Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Çakralara Yapışan Parazitlerden Kurtulma

SonOfFreya

New member
Esenlikler kardeşler,

SS olmadan önce İbrahimi parazitlerinin bir tarikatına mensubtum (kastettiğim bu kült/tarikat: https://youtube.com/c/TheAhmadiReligionofPeaceandLight ), bu kültten bir arkadaşımla birlikte çok zor kurtulduk. Bunların kült lideri kendisini 'mehdi' ilan ederek 'dünyaya adalet ve barışı' getireceğine inanmakta. 'Soğuk vaka' cinayetleri, manipülasyon, insan ticareti, homoseksüellik, evli kadınlara cinsel istismar ve daha nice karanlık vakalara şahit olduk. Arkadaşımla okült ilimler vasıtasıyla nihayet kurtulduk, bu baştaki kült liderleri ibrahimi ifritlerle işbirliği yaptığını saptadık. Kendisi zaten 'İsa'nın kara büyü ilmiye ölüleri dirilttiğini' açıkca itiraf ediyordu. Arkadaşımla birlikte bu külte mensub iken robot gibi bizleri kullanmaya çalıştılar, ne diyorlarsa onları yapmamız gerekiyordu (onların deyimliyle farzdı). Kurtulmasına kurtuldukda.. şuan arkadaşımla halen parazitlerin saldırıları altındayız, kendisi kâbuslar görüyor. Bana hatta ilginç bir olay anlattı: 'rüyalarında korkunç surette ifritlere benzeyen kurt gördüğünü ve uzun boylu siyah giyimli bir adamın kendisini kurtardığını' anlatiyordu. Ilginç olan ise, bahsettiğim külte halen mensub olan bir kişiyle konuşuyor ve kendisini mesih ilan edenin sağ koluyla konuştuktan sonra tam uykuya dalacağı esnada aynı şekil korkunç ifritlere benzeyen bir kurt görüyor. Babamızın vasıtasıyla ve yardımıyla bizlere yol göstermenizi talep ediyoruz.

Şimdiden teşekkürler

SonOfFreya said:
Esenlikler kardeşler,

SS olmadan önce İbrahimi parazitlerinin bir tarikatına mensubtum (kastettiğim bu kült/tarikat: https://youtube.com/c/TheAhmadiReligionofPeaceandLight ), bu kültten bir arkadaşımla birlikte çok zor kurtulduk. Bunların kült lideri kendisini 'mehdi' ilan ederek 'dünyaya adalet ve barışı' getireceğine inanmakta. 'Soğuk vaka' cinayetleri, manipülasyon, insan ticareti, homoseksüellik, evli kadınlara cinsel istismar ve daha nice karanlık vakalara şahit olduk. Arkadaşımla okült ilimler vasıtasıyla nihayet kurtulduk, bu baştaki kült liderleri ibrahimi ifritlerle işbirliği yaptığını saptadık. Kendisi zaten 'İsa'nın kara büyü ilmiye ölüleri dirilttiğini' açıkca itiraf ediyordu. Arkadaşımla birlikte bu külte mensub iken robot gibi bizleri kullanmaya çalıştılar, ne diyorlarsa onları yapmamız gerekiyordu (onların deyimliyle farzdı). Kurtulmasına kurtuldukda.. şuan arkadaşımla halen parazitlerin saldırıları altındayız, kendisi kâbuslar görüyor. Bana hatta ilginç bir olay anlattı: 'rüyalarında korkunç surette ifritlere benzeyen kurt gördüğünü ve uzun boylu siyah giyimli bir adamın kendisini kurtardığını' anlatiyordu. Ilginç olan ise, bahsettiğim külte halen mensub olan bir kişiyle konuşuyor ve kendisini mesih ilan edenin sağ koluyla konuştuktan sonra tam uykuya dalacağı esnada aynı şekil korkunç ifritlere benzeyen bir kurt görüyor. Babamızın vasıtasıyla ve yardımıyla bizlere yol göstermenizi talep ediyoruz.

Şimdiden teşekkürler

Bunlardan kurtulmak için ikinizinde RTR yapmaya abanmanız lazım, etrafınızdaki parazitleri kesin bir şekilde yok etmenin en etkili yolu. Auranızı, ruhunuzu ve çakralarınızı derin temizlik yöntemi ile temizleyin (bunun hakkındaki yazı ana forumda Lydia tarafından paylaşılmıştı, arama kısmında bulabilirsiniz). Tanrılarla iletişime de geçmeyi unutmayın, bu konu için size yardım edeceklerdir ancak o bok çukurundaki herkes ile iletişimi kesin. Bu sadece ahmaklıktır, ne olacağını bildiğiniz halde iletişime geçmeye devam ediyor arkadaşınız.

