Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Ruhani seviyemizi anlamak

Parzeal

New member
Esenlikler
1 yıldır meditasyonları yapmaktayım zihinsel gelişimim hariç herhangi bir spiritüel gelişim farkındalığına sahip değilim.Gelişimimi,seviyemi görmek için ne gibi şeyler deneyebilirim.Tam çakra meditasyonlarımda rünlerimide başlangıç rünlerinden orta-ileri seviye rünlerine geçirdim dikkatli olunması gerektigi yaziyordu herhangi bi olumsuz özelliğini yaşamadim olumlu olarak bir gelişim de pek göremiyorum rünleride doğru titrettiğimden eminim.Sonuçta çok uzun bir süre değil 1 yıl .Şimdilik bu aşamamda düşüncesel karakteristik olgunlaşmalar yaşamam yeterli mi yoksa farklı getiriler de beklemem gerekiyor mu?

Esenlikler,

Evet, bu iyi bir gelişim. Kavrayıştaki ve zihindeki gelişimi hafife almayın, ruhun gücünü en iyi şekilde yansıtacak ve gelişimi en iyi biçimde gösterecek anahtar buradadır. Kalanı da devamla gelecektir, başarılar dilerim.

İyi geceler.

Parzeal said:
Esenlikler
1 yıldır meditasyonları yapmaktayım zihinsel gelişimim hariç herhangi bir spiritüel gelişim farkındalığına sahip değilim.Gelişimimi,seviyemi görmek için ne gibi şeyler deneyebilirim.Tam çakra meditasyonlarımda rünlerimide başlangıç rünlerinden orta-ileri seviye rünlerine geçirdim dikkatli olunması gerektigi yaziyordu herhangi bi olumsuz özelliğini yaşamadim olumlu olarak bir gelişim de pek göremiyorum rünleride doğru titrettiğimden eminim.Sonuçta çok uzun bir süre değil 1 yıl .Şimdilik bu aşamamda düşüncesel karakteristik olgunlaşmalar yaşamam yeterli mi yoksa farklı getiriler de beklemem gerekiyor mu?

1 yıl herkes için farklı deneyimler içeren bir zaman olabilir. kendi gelişiminizi sadece siz yorumlayabilirsiniz bunu nasıl test edeceğiniz de size kalmıştır. Rünlere gelirsek her telaffuz aynı etkiyi vermiyor farklı şekillerini deneyin renklerini elementlerini taniyip ona uygun bir imajine ekleyin. Size önerim kenaz rununu isterseniz titreşim de ekleyerek güneş cakranizda imajine edin ve üst, alt cakralariniza enerjiyi soluyun. Bunun etkisini goreceginize ve enerjinin sıcakligini hissedeceginize eminim. Cakra meditasyonlari dışında duruisiti durugoru ile ilgili meditasyonlar yapmak da bazı deneyimler yasamaniza sebep olabilir

Spesifik bir ruhsal yeteneği geliştirmek istiyorsanız direkt ona yönelik daha çok çalışma da yapabilirsiniz. Hepimiz bazı alanlarda doğuştan daha yetenekliyiz ve bazılarına hakim olmak için üzerinde çalışmamız gerekiyor. Zihinsel gelişiminizi hissediyorsanız istediğiniz sonuçları almaya doğru sağlam adımlarla ilerliyorsunuzdur.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back