Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

ırkçılık ve yahudiler üzerine kısacık bir soru

hujemujee

New member
ss olan biri ırkçı olmak zorunda mıdır? yahudileri "uzaylı" olarak değilde YHWH in sömürgesi olarak gören biri yine de SS olabilir mi?

Esenlikler,

Ortada "ırkçılık" gerektiren bir durum yok. Yahudilere vaktinde sayısız çağrı yapıldı ve hiçbir dönüş alınamadı. Genetikleri bu şekilde tasarlandı. Irkçılık sadece diğer ırklara karşı yapılabilir, ancak onlar çok farklı davranan bir tür.

YHWH konusuna gelecek olursak da, bu aslında hem bir enerji deposu, hem de Hahamları Reptilyan efendilerine bağlayan bir aracıdır. Kendi bilinci yoktur, sadece aşırı şişmiş bir egregore'dur.

Eğer Yahudilerin kötü olmadığına inanmak ve sadece "elit" kısmı JoS'a uyarlayarak "hahamları" suçlamak istiyorsanız bu size kalmış. Sadece onlara karşı tetikte olun ve SS içinde bu fikirlerinizin propagandasını yapmayın. Ancak yine de nereye kadar götürebilirsiniz bilmiyorum. Örneğin Şeytan, açıkça "kendi halkı olmadığını" söyledi Yahudiler için.

Yine aynı şekilde Yahudilerin kendi hahamları da sürüngen efendilerinin onları kullanıp atacaklarının farkında, ve sonlarının geldiğini de biliyorlar, ancak buna rağmen tüm suçlarına devam ediyorlar. Reptilyanlar doğrudan "Eğer batırırsanız kendi başarısızlığınızda çürürsünüz, daha fazla kaynak ayırmayacağız." demesine rağmen canla başla işlerine devam ediyorlar.

Hâlbuki sadece çok az sayıdaki bir haham artık geri dönüşün olmadığını anlayıp af dilenmeye başladı. Çoğunluğu ise eski yollarında ilerliyorlar. Bu insanlar en baştan Reptilyanlara çalışmayı reddedip Tanrılara sığınabilirlerdi, ancak Reptilyanlar ahmak değil, birçok açıdan biz insanlardan bile ileri bir türler ve kendi yarattıkları hizmetçinin başkaldırısına müsaade göstermek gibi bir hataya düşmediler ve onları böyle tasarladılar.

Yine de dediğim gibi, eğer kişisel görüşünüz böyle olacaksa bir engel değil. Tanrılar birçok konuda anlayışlıdır. Eğer bu konuda kavrayış isterseniz Şeytan'ın Gücü Ritüelini yaparak kendisinden Yahudiler hakkındaki gerçeği öğrenmeyi isteyebilirsiniz. Belki bir düşünce, veya yazı ve benzeri şeylerle size bunu kazandırabilir.

Onun haricinde dediğim gibi, hahamların suçunu inkâr etmeyecekseniz, sadece Yahudilerin böyle olduğunu düşünecekseniz ve bunun propagandasını SS içinde yapmayacaksanız bir engel görmüyorum. Pek çok SS'in başlarda kafası karışıktı ve Tanrılar bunların hepsini anlayabilirler. Zamanla fikirlerinizin değişeceğini düşünüyorum.

Bu yazımızı da okumanızı öneriyorum. Yine aynı şekilde sitemizi baştan sona okuyarak araştırmanızı tamamladıktan sonra adanmanızı da öneririm. Şimdiden meditasyonlara başlayabilirsiniz.

İyi geceler.

Teşekkür ederim bu forumda soru sormaya çok çekiniyordum insanlar beni yanlış anlar veya hakaret ederler diye. Yazınız için çok teşekkürler. Cevabınız beni çok rahatlattı, bahsettiğiniz yazıyı daa okuyacağım.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back