Ek olarak saldırıya uğradığınız zaman bulunduğunuz yeri Satanik Alevlerle temizleyin ve onların yok olduğunu/öldüklerini imgeleyerek Vinasa mantrasını titretin.

Esenlikler unforgiven,

Sana minnettarım, çok teşekkür ederim. Tamam bunlara en kısa zamanda başlayacağım, ve arkadaşımında dikkatli olmasını teşvik edeceğim.

Tekrar çok sağol

SonOfFreya said:
Esenlikler unforgiven,

Sana minnettarım, çok teşekkür ederim. Tamam bunlara en kısa zamanda başlayacağım, ve arkadaşımında dikkatli olmasını teşvik edeceğim.

Tekrar çok sağol

Rica ederim kardeşim.

Esenlikler kardeşler,

Haftalar önce yakındığım sorunlara yönelik Unforgiven kardeşimin tavsiyeleri üzerine ruhsal uygulamaları yerine getirerek nihayetinde hafiflediğini sizlere arz etmek istedim. İçgörümü kullanarak şunun farkına vardım; 16 yaşındayken babaanemlerin evine ziyarete gitmiştik, oraya gittiğimde ruhumun daraldığını 'içsel imgelerimde' sanki ruhumun hapsedildiğini hissediyordum, birkaç hafta orada kaldık sanki işkenceler maruz kalmıştım, çok acılar çektim. Oysa ki bu durumdan muzdarip olmam sadece başlangıçtı. Gurbette ülkemize geri döndüğümde çok ağır depresyona girdim, anksiyete ve takıntılarım başladı. Bunun için doktor bana antidepresan ve benzodiyazepin türevi ilaçlar verdi. Yıllar sonra italyan okült bir kâhin ben daha mevzuyu anlatmadan yada söylemeden bana dedi ki: 'sen yurt dışında babaannelerin evine mi gittin?' Ben 'evet doğru' dedim. Dedi ki: 'orada ailene yönelik hoca (ibrahimi parazitlerin) büyüsünü yapmışlar, seni derinden sarsmış'. Bunu duyduğumda şok oldum, zira detaylarını ve kim yaptığını bana tek tek anlattı.

Kardeşlerim, bu sorundan halen muzdaribim. Oraya gittiğimden beri ruhumda derin bir yara var, ve halen hapisteymişim gibi hissediyorum Bundan nasıl iyileşebilirim, bunun için neler yapabilirim? İbrahimi parazitlerin büyüsü yıllardır beni neden bu kadar sarstı? Yardımlarınızı bekliyorum.

Şimdiden teşekkürler

Esenlikler kardeşim, yaşadığınız durumları anlıyorum. Düşman kaynaklı sorunlar... Düşmana karşı olan nefretimiz gün geçtikçe artıyor.

Eski yazılarınıza biraz göz attım. Şunu kesinlik ile söylüyorum: Tanrılar boyumuzu aşan sorunlarda kesinlikle yardım eder. Elbette gelişim ve güç elde etmemiz için bizim de sorunları çözmemizi beklerler ama bir sınırı aşıyorsa sorunlar, bizi gözetirler. Yardım ve rehberliklerini de rica etmeye asla çekinmeyin. Şeytan Babamız'dan ritüel ile sorunlarınız için yardım isteyebilirsiniz, Gardiyanınız veya başka bir Tanrıdan da elbette.

Kendinizi korku ve endişeden uzak tutun. Düşman zaten bunları hissetmemizi istiyor. Bu tarz duygular bizi güçsüz hissettirebilir ve bu durumda düşmanda daha kolay etki eder bizlere. İsl*mi tarikatlarda neden düşman varlıklar kötü imgeler ve kabuslar gördürüyor... Gün geçtikçe zayıf, boyun eğen ve sürekli All*h'a ibadet eden ruhlara dönüştürmek istiyorlar. Bu sayede hem o ibadetler YHVH denen enerjiyi güçlendiriyor, hem de orada bulunan zavallı seçim şansı bulunmayan çocuklar git gide doğalarından uzaklaşıyor, korku dolu negatif bir varoluş ile düşmanın pençelerine düşüyorlar. Bir çok insanın oradan kurtulmak için şansıda olmuyor. Orada neler yaptıklarını az çok biliyorum, araştırmalarım ve çeşitli sohbetlerim sayesinde. Tek kelime ile dehşet verici... Ama merak etmeyin, zamanla insanların gözlerini açacağız ve düşmanı yaptıkları her aşağılık hareket için pişman edeceğiz.

