Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

Auramı görmüş olabilir miyim?

Noctur

Member
Esenlikler,

40 günlük programda 12. ile 16. gün kısmındayım, üçüncü göz ile ilgilendiğimden uzatmaya karar vermiştim bu kısmı. Dün gece meditasyon yaparken gözlerimi kapattığımda mor, sise benzeyen bir şey gördüm, bunu görürken hiçbir şekilde bir şey hayal etmedim, bunu görmeyi de amaçlamadım ancak bir anda görüverdim. Odam zifiri karanlıktı ve ışıktan dolayı böyle bir şey gördüğümü düşünmüyorum. Mor favori rengim denebilir. Sizce auramı görmüş olabilir miyim? (Mor şeyi görürken aura meditasyonu ve koruma meditasyonu yapıyordum, o sırada gördüm)

İyi forumlar, cevaplarınız için teşekkür ederim.

Noctur said:
Esenlikler,

40 günlük programda 12. ile 16. gün kısmındayım, üçüncü göz ile ilgilendiğimden uzatmaya karar vermiştim bu kısmı. Dün gece meditasyon yaparken gözlerimi kapattığımda mor, sise benzeyen bir şey gördüm, bunu görürken hiçbir şekilde bir şey hayal etmedim, bunu görmeyi de amaçlamadım ancak bir anda görüverdim. Odam zifiri karanlıktı ve ışıktan dolayı böyle bir şey gördüğümü düşünmüyorum. Mor favori rengim denebilir. Sizce auramı görmüş olabilir miyim? (Mor şeyi görürken aura meditasyonu ve koruma meditasyonu yapıyordum, o sırada gördüm)

İyi forumlar, cevaplarınız için teşekkür ederim.

Esenlikler,

Spiritüalizm'e ve Ezoterizm'e göre, ruhani herhangi bir şeyi 5 duyu organiniz ile fiziksel olarak algilayamazsiniz. Onları sadece astral duygularınıza dayalı tinsel hisleriniz ile hissedebilirsiniz. Buna aura da dahildir. Bedeniniz etrafında duran auralarin renklerini sadece hisseder ve buna göre yorum yaparsınız. Bu söylediğim şeyler, Parapsikoloji de ve bilimde PSI (Duyular dışı algılama) olarak geçer. Aristoteles ve Platon'un savunduğu Deneysel Spiritüalizm ve metafizik kavramı da yine dediğimi savunur. Bununla ilgili internet üzerinde ve parapsikoloji deneylerinde sayısız kaynak bulabilirsiniz.

İyi günler.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back