferde komünist gibi bir şey oluyor, sözde eşitlik geliyormuş. Yanlış anlaşılmasın herkes eşittir demiyorum. Demek istediğim şey bunların anlamı ne?

RTR'leri dünyamız kurtulsun diye yapıyoruz ama işe yaradığını spiritüel mantıkla açıklar mısınız? Ters çevirmek yok etmektir evet bunu biliyorum fakat bunun için Tevratı komple ters çevirmemiz gerekmiyor mu? Tevrat belli diziliş ile yazılmış ve tılsımlanmış bir kitap ama bunu internetten okumak ile eline alıp okumak arasında fark var. Kitap fiziksel de yanında olan veya kitabı okuyan centil'in aurasını kötü etkiliyor. İnternetten okuyunca aynı etki olmuyor. Özellikle tevratta bu var diğerlerinden daha güçlü çünkü ve diğer kitaplar öyle ya da böyle değiştirilmiş. Gerçi Tevratta Babil işgalinden sonra yok edildi ve yeniden yazıldı ama neyyse.

Eski zamanın insanları da Tevratı ters çeviriyorlardı ama bizim yaptığımız belli bir kısmını ters çevirmek. Yoksa harfleri komple ters çeviriyoruz diye mi bu kadar etki ediyor?

Bir şey daha var. Yhwh kaybetmiş ve ruhani savaşın bir kaç yıl öncesine kadar bitmiş olmasına rağmen biz hala neyin davasındayız? Eğer savaş bittiyse Tanrıların dünyaya gelmesinin sebebi düşman mı olur yoksa düşmanın geride bıraktığı ruhani düşüklük seviyesi mi? Dünyanın ruhani seviyesini yükseltebilirsek Tanrılar gelir. Düşman için de aynısı geçerli onlar bile dünyaya düşük ruhani seviyeden dolayı gelmiyor. Bunlara karşı cevaplarınız neler?

Demonlarla konuştuğunu, onlarla çalıştığını söyleyen ve enerjilerini tarif eden insanlar var onların tabiri ile demonlar enerji/kaotik varlıklardır. Hermetikler var bide. Beel ile çalıştığını ve enerjisinin ağır ve sert olduğunu söylüyor.

Yahudilikten önce centil olan pagan halklar neden birbirleri ile savaşıp kan döküyordu? O insanlar gerçeğin farkında değil miydi?

Hangi çağda Tanrılar insanlara etki etmeye başlamıştır? Paleotik, mezolitik, neolitik, kalkolitik, tunç, demir?

Sümerler yaklaşık 5 bin yıllık uygarlık ve bu dönemlerde Tanrılar fiziksel olarak bizimle beraberdi diyorsunuz. Yani 5 bin yıl öncesine kadar Tanrılar vardı sonra gittiler demek oluyor. Burası biraz karışık aslında göbekli tepede 10 bin yıllık Sümerler en eski uygarlıklardansalar bu nasıl oluyor... Neyse 5 de olsa 10 da olsa Tanrılar o dönemlerde bizimle beraberdiler ama yeteri kadar gelişmişlik gösteremediler neden? Tamam yazının icadı, yeni bir kültür yaratmaları güzel bir şey ama sonuçta Tanrılarla yan yana yaşıyorlardı...

NS'yi araştırırken hiç ırkların eşit olduklarını destekleyen şeylere rastlamadım. Kavgam kitabını da okudum ve bu konu hakkında iyi şeyler söylemiyordu. Tanıtıldığı gibi Alman üstünlükçülüğünden bahsediyordu. Bu durmun hakkında iddiaları çürütecek kanıtlar var mı? Siyasileri alt sınıf görmediği ve aralarında sorun olmadığının, LGBT üyeleriyle dertlerinin olmamasının, Alman üstünlükçülüğü yapmadıklarının araştırmaya açık kanıtlarından bahsediyorum.

Brad Pitt Yahudi değil mi neden bu kadar yakışıklı? Xd

Kendimizin yapabildiği, yaptığı deneyimleri neden kimseye anlatmamalıyız burada ki sakınca ne ? Ve ezoterik bilgiler neden ezoterik olarak saklanıyor, tüm majiye dayalı şeyler ezoterik ise JoS neden bunları paylaşıyor? JoS'unda bizimle bilerek paylaşmadığı, zamanı değil diye sakladığı ama kendisinin bildiği bilgiler var mı?