Çalışma 1#
Düşman Etkisinden Kendinizi Nasıl Özgürleştirirsiniz-Yüksek Rahip HoodedCobra tarafından:

(Bu çalışmaya en yakın 20 Aralık Salı günü bir Güneş saatinde başlayabilirsiniz)

Amaç: Bu çalışma eski hayatlardan, günümüz reenkarnasyonundan, istemeden enerjisel olarak bağlandığınız insanlardan/düşmanlardan gelen negatif bağları koparmak için yapılır.

1. Mavi Satanik enerjiler soluyun.

2. ANSUZ veya UR rününü düşmana bağlı olduğunu hissettiğiniz çakraya 9 kez titretin. İsterseniz 7 ana çakranızada titretebilirsiniz sırasıyla.

3. 9 Kez afirme edin: “[Seçilen Rün]ün enerjileri [Çakra ismini] çakramı Şeytan'nın düşmanlarından gelen tüm bağlar ve etkilerden tamamen ve kalıcı olarak özgürleştiriyor, şimdi!"

Eğer tüm çakralarınıza yaparsanız:
“[Seçilen Rün]ün enerjileri 7 ana çakramı Şeytan'nın düşmanlarından gelen tüm bağlar ve etkilerden tamamen ve kalıcı olarak özgürleştiriyor, şimdi!" diyebilirsiniz.

4. Titreşimi yaparken mavi Satanik ateş ile çakralarınızı temizlediğinizi imgeleyin. Tüm bağların yakıldığını ve çakranızın Satanik mavi renkte bir güneş ya da normal güneş gibi parladığını imgeleyin.

(Tüm çakralarınıza yapıyorsanız sırasıyla Kök Çakradan; Taç Çakraya yapın 9 kez titretme ve imgeleme işlemini.)

5.En son bir kez AUM titretin.
-SON-

Bu çalışmayı tüm çakralarınıza yapmanızı tavsiye ederim. 40 Gün boyunca her gün bu çalışmayı yapın.
Orjinal Çalışma
Satanik Mavi Alevler

Çalışma 2#
Koruma ve temizlemenizi özenli bir şekilde her gün yapın. Koruma için Algiz, temizlenme için Surya kullanın. Ay büyümekte olduğu için koruma için uygun zamanlardayız. Aralık 1 bunun için en yakın uygun zaman. Temizlemenize de şuanda ay boşlukta olduğu için yarın başlayın.

Lanetleri Geri Çevirme Ritüellerini de unutmayın. Özellikle temizleme ritüelini. Ritüel

Temizlenmek için 4 kez auranıza, 4 kez enerji bedeninize, 4'er kez 7 ana çakranıza sırasıyla Raum veya Surya titretin. Mantralardan birini seçin ve kullanın sadece. Mantrayı titretirken titrettiğiniz bölgeleri altın-beyaz enerjiler ile kaplayın ve temizlendiğini, arındığını irade edin.

(111 kere titretmek isterseniz Şu şekilde: 111 kere yapmanız halinde 12 kere auranıza, 12 kere enerji bedeninize, 12’şer kere de 7 çakranıza, sonra da birer kez auranıza, enerji bedeninize ve hep birlikte tüm çakralarınıza yapın. Kendinizi bu konuda zorlamayın. Tekrar sayısını uygun seçin.)

Korunma için 18, 27, 36, 45, 54, 88, 111 kez auranıza Algiz Rününü titretin. Bunu yaparken auranızın altın-beyaz yoğun enerjiler ile parladığını imgeleyin. Sonra 8 kez afirmasyonu söyleyin:

"Algiz Rününün enerjileri, beni tüm negatif enerjiler, düşünce formları ve lanetlerden tamamen ve kalıcı olarak koruyor."

-1 Kez AUM titretin ve kendinizi bir süre daha altın-beyaz yoğun enerjiler içinde imgelemeye devam edin.

