Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Welcome to Our New Forums

• Our forums have been upgraded! You can read about this HERE

voide girememe sorunu

andrea.

New member
esenlikler
herkes en kolaylarının void state olduğunu falan söylüyor ama ben bi türlü yapamıyorum. sanırım yanlış bişeyler yapıyorum. yapmam gerekenleri anlatabilir misiniz :?:

andrea. said:
esenlikler
herkes en kolaylarının void state olduğunu falan söylüyor ama ben bi türlü yapamıyorum. sanırım yanlış bişeyler yapıyorum. yapmam gerekenleri anlatabilir misiniz :?:

Bak canım void state kendine hipnoz gibi birşey yani kendine o şeyi programlıyorsun onun olması için ya da yapman için o da oluyor ama bunun için zihinini eğitmen gerekir trans'a girmekte uzman olman lazım.

Ama tabi bu istediğin şeyler "beni kraliçe ilan etsin" fln gibiyse olmayacağını bil ayrıca void state yerine ne biliyim olumlamalar yap günlük veya kristalleri kullan.

andrea. said:
esenlikler
Boşluk halinden kastınız popüler parapsikolojide kullanılan hali mi(gerçi ne kadar fark var tam bilmiyorum) yoksa boşluk meditasyonunun hali mi tam anlamadım ama ikincisinden bahsediyorsanız gerçek bir boşluk haline girmek bir büyücünün ustalaşabileceği en zor şeylerden birisidir. Tam anlamıyla zihni susturmak cidden yüksek bir başarı. Boşluk meditasyonunu pratik eden pek çok kişi bu pratiğe gereken önemi vermez ya da hızlıca ustalaştıklarını sanar. Size gelecek olursak belki cidden bir şeyleri yanlış yapıyor olabilirsiniz fakat sandığınız kadar da kolay bir şey yapmıyorsunuz. Meditasyon seansınızın neresinde yapıyorsunuz? Başında mı yoksa sonunda mı? Yerlerini değiştirebilirsiniz. Yapmadan 30 dk önce elektronik ekranlara bakmayı kesebilirsiniz. Dikkatinizi iyice toplamak için tuvalete gidebilirsiniz öncesinde. Başlamadan önce küçük nefes egzersizleri yapabilirsiniz. Eğer hep aynı şeyi yapıyorsanız bazı şeyleri bozup yeniden deneyebilirisiniz.

andrea. said:
esenlikler

Void state derken şu yeni çağcıların "bulundukları evreni değiştirme" ve paralel evrene giderek istediği her şeyi alma yoluysa yapma.

Altay said:
andrea. said:
esenlikler

Void state derken şu yeni çağcıların "bulundukları evreni değiştirme" ve paralel evrene giderek istediği her şeyi alma yoluysa yapma.

Yok ya işte derin transa giriyorsun olumlamalar yapıyorsun onlarda oluyomuş hemen ondan bahsediyor sadece yeni çağca boşluğa girip olumlama yaparsan olumlama hızlı bir şekilde gerçekleşirmiş. Ben kendine hipnoz diye yorumladım bu durumu ama bilemiyorum.

Baroness Blossom said:
Altay said:
andrea. said:
esenlikler

Yok ya işte derin transa giriyorsun olumlamalar yapıyorsun onlarda oluyomuş hemen ondan bahsediyor sadece yeni çağca boşluğa girip olumlama yaparsan olumlama hızlı bir şekilde gerçekleşirmiş. Ben kendine hipnoz diye yorumladım bu durumu ama bilemiyorum.

Aslında akaşayla bir olma meditasyonu. Sadece akaşa,sadece.

ogoshonna said:
Aslında akaşayla bir olma meditasyonu. Sadece akaşa,sadece.

Esenlikler,

Bunun olduğunu sanmıyorum akaşanın rengi siyah ışık bu yüzden bu olduğunu sanmıyorum bence sadece derin trans ve olumlamalardan ibaret.

İyi geceler.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back