İyi hayat deneyimleri.

Esenlikler,

1- Bu olimpiyatların böyle çıktığından şüpheliyim. Zamanla giderek gaddarlaştığını düşünüyorum, ki bunun da paganizmin de son dönemlerinde bozulmasıyla ilgisi olduğunu düşünüyorum.

2- Kast sistemi olması gerekendir. Hindistan'da bilirlediğim kadarıyla yükseliş imkânsız, ki bu da başka bir bozulma. Ancak toplumu gelişmişliğine göre ayırabilmek ve bir sınıf bozulduğunda diğerindeki bozulmayı da önleyebilmek için bu sistem gerekli.

Zaten benzer seviyedeki insanların birleşmesiyle alt ırklar oluştu.

3- Kilit noktalarını ters çeviriyoruz; kalan kısmını fazla çevirmenin gereği olmayabilir, ruhani gücü daha düşük olabilir, önemli olaylar silsilesine yol açmıyor olabilir.

Eski zamanlarda bu teknik kullanılıyor muydu bilmiyorum. Ancak genel olarak bu savaşta tanrıların etkisi de büyük. Belki o zaman farklı yöntemlerle Tanrılar yardımcı olmuştur, veya aynı yöntem bir birikim istediği için bu kadar etki edememiştir.

Sonuç olarak JoS'tan öncesi de var. Bizden öncekiler de ruhani savaşta belirli bir birikim ve ilerleme gerçekleştirdiler.

4- Ben şahsen bunun Tanrıların kaynak aktarımıyla da ilgili olduğunu düşünüyorum. Yüksek Rahip Hoodedcobra666 da söylemişti, birkaç gelişmiş kişi ve Tanrılar olmasa düşmanın ruhani gücü küçümsenecek gibi değil. O dönem farklı öncelikler vardır, bu dönem burası önem kazanmıştır.

5- Dediğim gibi, savaş bitmiş değil. Astralde üstün el biz olsak da henüz insanları uyandırabilmiş değiliz. Yine de düşmanı her şeyi hızlıca hâlletmesi için zorluyoruz ve bunun da doğal olarak karmik tepkimeleri var, insanlar gitgide daha fazla düşmanın farkına varıyor.

Yüksek Rahip Hoodedcobra666'nın da dediği gibi, şimdiki odak noktamız insanları uyandırmak olmalı.

6- Eğer yükseltirsek düşman konusunda endişelenmemize gerek yok. Onlar çoktan başka gezegen arayışına girdiler. Kendileri zaten Tanrılarla doğrudan aşık atamazlar, o yüzden proxy savaşı döndürüyorlar ve yeterli enerjiyi yükseltebiliyorlar.

7- Tabii ki, ben de Şeytan'ı gördüm, boynuzları vardı.

8- Onlar dinî nedenlerden ötürü savaşmıyorlardı, politik gerekçeleri vardı.

9- İnsanlık yaratıldığında ortada başka bir tür var mıydı bilmiyorum, ancak biz yaklaşık 52 bin yıl önce yaratıldık.

10- Hayır, 10 bin yıl önce son koloni de ayrıldı. Düşman tarihimizi yok etti. Her şey çok daha eskiye uzanıyor. Kendi 6 bin yıllık tarih iddialarını destekleyebilmek için daha eskilere uzanan şeyleri bir bir yok ettiler, ancak dediğiniz gibi Göbekli Tepe gibi bazı yerler kaldı ve bunlar sayesinde bu iddiaları da yalanlanıyor.

On binlerce yaşında olan eserlerin ya yok edildiğini, ya da Vatikan'da saklandığını düşünüyorum.

Onun harici bir teknolojik gerileme de yaşandı. Mısırlılar, çok daha eski dönemlerde Ay'a gitmişti.

11- Düşman, Nasyonal Sosyalist kaynakları o kadar çok bozdu ki, Brezilya dizisi gibi ilerletmişler. Çok fazla saçma ve gülünç, ayrıca çelişen nokta da var.

O dönem propaganda amaçlı bazı şeyler söylendi ancak kesinlikle bu kadar tekrarlayıcı ve ideolojinin içine yansıyan şekilde değildi.