Tekrar sayısını kendinizi zorlamayacak şekilde seçin. 18-36 tekrar gayet idealdir başlangıç için.
Daha fazla koruma çalışması

Çalışma 3#
Kardeşimiz Pammy tarafından çevirilen bu çalışmaya da bir göz atın: Çalışma

Kısaca 20 Aralık'ta Çalışma 1#'e kesinlikle başlayın. Yakın bir zamanda ise yapmıyorsanız üstte verdiğim temizleme ve koruma çalışmalarına Satanik Takvim'den bakarak Ay'ın boşlukta olmadığı bir vakit başlayabilirsiniz. Çalışma 3#'üde yapabilirsiniz uygun bir zamanda.

Gittiğiniz yerle ilgili bir sorun hissediyorsanız, Babamıza bir ritüel yaparak ortamı arındırma konusunda bir Demon göndermesini rica edebilirsiniz, o anda sizde Satanik mavi alevler ile temizleyebilir ya da Rünler kullanabilirsiniz, Algiz gibi.

Zihniniz konusunda ise daha fazla boşluk meditasyonu yapın ve şu fikri aklınızdan çıkarmayın. Düşündüğünüz negatif düşünce ve imgeler bir sorun değil. Zaman zaman gelip giden düşünceler sadece. Siz bunları düşünmek istemediğinizi kendinize sık sık hatırlatırsanız doğal olarak zihniniz o fikirleri bilinçli düşünmeniz için çağırır. O tarz fikirlerde tamamen umursamazlıktan gelin, yaptığınız işe odaklanın, saniyeler içinde zaten o fikir kendiliğinden gidecek.

Umarım yardımcı olmuşumdur, kendinize iyi bakın ve içinizde olan potansiyeli açığa çıkararak sorunlarınızı ortadan kaldırın. Bunu yapabilecek güç zaten bizde var. Bizler Tanrıların çocuklarıyız. Tanrıların bizlerle olduğu gibi, SS'ler olarakta bir arada durduğumuzu unutmayın. Her birimiz daha güzel bir yarın için savaşıyoruz. Kendimiz için değil sadece, değer verdiğimiz tüm insanlar ve birbirimiz için...

SonOfFreya said:
Esenlikler kardeşler,

Haftalar önce yakındığım sorunlara yönelik Unforgiven kardeşimin tavsiyeleri üzerine ruhsal uygulamaları yerine getirerek nihayetinde hafiflediğini sizlere arz etmek istedim. İçgörümü kullanarak şunun farkına vardım; 16 yaşındayken babaanemlerin evine ziyarete gitmiştik, oraya gittiğimde ruhumun daraldığını 'içsel imgelerimde' sanki ruhumun hapsedildiğini hissediyordum, birkaç hafta orada kaldık sanki işkenceler maruz kalmıştım, çok acılar çektim. Oysa ki bu durumdan muzdarip olmam sadece başlangıçtı. Gurbette ülkemize geri döndüğümde çok ağır depresyona girdim, anksiyete ve takıntılarım başladı. Bunun için doktor bana antidepresan ve benzodiyazepin türevi ilaçlar verdi. Yıllar sonra italyan okült bir kâhin ben daha mevzuyu anlatmadan yada söylemeden bana dedi ki: 'sen yurt dışında babaannelerin evine mi gittin?' Ben 'evet doğru' dedim. Dedi ki: 'orada ailene yönelik hoca (ibrahimi parazitlerin) büyüsünü yapmışlar, seni derinden sarsmış'. Bunu duyduğumda şok oldum, zira detaylarını ve kim yaptığını bana tek tek anlattı.

Kardeşlerim, bu sorundan halen muzdaribim. Oraya gittiğimden beri ruhumda derin bir yara var, ve halen hapisteymişim gibi hissediyorum Bundan nasıl iyileşebilirim, bunun için neler yapabilirim? İbrahimi parazitlerin büyüsü yıllardır beni neden bu kadar sarstı? Yardımlarınızı bekliyorum.

Şimdiden teşekkürler

Ya kıyamam sana ne çok şey yaşamışsın.

Rtrlarına devam et. Düzenli yapınca mental olarak gitgide iyi hissediyorsun.

