Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

İyileşme

ogoshonna

New member
Kurban Bayramı ve psikolojik sorunlarım yüzünden neredeyse 1.5 aydır hiçbir şey yapamıyordum. Ne meditasyon,ne yoga. Fakat artık kendimi iyileştirmenin zamanının geldiğini fark ettim ve her şeye tekrar başlayacağım. 1.5 ayda çakralarım açık olmaya devam etse bile enerjilerini yükseltmek için meditasyonlarını günlerce yapmalıyım. Umarım gününüz iyi geçer,görüşürüz! ♡

Pegasus666 said:
Baroness Blossom said:
Pegasus666 said:
Tam tersi, bugün korunma yaparken zevke geldim resmen.

Dude, you need a boyfriend :lol:.

Şaka bir yana nasıl yani zevk derken ?

Esenlikler

İlk kez olmuyor. Çok ağır bir mutluluk hissediyorum ara sıra, birden katıla katıla gülmeye başlıyorum. Ruhum orgazm oluyor sanki.

... 😐 Okey

Bende bazen auramı temizlerken hapşırıyorum.

Çakralarını açarken enerjinin sanki etrafa yayılışını hissediyorum tekrar kapatığımda da kendimi kapalı bir kutu gibi hissediyorum.

Baroness Blossom said:
Pegasus666 said:
Baroness Blossom said:
Dude, you need a boyfriend :lol:.

Şaka bir yana nasıl yani zevk derken ?

Esenlikler

İlk kez olmuyor. Çok ağır bir mutluluk hissediyorum ara sıra, birden katıla katıla gülmeye başlıyorum. Ruhum orgazm oluyor sanki.

... 😐 Okey

Bende bazen auramı temizlerken hapşırıyorum.

Çakralarını açarken enerjinin sanki etrafa yayılışını hissediyorum tekrar kapatığımda da kendimi kapalı bir kutu gibi hissediyorum.

Psişik açıklığın gelişiyor Zeldacığım. :). Sana ilk SS'ligi öğrettiğim günleri hatırlıyorum... Ey gidi günler.

Macellaio(Kasap) said:
Psişik açıklığın gelişiyor Zeldacığım. :). Sana ilk SS'ligi öğrettiğim günleri hatırlıyorum... Ey gidi günler.

(Not: Zelda ismini kullanmıyorum artık bana fazlasıyla yabancı Zelda (ve onu hatırlamıyorum) istersen Baron Hope Von Blossom veya Baron Blossom veya Baron diyebilirsin.)

Senden kendiliğinden böyle şeyler duymayalı neredeyse 2 yıl oldu aniden söyleyince korktum. :lol:

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back