Sovyetlerle savaşın başladığı yıllarda Ruslara "altinsan" deniliyor, çünkü Alman halkını bir şekilde haklı davaya inandırmak istiyorlar, inançlarını ve güvenlerini sarsmak istemiyorlar. Hitler'in Rusları altinsan olarak gördüğünü sanmıyorum, ancak koca bir halkı canla başla savaşmaya ikna etmenin tek yolu bu. "Onlar sizin kardeşiniz" diyemezsiniz, çünkü Sovyetler kesinlikle Rusları böyle programlamadı ve Almanlar onların gözünde tecavüz materyaliydi.

Aynı şekilde bunun gibi istisnalar var ancak abartıldığı kadar değil ve zorunluluktan çıkmış şeyler.

12- Kişisel deneyimler ile okült bilgi ayrıdır. Evrensel okült bilgiyi paylaşmakta bir sorun yok, sonuç olarak insanlar bilgilenmeli.

Kişisel deneyimlere gelince paylaşmak iyi olmayabilir, çünkü yayılan şeyin değeri kalmaz, ve bu da zayıflatıcı etkiye neden olabilir. Lord Hermes'in de dediği gibi: "Sükut altındır."

İyi akşamlar.

Kahin said:
Kendimizin yapabildiği, yaptığı deneyimleri neden kimseye anlatmamalıyız burada ki sakınca ne ? Ve ezoterik bilgiler neden ezoterik olarak saklanıyor, tüm majiye dayalı şeyler ezoterik ise JoS neden bunları paylaşıyor? JoS'unda bizimle bilerek paylaşmadığı, zamanı değil diye sakladığı ama kendisinin bildiği bilgiler var mı?

İyi hayat deneyimleri.

Şunu anlamanı istiyorum. JoS'un arka planında bizimle paylaşılmayan bilgileri varsa bunun sebebi bilgilerin katman katman olucak şekilde paylaşılması ve doğru zamanı beklenilmesidir.

Örneğin: bir çocuğun ailesi boşanma kararı alsa bunu direkt söyleyemezler alıştıra alıştıra söylerler. Başka bir örnek vermek gerekirse: Türkiyedeki eğitim sistemi çok düşük seviyelerdeki yüksek dozda eğitim veriyor ve ben öğretmenlerden duyduğum tek şey " bu konular üniversitesi konuları yani bunu yurt dışında üniversite konuları olarak veriliyorlar, kitaplar karman çorman ve temelden almayıp direk bilgiyi veriyor yani işleri çok zor çocukların" bu yani ve bilgiyi düşük seviyede yüksek dozda vermek iyi birşey değildir. Bu yüzden JoS eğer arka planda bilgileri saklıyorsa bunun sebebi bilgilerin katman katman paylaşılması gerektiği ile ilgilidir.

İyi günler.

Kast sistemi düzgün olursa iyidir. Kölelik ve doğuştan ne isen osunculuk olmamalı. Yükseliş hak edene olmalı. Yükselmek yok düşmek var çok gaddarca. Bide o zamanın reenkarnasyon düşüncesi de bizimkisi gibi değil.

7. Cevabınız için, onların hepsinin yalancı ya da sizofren olduğunu sanmıyorum. Astral varlıklar, parazitler, belki düşmanın etkisinde ki bilerek oluşturulmuş düşünce formları bile olabilir.

8. Cevabınız için, dini nedenlerden dolayı savaşanlar da var. Ama bozulmadan dolayı diyebilirsiniz. Kabuk edilebilir. Sonuçta bir coğrafyanın Tanrısı diğer Coğrafyanın Tanrısını kendi Tanrısından alçak görüyor oysa aynı Tanrı. Gibi.

9. İçin. O zaman ilk çağlardan itibaren olmuş oluyor. 52 Bin yıl önce yaratıldık, son koloni 10 bin yıl önce ayrıldı. Reptilianlarla yaklaşık 33 bin yıldır savaşıyoruz. Karışık olaylar. Şimdi : "On binlerce yaşında olan eserlerin ya yok edildiğini, ya da Vatikan'da saklandığını düşünüyorum." Dediniz. Bu kadarının olması çok zor. Tüm dünyada, 50 bin yıldır gelişmiş insanlığın izlerini 10 bin yıla kadar zar zor çıkartmaları oldukça zor. Ama Mu kıtası, Atlantis gibi gizli, yer altı özel bölgelerde insanların yaşadığını ve en son oralar yok olunca dünyaya salındığını hesaba katarsak daha mantıklı geliyor.