Duygusal/Manevi İyileşme Çalışması - Lydia

Dolunaydan sonra Ay küçülmekteyken ve akrep, yengeç ve balık burçlarındayken bunu yap ( asla Ay boşluktayken başlama )

- Enerjilerini yükselt. ( 666 meditasyonu )
- Wunjo'yu ya da kısa varyantı VIN'ı 40 ya da 88 kere titret.
- 9 kere afirme et. " Wunjo rününün enerjileri pozitif ve kalıcı bir şekilde beni mental, psikolojik, manevi bütün yaralarımdan, hasarlarımdan ve acılarımdan sonsuza kadar ve tamamen iyileştiriyor."

Ruhunu Yahudi Programlarından Özgürleştirme Çalışması - Sundara

Küçülen Ay Kovadayken, Yaydayken, Akrepteyken ve ya Balıktayken başlayın. ( ay boşluktayken asla başlamayın)

1. Enerjilerinizi yükseltin. https://archive.fo/nLuwC
2. MUNKA'yı 90 kere titretin.
3. Affirm 9 times:
“I am now completely free/healed from (insert Jewish religion you were raised in if applicable) mentally, physically, spiritually in every way happily, healthily, permanently.” ( artık tüm Yahudi programlarından zihinsel, fiziksel, ruhsal olarak her yönden mutlu, sağlıklı, kalıcı olarak tamamen kurtuldum/iyileştim.)

40, 80 ya da 90 gün boyunca devam edin.

90 kere titretmek 20dknızı alacaktır gözünüz korkmasın.

Munka titreşimi https://archive.is/87FxL

Çakralarıza SATANAS titretebilir ve Satanik Mavi Ateşle temizleyebilirsiniz. Mutlaka günlük olarak aura ve çakra temizliği yapın arayı açar ve yapmazsanız lanetler manifestlenir ve gerçeğe dönüşür daha kötü hissedersiniz.

Çok ayaküstü iki dakkikada aklımdan çevirip yazdım o yüzden hemen orijinal linkleri koyuyorum
https://www.ancient-forums.com/viewtopic.php?t=54768

Esenlikler kardeşlerim, sizlere o kadar minnettarım ki minnettarlığımı sözlere dökemem. O kadar acılar yaşadım ki anlatılan sadece buzdağının görünen kısmı. Ben çocukluğumdan beri babamız gibi hep mazlum oldum. İnaniyorum ki babamızın yardımıyla çok yakın zamanda bir devrim olacak ve ibrahimi parazitler yeryüzünden silinecek. İlginç ki iki pagan rahibelerle (bunlar SS değil) konuşurken rahibelerden biri dedi ki: 'yakınlarında kargalarla çoğu kez karşılaşiyormusun? Çünkü Odin seninle birlikte olduğuna dair mesajlar gönderiyor'. Ben 'doğru dedim, çok kez karşılaşiyorum'. Diğer bir rahibe bana dedi ki: 'Odin'in toplumundan yardım göreceksin'. Artık anliyorum ki taşlar yeni yeni yerine oturuyor, sanki babamız sıkıntılardan kurtulmam için sizleri bu hususta bana gönderdi. 20 aralığa kadar o halde bugünden itibaren derhal hazırlıklara başliyorum, ruhsal olarak deşarj olmam gerek. Bunu başaracağız 💪

SonOfFreya said:
Akay Alaz said:

Esenlikler kardeşlerim, sizlere o kadar minnettarım ki minnettarlığımı sözlere dökemem. O kadar acılar yaşadım ki anlatılan sadece buzdağının görünen kısmı. Ben çocukluğumdan beri babamız gibi hep mazlum oldum. İnaniyorum ki babamızın yardımıyla çok yakın zamanda bir devrim olacak ve ibrahimi parazitler yeryüzünden silinecek. İlginç ki iki pagan rahibelerle (bunlar SS değil) konuşurken rahibelerden biri dedi ki: 'yakınlarında kargalarla çoğu kez karşılaşiyormusun? Çünkü Odin seninle birlikte olduğuna dair mesajlar gönderiyor'. Ben 'doğru dedim, çok kez karşılaşiyorum'. Diğer bir rahibe bana dedi ki: 'Odin'in toplumundan yardım göreceksin'. Artık anliyorum ki taşlar yeni yeni yerine oturuyor, sanki babamız sıkıntılardan kurtulmam için sizleri bu hususta bana gönderdi. 20 aralığa kadar o halde bugünden itibaren derhal hazırlıklara başliyorum, ruhsal olarak deşarj olmam gerek. Bunu başaracağız 💪

Kendini iyi hissediyorsan ve birazcık yardım edebilmişsem ne mutlu bana. Yakın zamanda kendini çok iyi hissedeceksin ve bütün bunlar geride kalacak. Güzel günler seni bekliyor.

