Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Koruyucum ve diğer demonlarla iletişim hiçbir şekilde kuramıyorum

ertokut

New member
Esenlikler, yaklaşık 3,5 4 ay önce adandım ama ve lakin hala ne koruyucumla nede başka bir demonla iletişim kuramıyorum sarkaç ile koruyucumun ismini öğrenirken çok fazla placebo yaşıyorum ve her denediğimde sarkacım farklı yanıt veriyor bunun içi ne yapabilirim inancım bir tık zedelenmeye başladı, şimdiden teşekkürler.

Esenlikler,

Endişelenmeyin bu konuda. Sarkaçta harf harf sormak yerine önce cinsiyetini, sonra ilk harfinin aralığını sorun. Örneğin A-B, C-F gibi. Sitemizdeki kategorilere uygun olsun bu sorularınız. Örneğin ilk harf aralığı A-B ve kadınsa, sitemize girip ismi A-B aralığındaki tanrıçaları tek tek sorun. Bu şekilde daha rahat bulabileceğinizi düşünüyorum.

Ve dediğim gibi, endişelenmeyin. Koruyucu Demonunu bilmeyen bir SS ile henüz karşılaşmadım. Yeni adandığınız için Tanrılar size ekstra yardım gösterecektir. Başarılar.

İyi geceler.

Bright Truth said:
Esenlikler,

Endişelenmeyin bu konuda. Sarkaçta harf harf sormak yerine önce cinsiyetini, sonra ilk harfinin aralığını sorun. Örneğin A-B, C-F gibi. Sitemizdeki kategorilere uygun olsun bu sorularınız. Örneğin ilk harf aralığı A-B ve kadınsa, sitemize girip ismi A-B aralığındaki tanrıçaları tek tek sorun. Bu şekilde daha rahat bulabileceğinizi düşünüyorum.

Ve dediğim gibi, endişelenmeyin. Koruyucu Demonunu bilmeyen bir SS ile henüz karşılaşmadım. Yeni adandığınız için Tanrılar size ekstra yardım gösterecektir. Başarılar.

İyi geceler.

Esenlikler, Dostum sıkıntı şurada her dediğinizi yapıyorum zaten ama ve lakin her yaptığımda farklı bir sonuç alıyorum ilk başta koruyucu Demon'um Lord çıkmıştı harfleri teker teker sorduğumda Lord Botis olarak çıktı sonrasında davetini denedim yine başarısız oldum tekrardan sarkaca sorduğumda 7 gün üst üste Leydi çıktı harf harf sorduğumda ismi Leydi Beleth çıktı aradan 2 hafta civarı sonra dinlenmiş bir vaziyette tekrardan sorduğumda ise Leydi Lilith olarak çıktı (Koruyucu demon olarak atanmıyor sanırsam bir yerde okumuştum) karışıklık ve sıkıntı burada bunun için boşluk meditasyonlarını önerdiler işe yaramadı umarım anlamışsınızdır okuduysanız şimdiden teşekkürler.

ertokutkhan said:
Esenlikler, Dostum sıkıntı şurada her dediğinizi yapıyorum zaten ama ve lakin her yaptığımda farklı bir sonuç alıyorum ilk başta koruyucu Demon'um Lord çıkmıştı harfleri teker teker sorduğumda Lord Botis olarak çıktı sonrasında davetini denedim yine başarısız oldum tekrardan sarkaca sorduğumda 7 gün üst üste Leydi çıktı harf harf sorduğumda ismi Leydi Beleth çıktı aradan 2 hafta civarı sonra dinlenmiş bir vaziyette tekrardan sorduğumda ise Leydi Lilith olarak çıktı (Koruyucu demon olarak atanmıyor sanırsam bir yerde okumuştum) karışıklık ve sıkıntı burada bunun için boşluk meditasyonlarını önerdiler işe yaramadı umarım anlamışsınızdır okuduysanız şimdiden teşekkürler.

Esenlikler,

Güç meditasyonlarınızı yapıyor musunuz? Örneğin sarkaca sormadan önce enerjinizi yükseltmenizde fayda var. Aynı şekilde Koruyucu Demonunuzu da çağırın ve yardım isteyin.

En son aldığınız mesajlara daha çok güvenin. Koruyucunuz bir tanrıça gibi görünüyor. Eğer şüpheniz varsa son bir kez daha bunu teyit edin, sonrasında ilk harf aralığını sorun. Harf harf bulmaya çalışmak her zaman çalışmayabilir. A-B, C-F şeklinde ilerleyin, sonrasında direkt örneğin "Koruyucum Leydi Beleth mi?" şeklinde teker teker adı o harfle başlayan tanrıçaları sorun.

Aynı zamanda evet, kafanızı boşaltmanız da yardımcı olacaktır.

İyi günler.

Sarkaçtan kim hayır görmüş ki şimdiye kadar? İletişim için bence tarot kullanın. Anlatmak istediklerini daha iyi anlarsınız.

CinnamonCake said:
Sarkaçtan kim hayır görmüş ki şimdiye kadar? İletişim için bence tarot kullanın. Anlatmak istediklerini daha iyi anlarsınız.

Ben evcilleştirmeye çalışıcam ama hadi bakalım yani şuan güzel gidiyor herşey yani.

Ve şimdiden evcilleştirme işlemi başarıyla gidiyor 3 soru sordum 2si gelecek ve 1 tanesi de benim zaten gelecekte olucağını bildiğim birşeydi. Ve hepsi doğru çıktı pratikleri bu tarzda yapmaya devam edicem.

sanırım sarkaç ile ilgili bir metot bulmuş olabilirim Ve bunu sarkaçlar hakkında uyarı kısmana ekliycem.

Baroness Blossom said:
CinnamonCake said:

Ben evcilleştirmeye çalışıcam ama hadi bakalım yani şuan güzel gidiyor herşey yani.

Evcilleştirmek?

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back