Kişisel deneyimlere gelince neden paylaşmak doğru değil hala anlamıyorum. Saçma gelmiyor ama mantıklı da gelmiyor. Söylediğin zaman astrelde değeri azalır falan. Tanrılar diğer Tanrıların deneyimlerini, neler yaptıklarını bilmiyormular? Belki insan yapabildiği bir şeyi paylaşmak istiyor bu neden zararlı?

Kahin said:
Kast sistemi düzgün olursa iyidir. Kölelik ve doğuştan ne isen osunculuk olmamalı. Yükseliş hak edene olmalı. Yükselmek yok düşmek var çok gaddarca. Bide o zamanın reenkarnasyon düşüncesi de bizimkisi gibi değil.

7. Cevabınız için, onların hepsinin yalancı ya da sizofren olduğunu sanmıyorum. Astral varlıklar, parazitler, belki düşmanın etkisinde ki bilerek oluşturulmuş düşünce formları bile olabilir.

8. Cevabınız için, dini nedenlerden dolayı savaşanlar da var. Ama bozulmadan dolayı diyebilirsiniz. Kabuk edilebilir. Sonuçta bir coğrafyanın Tanrısı diğer Coğrafyanın Tanrısını kendi Tanrısından alçak görüyor oysa aynı Tanrı. Gibi.

9. İçin. O zaman ilk çağlardan itibaren olmuş oluyor. 52 Bin yıl önce yaratıldık, son koloni 10 bin yıl önce ayrıldı. Reptilianlarla yaklaşık 33 bin yıldır savaşıyoruz. Karışık olaylar. Şimdi : "On binlerce yaşında olan eserlerin ya yok edildiğini, ya da Vatikan'da saklandığını düşünüyorum." Dediniz. Bu kadarının olması çok zor. Tüm dünyada, 50 bin yıldır gelişmiş insanlığın izlerini 10 bin yıla kadar zar zor çıkartmaları oldukça zor. Ama Mu kıtası, Atlantis gibi gizli, yer altı özel bölgelerde insanların yaşadığını ve en son oralar yok olunca dünyaya salındığını hesaba katarsak daha mantıklı geliyor.

Kişisel deneyimlere gelince neden paylaşmak doğru değil hala anlamıyorum. Saçma gelmiyor ama mantıklı da gelmiyor. Söylediğin zaman astrelde değeri azalır falan. Tanrılar diğer Tanrıların deneyimlerini, neler yaptıklarını bilmiyormular? Belki insan yapabildiği bir şeyi paylaşmak istiyor bu neden zararlı?

Esenlikler,

1- Evet, kökeninde sınıflar böyle çalışmıyordu. Roma zamanında bile insanlar yükselebiliyordu, ki Yahudi sıçanları bu sayede bir avuç köleyken yükselip İmparatorluğu batıran yüksek makamlardaki parazitlere dönüştüler.

2- Bahsettiğim aslen buydu. Astralde kim bilir kaç tane "Şeytan'cık" var.

3- Hayır, bu denli bir bozulmanın çok yakın zamana kadar yaşandığını düşünmüyorum. 4 bin, 5 bin yıl öncesinden bahsediyorsak yaşandığını hiç sanmıyorum. Belki 2 bin yıl öncesinde olabilir. Yunanistan, Mısır, Mezopotamya ve Roma arasındaki dinî öge "alışverişinden" bunu görebilirsiniz.

4- Koca bir gezegeni yok eden, Mars'taki uygarlığı yeraltına süren bir teknolojiden bahsediyoruz. Tabii ki Yahudiler bunu kendi başlarına başaramazlar, ancak teknolojisi güçlü Griler yapabilir. Eğer dediğiniz gibi ana yerleşim yeri Atlantis veya benzeri bir kıta ise işleri daha da kolaylaşmıştır. Yine de o dönemde ve çok daha öncesinde Yunanistan'dan ve Mezopotamya'dan tanrılar yetiştiğini biliyoruz.