Belki bu rahibelerden birisine kendini tehlikeye atmayacak şekilde Joy of Satan'ı tanıtabilirsin. Belki SS olur bizim gibi o rahibe. Gerçi ben çok iyimser davranıyorum herkes şak diye Satanist olamaz tabi ama ben önceden Pagandım o yüzden bir heyecan yaptım.

Kendine dikkat et. Arada güncelleme yap ;)

Esenlikler, durumunuz için üzgünüm ama nihayetinde aydınlanıp o bataklıktan kurtulmuşsunuz. Bundan sonra yapacağınız şey, umudunuzu ve inancınızı sağlam tutmanızdır. Hem kendi gücünüze hem de Tanrıların kudretine güvenmelisiniz.

Eğer altından kalkamayacağınız kadar büyük ise yeterli çabayı verip ilgili tanrılardan yardım alabilirsiniz. Yeni bir yol... ilerlemeniz için sizi bekliyor. Düşmana istediği korkuyu vermeyin. Korumanızı ve temizlenmenizi sık sık yapabilirsiniz. Ayrıyeten önerdiğim bir diğer şey ise Lanetleri Geri Çevirme 1 ve Lanetleri Geri Çevirme 2 çalışmalarıdır.

Ruhani olarak kendinizi güçlendirmeye bakın ve iradenizi sağlam tutun. İstedikten sonra aşılamayacak şey yoktur. Günlük olarak olumlamalar yapın ve içinizi ferah tutun. Sürekli olarak bu olay ve kişiler üzerine düşünüp durmayın, enerjinizi buna odaklamamalısınız. Umarım ki size bir yardımım dokunur ve içinde bulunduğunuz durumdan kurtulursunuz.

@Akay Alaz, @Aeternus,

Sizlere minnettarım kardeşlerim benim, çok teşekkür ederim. Kesinlikle gelişmeleri ve deneyimlerimi gelecek günlerde sizlerle başlayacağım. Ruhsal gelişim programına tekrar başlamama birkaç gün kaldı, bu günleri enerjimi tekrar deşarj etmeye çalışıyorum. Bu yolculukta aklıma takılan bazı sorular var, rica etsem cevaplar mısınız?

- Mavi Satanik enerjiyi ne tür bir metod uygulayarak soluyabilirim?
- Ay'ın boşlukta olup olmadığını nasıl anlayabilirim?
- Enerji bedeni nedir? Enerji bedene yönelik nasıl mantra titretilir?

Şimdiden tekrar çok teşekkür ederim

SonOfFreya said:
@Akay Alaz, @Aeternus,

Sizlere minnettarım kardeşlerim benim, çok teşekkür ederim. Kesinlikle gelişmeleri ve deneyimlerimi gelecek günlerde sizlerle başlayacağım. Ruhsal gelişim programına tekrar başlamama birkaç gün kaldı, bu günleri enerjimi tekrar deşarj etmeye çalışıyorum. Bu yolculukta aklıma takılan bazı sorular var, rica etsem cevaplar mısınız?

Birinci sorunuza hitaben, https://spirituelsatanizm.org/mavi-isik-meditasyonu/.

İkinci sorunuza hitaben, https://spirituelsatanizm.org/ay-boslukta/.

SonOfFreya said:
@Akay Alaz, @Aeternus,

Esenlikler, bizler dayanışma ve yardımlaşma çatısı altında birbirimizi destekleyen bir aileyiz. Gelişmek kararlılık isteyen bir adımdır. Zaman alır ve sabır ister. Çok az kişi bu tohumların ilk serpilip, sonra yeşerip, çiçek açacağını bilir. Sizlerin bu isteğini ve azmini görmek inanın beni de mutlu ediyor. Eski günlerim geldi aklıma. :)

1) Güneş'i mavi olarak imgeleyip ondan enerji soluyabilirsiniz ya da odanızı dolduran o rengin içinde olduğunuzu hayal edip enerjiyi soluyabilirsiniz. Bu biraz sizin hayal gücünüze de bakabilir.