5- Bu konuda Lord Thoth'tan yardım isteyebilirsiniz. Kendisi bunu belirten tanrıydı ve okült bilimlerde oldukça bilge bir tanrıdır. Eğer mesajını ruhani yollarla alabilecek düzeyde değilseniz bile, yazı vb. şeyleri karşınıza çıkarabilir, o yüzden kendisinden yardım istemekten çekinmeyin.

İyi geceler.

Esenlikler.
Teşekkürler.
Dediğiniz gibi Lord Thoth'u davet edip yardım isteyeceğim hem tanışmışta olurum.

Forumlarda geçende kova çağına 100 yıldan uzun bir süre sonra girilecek dendi. Eskiden 2-3 yıl sonra, 2024 gibi kova çağı olacak deniyordu. Şimdi ne oldu da bu süreyi yüz yıl geriye attınız? Bundan da önce 2012 de Tanrılar dünyaya geliyor dendi ama kimse gelmedi. Astrolojik olarak kova çağı yaklaşık 100 yıl sonra oluyor evet ama ben neden sürekli bu verdiğiniz tarihler değişiyor anlamında söylüyorum. 20-30 yıl sonra Tanrılar dünyaya gelecek iddiası da yalan oldu gene.

Kahin said:
Esenlikler.
Teşekkürler.
Dediğiniz gibi Lord Thoth'u davet edip yardım isteyeceğim hem tanışmışta olurum.

Forumlarda geçende kova çağına 100 yıldan uzun bir süre sonra girilecek dendi. Eskiden 2-3 yıl sonra, 2024 gibi kova çağı olacak deniyordu. Şimdi ne oldu da bu süreyi yüz yıl geriye attınız? Bundan da önce 2012 de Tanrılar dünyaya geliyor dendi ama kimse gelmedi. Astrolojik olarak kova çağı yaklaşık 100 yıl sonra oluyor evet ama ben neden sürekli bu verdiğiniz tarihler değişiyor anlamında söylüyorum. 20-30 yıl sonra Tanrılar dünyaya gelecek iddiası da yalan oldu gene.

Kesinlik olarak böyle birşey iddia etmedik ? Ve bu 2012de tanrıların fln geleceğini ilk defa sizden duyuyorum ? Kaynak göstermek fln var mı?

Kahin said:
Esenlikler.
Teşekkürler.

Esenlikler,

Kova Çağı olayı yanlış anlaşılmadan ibaret. Yuga yine 2160 gibi başlayacak, ancak 2024'teki Plüton - Kova dönemi de yine iyi bir sıçrayış yaşatabilir. Yine de bu doğrudan insanlığın topluca SS'e girişi ve Tanrıların gelişi ile ilgisiz, yani 2160'dan önce bunlar olamaz gibi bir şey demiyoruz.

Tanrıların gelişi konusunda bu bilgi değişmedi.

2012'de böyle bir iddia ortaya atılmadı. Yüksek Rahibe Maxine Dietrich sadece "2012'de Maya takvimi bitiyor, ve bu da aynı zamanda yalanlar ve delüzyonların kırılışı anlamına geliyor." dedi. Yani 2012'den itibaren düşmanın illüzyonlarının tek tek kırılacağını söyledi.

İyi akşamlar.

Anladım, olayı yanlış anlamışım demek ki.

Yani kova çağı gelmeden önce de Tanrılar gelip altın çağı başlatabilir tamamen dünyanın gidişatı ile alakalı.

2012'den sonra düşman illüzyonlarının kırılmasına bir kaç örnek verir misin?

Kahin said:
Esenlikler.
Teşekkürler.

Esenlikler,

Sorularınızı sorma ve kendinizi anlatma biçiminizde nahoş bir kabalık ve ötekileştirme seziyorum, sanki Joy of Satan'dan değilmiş gibi konuşuyorsunuz. Bahsettiğiniz şeylere şahsen hiç denk gelmedim lâkin bu tarihlerin popülaritesi sebebiyle elbette sağda solda, 3-5 bir şey söylenmiş olabilir. Benim gördüğüm ise, bu besbelli iken bunu bilinçli bir şekilde çarpıtıp, yersiz bir imada bulunmaya çalışmanız.

Durum böyle değil ise, size samimi bir tavsiye, internet ortamında zaman zaman mesajların tonunu anlamak kolay olmuyor. Sonraki seferinizde buna dikkat ederseniz en azından tartışmalara girmemiş oluruz.

İyi akşamlar.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back