2) https://www.jos-astro.com/#/astro-calendars Buradan Türkiye konumunu bulup üzerine tıklayın ve "2022 SS Takvimini" indirin. Takvimde her şey detaylı olarak yazıyor.

SonOfFreya said:
@Akay Alaz, @Aeternus,

Enerji bedeni dediğimiz şey ruhun ta kendisi zaten. Titrettiğimiz her mantra ruhta çalışır. Aklın bulanmasın bu konuda.

Ayın boşlukta olup olmadığını SS takviminden de internetten de görebilirsin.

Mavi Satanik enerjiyi solumanın metodları değil de eğer Temel Meditasyonda ustalaşırsan zaten her türlü enerjiyi nasıl soluyacağını öğrenmiş olursun. Meditasyon anında hissettiğin şeyler de sana yön verir, neyi nasıl yaptığını anlamlandırırsın, tecrübeyle doğru yapıp yapmadığını ayırt edersin.

Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.

Esenlikler.

@Akay Alaz, @Aeternus,

Herşey gerçekten anlaşılır nitelikte, bu yardımlarınızı asla unutmayacağım kardeşlerim. Babamızın yardımıyla sağ salim bu dipsiz kuyudan kurtulursam, söz veriyorum ki her anlamda sizlere fedakarlığımı sunacağım. 🙏💖

Son iki gündür çalışmalara başladım, şu çakralarımda (diğer çakralarımla kıyasla) daha fazla blokaj/ yada negatif parazitlerin olduğunu saptayabildim:

▪Kök Çakra
▪Sakral Çakra
▪Güneş Çakra
▪Üçüncü Göz Çakrası

-------
Birde izin verirseniz uzun süredir içimde sakladığım bir mesele var. Astarte annemle ruhsal bir yakınlığım olduğundan beri libidomun fevkalade bir hızada yükseldiğini farkettim; örneğim bu nedenle geceleri uyuyamiyorum. İbrahimi parazitlerin dinlerine mensub iken, hep ergenliğimden beri bastırmaya yeltendim 😔. Astarte annemle nihayetinde yakın bir bağımız olmasına rağmen, halen (istemsizce) bastırmaya çalışıyorum. Yine ibrahimilerin reptilyan din adamlarına sorulan bir soruya benzeyecek ama, psikolojik olarak rahatlamam için sizlere sormak istiyorum; 'bu ruhsal gelişim sürecinde cinsel aktif kalmam ruhsal gelişimde engel teşkil eder mi?'

Şimdiden çok teşekkür ederim değerli ve sevgili kardeşlerim

Kendinizi bastırmanıza gerek yok. Cinsellik ruhaniyetin parçası olan bir şeydir. Belki bunu bir avantaja dönüştürebilirsiniz. Cinsel enerjinizi çakralarınıza yönlendirebilirsiniz.

SonOfFreya said:
@Akay Alaz, @Aeternus,

Herşey gerçekten anlaşılır nitelikte, bu yardımlarınızı asla unutmayacağım kardeşlerim. Babamızın yardımıyla sağ salim bu dipsiz kuyudan kurtulursam, söz veriyorum ki her anlamda sizlere fedakarlığımı sunacağım. 🙏💖

Son iki gündür çalışmalara başladım, şu çakralarımda (diğer çakralarımla kıyasla) daha fazla blokaj/ yada negatif parazitlerin olduğunu saptayabildim:

▪Kök Çakra
▪Sakral Çakra
▪Güneş Çakra
▪Üçüncü Göz Çakrası

-------
Birde izin verirseniz uzun süredir içimde sakladığım bir mesele var. Astarte annemle ruhsal bir yakınlığım olduğundan beri libidomun fevkalade bir hızada yükseldiğini farkettim; örneğim bu nedenle geceleri uyuyamiyorum. İbrahimi parazitlerin dinlerine mensub iken, hep ergenliğimden beri bastırmaya yeltendim 😔. Astarte annemle nihayetinde yakın bir bağımız olmasına rağmen, halen (istemsizce) bastırmaya çalışıyorum. Yine ibrahimilerin reptilyan din adamlarına sorulan bir soruya benzeyecek ama, psikolojik olarak rahatlamam için sizlere sormak istiyorum; 'bu ruhsal gelişim sürecinde cinsel aktif kalmam ruhsal gelişimde engel teşkil eder mi?'

Şimdiden çok teşekkür ederim değerli ve sevgili kardeşlerim

Nasılsın?

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back